Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

    Stosuje dietę Atkinsa od 2 lat.

    Nie jem żadnych słodyczy, chleba, ryżu itp.
    Dieta bezpieczna i bez efektu jojo.

    Polecam.

    http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm
  •    
       

    #2
    Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

    Naja ja stosuję Kwaśniewskiego od ponad roku,dieta Atkinsa jest podobna do Kwaśniewskiego.Ja również nie jem chleba,ryżu,słodyczy,ziemniaków-jedynie w minimalnej ilości ok 50g.węglowodanów na dzień.



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

      Naja zacznij jeść to wszystko co wymieniłaś i zobaczymy czy nie będzie efektu jo jo
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

        W sumie Kwaśniewski to nie dieta ale sposób żywienia.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Naja zacznij jeść to wszystko co wymieniłaś i zobaczymy czy nie będzie efektu jo jo
          Na pewno byłby efekt jo jo i to ogromny



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

            Naja jesteś na Atkinsie cały czas od dwóch lat czy robiłaś jakieś przerwy?



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

              Robiłam niewielkie przerwy, np raz w miesiącu zjadłam pizze, albo czasem pozwoliłam sobie na coś słodkiego (lody itp).

              Poza tym podczas diety pozwalam sobie na owoce, nie zbyt wiele, ale mała ich ilość nie burzy procesu.

              I właściwie to masz racje, to nie jest dieta tylko sposób odżywiania. I mi ona odpowiada.

              Muszę poczytać o tej metodzie dr kwaśniewskiego.

              PS. Mój mężczyzna stosował dietę atkinsa 4 lata, później przez 2 lata jadł normalne, syte posiłki z węglowodanami i tył baaaaaardzo powoli (dlatego pisałam o braku efektu jojo). Obecnie stosujemy dietę razem.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                Nie wiem jak jest z Atkinsem ale Kwaśniewskiego nie można przerwac i wrócic do normalnego jedzenia bo to spowoduje bardzo szybki wzrost cholesterolu.Nie wolno robic sobie żadnych przerw bo można zachorowac.A skąd się dowiedziałaś o Atkinsie?ja pracowałam z koleżanką której mama jest na żywieniu optymalnym(inna nazwa diety Kwaśniewskiego) już od wielu lat i cieszy się zdrowiem.Później poznałam jeszcze parę osób jedzących optymalnie i to mnie skłoniło do zapoznania sie z tym sposobem żywienia.Słyszałam o Atkinsie i zastanawiałam sie czym to żywienie różni sie od Kwaśniewskiego.Czy Ty również musisz jesc dziennie określoną ilosc białka,węglowodanów i tłuszczów?



                Dawniej Marti

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                  Węglowodanów muszę zjeść max 50g dziennie, a reszta wygląda tak, że na obiad jem kawał mięsa i duuuużo warzyw, a inne posiłki wyglądają różnie, rybka, serek itp (bez liczenia ilości tłuszczów, nabiału itp).

                  A o diecie usłyszałam od mojego mężczyzny , który widział o niej program na DISCOVERY.

                  Nasz atkins jest zmodyfikowany w ten sposób, że własnie niczego nie liczymy i pozwalamy sobie na drobne odstępstwa (rzadko, ale jednak) - dlaczego? Bo i tak nie tyjemy, a wyniki u lekarza mamy oboje bardzo dobre.

                  No i oboje kontaktowaliśmy się z lekarzem w sprawie atkinsa i poparł ten sposób odżywiania.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                    Naja u mnie jest dokładnie tak samo.Tylko pilnuję węglowodany żeby nie przekroczyc 50 g na dzień.Na początku jak się uczyłam tego sposobu żywienia to wszystko dokładnie liczyłam i dokładnie ważyłam na wadze. Dziennie powinnam zjeśc 50 g węglowodanów,około 50-60 g białka i tłuszczu około 120-130 g.Z biegiem czasu już mniej więcej wzrokowo nauczyłam się czego ile powinnam zjeśc żeby wyszło gramowo tyle co powinnam.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                      Po 2 i pół roku mam już dość tego sposobu żywienia i wróciłam do tradycyjnego jedzenia, mam nadzieje, że waga mnie nie pożre

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                        Ja jak się odchudzałam to po prostu zmniejszyłam ilość węglowodanów, ale dalej jadłam chleb na śniadanie, węglowodany do obiadu, tylko mniej, no i na kolacje czasem tak,czasem nie. Mój organizm nie pozwalał mi na odrzucenie węglowodanów. Robiło mi się niewiarygodnie słabo, było mi niedobrze, prawie mdlałam
                        Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:21.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dieta atkinsa - czyli wyrzucenie węglowodanów z jadłospisu

                          Podziwiam, bo jak dla mnie jest strasznie monotematyczna. Moge wykluczyc część produktów z diety, ale żeby na 2 lata czy na stałe. Oj to nie dla mnie. Ja wole ograniczać pozywienie plus ćwiczenia.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X