Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak pozbyć się blizny po cesarce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • gienkak
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    oby i tym razem udało mi się uniknąć cesarskiego ciecia to nie będę musiała testować tych wszystkich maści kremów itp.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Cepan jest dobry. Polecam - a psikają sobie octeniseptem jest bardzo fajny i wygodny. Ja tego używałam i do pępuszka tak samo dla dziecko jest idealny.

    Leave a comment:


  • akuriata
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    moja blizna jest świeża wiec mam nadzieje ze cepan pomoże lekarz mi jeszcze polecił contratubex czy ktoś stosował ?

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Jednym z najnowszych preparatów pomagającym w łagodzeniu blizn jest Bliznasil. Może on być stosowany zarówno u dorosłych jak i u dzieci - bez względu na wiek. Pomaga niwelować m.in. blizny po zabiegach chirurgicznych, w tym po cesarskim cięciu, po oparzeniach, po urazach, a także łagodzi widoczność rozstępów. Opakowanie preparatu kosztuje około 30 zł.

    Leave a comment:


  • Kasia_N
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Ta maść jest bardzo dobra ale bardzo droga.Równie dobra i dużo tańsza maść cebulowa CEPAN tylko śmierdzi
    ale maści ogólnie są kiepskie bo się scierają, nie ważne jakie, jak chodzić z maścią na brzuchu? Dlatego plastry są super, bo przyklejasz i on sie trzyma, a blizna sie leczy. Nawet ginekolodzy je polecaja (sutricon). czy sa tanie? kosztuja ok. stówy, ale chyba warto.

    Leave a comment:


  • Kasia_N
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    dziewczyny jest taki prosty sposób, nowy dlatego może jeszcze nie znacie, chociaz glośno o tym w necie - plastry na blizny SUTRICON.
    przykleja sie zaraz po zdjęciu szwów i blizna dzieki temu ladnie sie goi, jest blada i nie robi sie czerwona i gruba. www.sutricon.pl

    Leave a comment:


  • celestyna
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Contratubex, ani Cepan mi nic nie pomógł. Blizna zrobiła się czerwona, zgrubiała, w dodatku swędząca. Znajoma poleciła mi CYBELE SCAGEL żel na blizny i po 2 tygodniach stosowania blizna zmieniała sie nie do poznania. Zredukował się swiąd, przebarwienie i blizna zrobiła się płaska. Szczerze polecam. Do nabycia w aptekach lub na www.scagel.pl

    Leave a comment:

  •    
       

  • zonial
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Ja do blizny po cesarce także używałam CONTRACTUBEX, jest drogi ale warto, bo jest skuteczny, mam na brzuchu teraz tylko cieniutką kreseczkę!

    Leave a comment:


  • ona236
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    z drozszych na blizny jest jeszcze NO-SCAR
    ponoc skuteczny

    Leave a comment:


  • ona236
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    popatrz sie Dotka jak tu fajnie jak dbaja o kobity po porodzie
    o dzieci tez zaczynaja
    jakies datki beda zbierac tak gdzies przez przypadek doczytalam))

    Leave a comment:

  •    
       

  • Miss
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    popatrz sie Dotka jak tu fajnie jak dbaja o kobity po porodzie

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Ja o cepanie tez slyszalam ze jest bardzo dobry,jednak dziewczyny ta blizna powstala na skutek glebokiego cieicia i nie zniknie calkowicie...
    Tutaj po porodzie kobieta ma 10 wizyt u poloznej z ktora cwiczy sie mesnie pochwy na specjalnej sondzie (po naturalnym porodzie,zeby pozniej na stare lata organy nie wypadaly dolem...)i masuje blizne po cc i dba zeby nie bylo na niej zadnych zgrubien.

    Leave a comment:


  • bagnes
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    mi też lekarka mówiła, że ta tańsza chociaż śmierdzi, jest równie dobra, ale jakoś nie doszłam do tego żeby kupić. Na razie nie wygląda źle, zobaczymy jak będzie dalej.Jest coraz mniej różowa, blednie, więc może nie będzie tak źle, zwłaszcza, że nie biegam z brzuchem na wierzchu, bo opalać się i tak nie mogę(silna reakcja uczuleniowa na słońce)

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
    Mój syn jest po oparzeniu wrzątkiem i na blizny dostał CONTRACTUBEX.
    Stosuje się ta maść na wszelkie blizny równiez po cesarce jak mi chirurg mówiła. Jest bez recepty.
    Ta maść jest bardzo dobra ale bardzo droga.Równie dobra i dużo tańsza maść cebulowa CEPAN tylko śmierdzi

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Jak pozbyć się blizny po cesarce?

    a ja zamiast cienkiej kreseczki mam gruba,wypukla blizne,,,,mam cos ala blizniowca,bylam ost u gin i mowil,ze taka moja natura i tak mi sie skora goi,,,,,
    moze jakbym smarowala jakas mascia to wygladalo by to troszke inaczej?

    koniczynka a u Ciebie jak wyglada ?

    Leave a comment:

       
Working...
X