Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Aborcja

    Iza wiem żę to mogło Cię zbulewrsować
    ale w czasie aborcji często lekarze układają części ciałka żęby sprawdzić czy jest "wszytko" wyciągnięte
    Tak samo jest z dziećmi po poronieniu są układane a potem bestialsko wrzucane do worka na odpady - też okrutne . . . ale jak prawdziwe


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Aborcja

      Zdjęcia straszne przypomniał mi się artykuł w jakiejś gazecie który czytałam dość dawno że po aborcji pielęgniarki wkładały ciałka do takich słoików z formaliną i jak jedna się wypowiadała że kiedyś jej się przytrafiło że dziecko jeszcze żyło i w tym słoiku jeszcze kwiliło Straszne to....
      Była też taka sytuacja że lekarze po badaniach stwierdzili że dziecko na pewno nie będzie żyło po urodzeniu i zalecali aborcję.Matka się niezgodziła wyjechała chyba do Anglii tam lekarze stwierdzili co innego dziecko urodziło się z wadą serca ale po kilku operacjach jest zdrowe No i niewiadomo co o tym wszystkim sądzić


      Skomentuj


        #93
        Odp: Aborcja

        http://www.youtube.com/watch?v=xlybF...eature=related popłakałam się



        Skomentuj


          #94
          Odp: Aborcja

          Hmmm...ja tez znalazlam cos ciekawego...http://www.youtube.com/watch?v=HYE-RvBihrM
          Ja mieszkam w kraju w ktorym aborcja do 12 tygodnia ciazy jest legalna,w przypadku zagrozenia zycia lub ryzyka uposledzenia zdrowia plodu lub matki dozwolona do 5 miesiaca ciazy.
          Zabieg jest na pewno makabryczny,niezaleznie od tego w jaki sposob sie go wykonuje,chodzi przeciez o przerwanie zycia...mnie wszystkie te obrazy na you tubie nie lamia bardziej serca niz porzucone schorowane ,maltretowane czy glodne dzieci ... ja wiem ze zrobilabym wszystko dla mojego dziecka ale uwazam ze kazda kobieta jest pania swojego ciala i odpowiada przed swoim sumieniem. Inna kwestia to fakt ze sadzac po stanie opieki socjalnej w Polsce aborcja (mimo tych wszystkich zalzawionych oczu u wielu kobiet)stalaby sie pewnie szybko forma antykoncepcji...
          Last edited by dotka238; 13-11-2009, 14:51.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Aborcja

            a ja uwazam ze jak sie jest w ciazy to juz nie jest tylko wlasne cialo .temat jest bardzo trudny.mam nadzieje ze nie bede musiala stawac przed takim wyborem.
            Last edited by jahmajka; 13-11-2009, 15:53.
            shannon

            Skomentuj


              #96
              Odp: Aborcja

              Staram się nie wygłaśzać kategorycznych osądów, bo nie wiadomo co zycie przyniesie. Ale na ten czas, to nie zdecydowałabym się na aborcję.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Aborcja

                Ja jestem przeciwniczką aborcji, ale nie krytykuję nikogo. Każda kobieta ma swoje sumienie musi jednak pamiętać ze nie wazne czy ut=rodzi czy dokona aborcji bedzie matką z tą różnicą że albo żywego albo zmarłego dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Aborcja

                  Również jestem przeciwniczką, nie wyobrażam sobie jak mogłabym dokonać czegoś takiego. Myśli się wcześniej a nie później. Bądźmy odpowiedzialni i rozsądni, to się nie będziemy zastanawiać nad aborcją.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Aborcja

                    Można być przeciwnikiem, ale nie można decydować za kogoś przecież to jest bezsensu. W Polsce takie organizacje, które prowadzą strony jak 9tygodni miałby by bardzo trudno natomiast dobrze, że ludzie jeszcze mają jakieś prawo wyboru temat aborcji jest trudny, ale trzeba o tym rozmawiać antykoncepcja po. Pamiętajcie, że przypadki są różne dziecko martwe w śmietniku i matka popełniająca samobójsto to jest rozwiazanie waszym zdaniem ?

                    Skomentuj


                      Odp: Aborcja

                      Tabletkę PO to ci w ciągu godziny wypisze lekarz z serwisu lekarzonline.eu Nie ma z tym problemu.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X