Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Chcialam zauwazyc, z ekiedys aborcja w Polsce byla legalna. Gdy moja mama byla z emna w ciazy to na oddzial co jakis czas przychodzila jakas kobieta by usunac ciaze. Ciesze sie, ze teraz nie juest. Sprawa ciazy z gwaltu to naprawde trudny temat, ja jak juz wczesniej pisalam w takim wypadku jest za aborcja. Nie wiem o czym mysli wtedy taka kobieta, bo nigdy nei zostalam zgwalcona, ale nie mozna od niej wymagac rodzenia dzieci jezeli po prostu nie chce i nienawidzi zycia, ktore w niej rosnie i wogole.
    Temat in vitro to inbna kwestia, bo to juz nie usuwanie a poxczecie dziecka. Kosciol powinnien sie zdala trzymac pod takich rzeczy, bo do cholery co oni moga wiedziec na ten temat skoro dzieci nie maja.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      czasmi mają
      gdzieś na boczku
      a później ludzi pouczają
      hehehe




      Skomentuj


        #48
        Ano własnie, a z ambony gadaja ze dzieci w pelnych rodzinach powinny sie wychowywac itp.

        Skomentuj


          #49
          Dlatego te zuwazam ze kociola nie powinno sie sluchac, bo robia jedno, mowia drugie. Nie lubie takiej hipokryzji.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #50
            Nie no Kościół głosi dobrze, tylko księża głupio gadają

            Skomentuj


              #51
              Fakt Kosciol to jedno - jego sludzy drugie
              Albo inaczej wiara jedno Kosciol drugie.

              Skomentuj


                #52
                Moim zdaniem to kobieta powinna decydować,czy chce mieć dziecko i je urodzić czy nie. Przecież w innych krajach aborcja jest legalna a u nas wciąż kler się do tego wtrąca i te całe stowarzyszenia ,które są przeciwko ,z "moherami" na czele.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Madzik kobieta moze decydowac czy chce czy nie. Dlatego albo sie zabezpiecza albo nie, idzie do lozka albo nie A uprawiajac seks musi sie liczyc z tym ze dziecko zostanie poczete.
                  A "zrobic i sie pozbyc" ? Czy to nie jest zbyt łatwe ? No ze tylko decydujesz czy chcesz byc mama ale tez o tym czy to dziecko ma zyc a o tym mysle ze powinien decydowac glowny zainteresowany.
                  Last edited by Goplana; 01-02-2009, 19:12.

                  Skomentuj


                    #54
                    zgadzam sie z tym co wyzej napisala goplana

                    jesli kobieta ma prawo decydowac o losie dzieciatka to dlaczego sie tak burzycie gdy kobieta urodzi i zadusi w beczce?dla mnie tu i tu jest bezbronne stworzenie.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #55
                      Zgadzam sie z Toba Goplana bo to nie my powinniśmy decydowac czy dziecko ma życ tylko ono-ale to oczywiście nie możliwe.Każda matka która chce zabic powinna sie zastanowic co jej jeszcze nienarodzone dziecko odpowiedziało by na pytanie:chcesz życ czy chcesz umrzec?odpowiedź jest oczywista
                      Alanek 14.09.2006

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Kobiety czesto nie maja swiadomosci ze zabijaja czlowieka, bo ty "tylko" plod, bo jeszcze niewyksztalcony itp.Dla mnie to jeszcze gorsze niz zabicie obcego czlowieka na ulicy. Nie dosc ze pozbawiam kogos zycia to jeszcze zabijam czesc siebie.Mysla tez ze skoro daly zycie to moga zabrac.
                        W przypadkach kiedy aborcja wykonywana jest "dla wygody" bylabym za tym by kobieta byla "kastrowana" - potem niech zaluje jak "zachce" jej sie dziecka. Kolejna po niej moze pomysli.

                        Skomentuj


                          #57
                          Ciesze sie ze aborcja w Polsce nie jest legalna.
                          Wiecie ile wiecej byloby zabitych małych nienarodzonych dzieciatek?
                          Dla mnie to zbrodnia,nie wyobrazam sobie co czuje kobieta ktora usunela ciaze,chyba ze nic nie czuje...
                          Jaka bym nie miala sytuacje w zyciu bym nie usunela ciazy,tyle malzenstw stara sie latami o dziecko,tyle malzenstw nie moze miec dzieci,a tu wpadka,a co tam usune bedzie lzej,przeraza mnie to...
                          Cyprianek

                          Skomentuj


                            #58
                            Gdyby aborcja w Polsce była legalna to pewnie kobiety nie przywiązywałyby już takiej dużej uwagi do zabezpieczania sie."Chce mi sie seksu ale nie ma gumek,nie szkodzi-najwyżej usunę".
                            Alanek 14.09.2006

                            Skomentuj


                              #59
                              a ja mysle ze jak ktos chce usunac to zrobi to nielegalnie a jak ktos nie chce to nie zrobi nawet jesli bedzie taka mozliwosc.
                              shannon

                              Skomentuj


                                #60
                                Nie zawsze ktoś kto chce usunąc to to zrobi-to jednak trochę kosztuje.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X