Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak zachecić Męża do dbania o siebie???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak zachecić Męża do dbania o siebie???

    Witam dziewczyny.
    Mam mały problem ze swoim facetem- należy on do tych co niezabardzo lubią się ładnie ubierać(nigdy nie chodzi w koszuli), nienawidzą wszelkiego rodzaju kosmetyków i nieraz zapominają o goleniu się czy macie jakieś sposoby na zachęcenie takich typków do wysiłku





  •    
       

    #2
    Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

    Ja mojego męża dwa razy po kąpieli posmarowałam balsamem do ciała i tak mu się spodobało, że teraz sam się smaruje. A co do ubioru to jak coś założy takiego w czym źle wygląda to normalnie prosto z mostu mu mówię, że wygląda jak łaps i wstyd z nim wyjść. Działa
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

      kurcze u mnie niezabardzo takie teksty działają.... on wogóle to uwielbia bojówki i bluzy,ale gdyby jeszcze je chciał kupować to by było oki, a on nienawidzi chodzić na zakupy i zawsze twierdzi że wszystko ma





      Skomentuj


        #4
        Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

        Kruszynka mój m. też uwielbia bojówki i bluzy z kapturem a w koszulach to tylko latem chodzi
        a garnitur miał na sobie 2 razy (ślub i chrzciny)
        myslę że trudno to zmienić (mi to osobiście nie przeszkadza bo sama chodzę w bluzach z kapturem)

        co do golenia to mh to już kwestia higieny i mój m. goli się co 2 dzień (tu zalezy od zarostu, jednym wystarcza raz na tydzien inni muszą codziennie) i jest spoko.
        Zresztą ostatnio stwierdziłam że ma więcej kosmetyków do golenia po goleniu i tym podobnych niż ja ogółem wszystkich , ale on maniak na tym punkcie, a oststnio kupił sobie krem na zmarszczki, bo mu zaczełam gadać że ma straszne zmarchy koło oczu się chłopaczyna przejął

        Kruszynka a nie daje nic mówienie że wygląda nieciekawie z kilkudniowym zarostem (choc ja osobiście uważam że taki zarost jest pociagający.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

          tyle że u mojego toraczej tylko bródka i wąsy zarazstają





          Skomentuj


            #6
            Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

            mój swego czasu baki zapuszczał
            ale jak Ci bardzo to przeszkadza to myslę że rozmowa powinna wszystko załatwić
            ja swojego wybłagałam żeby je zgolił cos tam mruczał że nie a jak wróciłam ze szkoły to był wygolony


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

              Z facetem to ciężka sprawa, jak powiesz wprost to się obrazi, jak zasugerujesz, to nie skuma. Ja na przykład nie prasuje po praniu, tylko przed wyjściem. Mój zakłada taką umientoloną koszulę i mówi, że się na nim rozprostuje. A we mnie się gotuje. Takie już są chłopy. Zwłaszcza jak już się ustatkują. Traktować jak dziecko trzeba. Kochanie, może byś ogolił bródkę, bo trochę mnie kłuje jak mnie całujesz.
              Last edited by nojaka; 27-12-2012, 13:15.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

                Może kup mu w prezencie ładną koszulę , to głupio mu będzie nie chodzić w niej. Spryskaj go w sklepie jakimś perfumem i wychwalaj przez tydzień pod niebiosa, że tak ślicznie i męsko pachniał. Faceci są łasi na komplementy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

                  pokazac ze będzie wtedy bardziej seksowny nie tylko dla was ale i innych ludzi? moze to jakas metoda

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak zachecić Męża do dbania o siebie???

                    może Twój facet ma kolegę, przyjaciela, który mógłby z nim porozmawiać? Zawsze męska rozmowa to zupełnie inna sprawa

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X