Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuaż na brzuchu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja też mam tatuaż, mały chiński znaczek poniżej pępka z prawej strony, przetrwał nienaruszony 3 ciąże
    A co do tego jak się będę z nim czuła mając 50-tkę... tak samo jak teraz, będzie mi przypominał o szaleńczych latach studiów A oglądają go tyko domownicy!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja Mam Tatuaż Na Brzuchu I Też Strasznie Się Bałam. Gdy Mój Brzuszek Się Powiększal, Tatuaż Też Był Coraz Większy. Po Porodzie Wszystko Wróciło Do Normy I Tatuaż Jest Taki Jaki Był Przed Ciażą.
      Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
      Dziękuję

      Skomentuj


        #18
        a ja mam dwa tatuaze. jeden na stopie drugi w dosc intymnym miejscu ... na lonie... za kilkadziesiat lat jak nie bedzie mi sie podobal to pozwole mu zarosnac
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #19
          Moja szwagierka ma ogromny tatuaż na brzuchu, niestety prawda że w czasie ciąży troszke sie rozszedł, ale bez obaw gdy doszła do siebie i zjechałą z wagi nic nie widać!!
          nie martw sie na zapas u każdego inaczej pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            A teraz sie wypowie posiadaczka 4 cholernie widocznych tatuazy. Jeden jest na brzuchy ma 30 cm. Jako mala znawczyni napisze to czrego dowiedzialam sie od specjalistow i tattoofestu. Tatuaz jest czescia skory wiec cale zycie bedzie wygladac jak nasza skora. Tak wiec brzuch w czasie ciazy rosnie wiec tatuaz razem z nim jednak pozniej wraca do swojego poprzedniego wygladu tak wiec i z tatuazem dzieje sie to samo. Jedyna rada to zabezpieczenie sie przed rozstepami, bo jezeli beda konieczne jakies poprawki w stylu cieniutkie kontury po rozstepach sie tego nie zrobi. Jezeli ktorejkolwiek z was tatuaz sie rozejdzie (co nie powinno sie zdarzyc) oznacza, ze wybrala tandetnbe studio.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Tatuaż na brzuchu

              zastanawiam sie jak to jest z kolczykami w pepku podczas ciazy...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Tatuaż na brzuchu

                Ja mam tatuaz na plecach nad posladkami i tez sie w ciazy o niego balam bo przytylam 25 kg ale jak schudlam to nic sie z nim nie stalo i wyglada tak jak wczesniej teraz planuje drugi sobie zrobic na lopatce








                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Tatuaż na brzuchu

                  Ja mam tatuaż na brzuchu, w czasie ciąży smarowałam go różnymi oliwkami i na szczęście nic mi się z nim nie porobiło. Ale to jednak ryzykowne miejsce, jak planuje się ciąże
                  http://artdesire.pl/tatuaz_wroclaw_desire.php

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Tatuaż na brzuchu

                    vicky09 ja też chodze do Jah Love Tattoo tyle, że do Kingi Ona robi rewelacyjne kolorowe tatuaże. Też ma swoj profil na ich fp, warto zerknąć. Ogólnie uważam,że to jedno z lepszych miejsc w Polsce.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X