Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiosenne makijaże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wiosenne makijaże

    Co w tym sezonie jest na topie ?? Ostry wyrazisty makijaż czy delikatny pełen subtelności, z przewagą delikatnego różu ?
    Julek: 10/3/2008
  •    
       

    #2
    Odp: Wiosenne makijaże

    Tree chyba pastele i tzw.nude look tzn.mamy wygladac jakbysmy byly nieumalowane
    Jestem ciekawa czy jest wsrod forumowiczek dzeiwczyna ktora umie okrzeslic jaki jest sie typ urody( wiosna,lato,jesien czy zima) i doradzic co do makijazu.Chetnie bym poeksperymentowala i zafundowala sobie na wiosne nowy image .
    Last edited by dotka238; 27-01-2010, 14:11.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wiosenne makijaże

      Na pewno z przewagą delikatnego różu! he he
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wiosenne makijaże

        Wiecie ja jeszcze nigdy nie miałam pomalowanych oczu -no może raz i od tamtej pory stwierdziłam że mi nie pasuję.A zawsze podziwiam kobitki którę mają bajkowe powieki i którym to pasuje.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wiosenne makijaże

          a ja znowu odkąd zaczęłam się malowac to tylko różowymi cieniami, w innych w ogóle się sobie nie podobam!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wiosenne makijaże

            a ja odkąd mam Cypusia to wogóle się niemaluję, ostatnio przyłapałam się na tym że nieumiem już nawet kreski zrobić na powiece i chyba gust mi zmarniał...a o włosach to niewspomnę
            RATUNKU





            Skomentuj


              #7
              Odp: Wiosenne makijaże

              Kruszyna to moze sie w tobie na wiosne sexy wamp obudzi?
              Ja wiosna zawsze mam ochote na zmiany,na pewno zalicze fryzjera
              Co do makijazu to chcialabym byc tak piekna zeby sie nie musiec malowac...niestety rzeczywistosc jest inna i jako "nagrode pocieszenia" planuje sobie poszukac jakiegos profesjonalisty ktory doradzi mi jak sie fajnie malowac bo ja kupuje rozne kosmetyki a maluje sie zawsze tak ze wygladam tak samo ,ewentualnie kolor cienia czy kredki sie zmienia.
              Last edited by dotka238; 27-01-2010, 18:09.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wiosenne makijaże

                Dotka, chciałaBYM- ale moja garderoba itd jest do wymiany...a niestety mąż tylko pracuje
                Ja uwielbiam fiolety, nie tylko w makijażu





                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wiosenne makijaże

                  Kruszyna no to jest ciezko jak kobietka nie moze sie soba zajac tak jakby chciala.
                  Teraz w pl tez sa chyba wyprzedaze,moze jednak znajdziesz cos dla siebie za pare groszy?Moge sie zalozyc ze by ci to humor poprawilo.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wiosenne makijaże

                    zdradzę ci tajemnice że dorabiam sobie w domku za parę groszy-narazie mam 100zł i poczekam trochę i planuję zakup nowych butków botki, albo balerinki ale to mało zmieni. kurde dziecko to straszny wydatek od ponad 2ch lat to może z 5 rzeczy sobie kupiłam





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wiosenne makijaże

                      Kruszyna a moze sprzedasz swoje ciuchy na allegor i kupisz nowe?
                      Moja siostra tak latami robila i zawsze chodzila fajnie ubrana.
                      Zobaczysz jak juz zaczniesz od butow to pomyslisz o np.wlosach,jakis nowy kolor?Nawet jesli tylko podetniesz koncowki kudelki zyskaja na wygladzie.Beda bardziej blyszczace,lepiej sie uloza.Pokombinuj,przeciez nie trzeba miec gory kasy zeby podkreslic to czy tamto

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wiosenne makijaże

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Wiecie ja jeszcze nigdy nie miałam pomalowanych oczu -no może raz i od tamtej pory stwierdziłam że mi nie pasuję.A zawsze podziwiam kobitki którę mają bajkowe powieki i którym to pasuje.
                        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                        a ja znowu odkąd zaczęłam się malowac to tylko różowymi cieniami, w innych w ogóle się sobie nie podobam!
                        Colorku Tobie może sie nie podobac,że masz pomalowane oczy bo nie jesteś do tego przyzwyczajona a ktoś inny powie,że wyglądasz super.
                        Pinki ja też od bardzo bardzo dawna mam swój jeden ulubiony odcień i nie używam żadnego innego-to taki delikatny srebrny-prawie niewidoczny a rozświetla mi fajnie powieke i nie podobam sie sobie np.w niebieskim albo fioletowym cieniu.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wiosenne makijaże

                          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                          Kruszyna a moze sprzedasz swoje ciuchy na allegor i kupisz nowe?
                          Moja siostra tak latami robila i zawsze chodzila fajnie ubrana.
                          Zobaczysz jak juz zaczniesz od butow to pomyslisz o np.wlosach,jakis nowy kolor?Nawet jesli tylko podetniesz koncowki kudelki zyskaja na wygladzie.Beda bardziej blyszczace,lepiej sie uloza.Pokombinuj,przeciez nie trzeba miec gory kasy zeby podkreslic to czy tamto

                          Też o tym myślałam,mam nawet troszkę fajnych ciuchów ale za dużych, ale z doświadczenia wiem że trzeba troszkę poczekać i nieraz trudno cosik sprzedać
                          Dzisiaj zrobiłam sobie fajny makijażyk oczywiście w fiolecie ha,ha... a z włosami to byłam u fryzjerka miesiąc temu i na tym zadupiu co mieszkam niestey nic fajnego mi niezrobili- w sumie taka samą oklapła fryzurkę mam





                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wiosenne makijaże

                            kruszyna23 ja tak jak Ty odkąd mam Synusia to jakoś tak nie bardzo się maluje. Ale jak już jest wyjście z Małym do lekarza nie chcę straszyć nikogo to lekko podkreślę oko.
                            Dziewczyny wystarczy że pomalujecie rzęsy, zrobicie kreskę na górnej powiece taką by optycznie zagęścić rzęsy a wewnątrz oka kreskę jasnym kolorem ona optycznie powiększa oko i już jest inaczej a na usta błyszczyk
                            Takie makijaże prezentują panie reklamujące kremy do twarzy niby nic nie mają a jednak.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wiosenne makijaże

                              Hej dziewczyny chciałam się dołączyć do dyskusji.Która z nas nie chciała by wyglądać pięknie nie tylko na wiosnę?
                              Sama w miarę możliwości staram się śledzić nowinki i trendy nie tylko w makijażu.Ale cóż,nie zawsze to co modne i nam się podoba do nas pasuje...
                              Też ostatnio chciałam poeksperymentować z makijażem i kupiłam sobie cień do powiek w pięknym liliowym kolorze...taka byłam zadowolona.
                              Jakie wielkie było moje zdziwienie jak się zobaczyłam w gotowym makijażu,wyglądałam jakby mi ktoś podbił oko :P
                              Ten odcień nie dla mnie...
                              A co do tego żeby makijaż wychodził nam taki jak chcemy to nie używajcie tych aplikatorów dołączonych do cieni tylko kupcie sobie z 2 pędzelki i nimi malujcie.Ja tak zrobiłam niedawno i mówię wam jest różnica
                              Makijaż oka jest dokładniejszy.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X