Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Film "Magda miłość rak czyli rak'n'roll"

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Film "Magda miłość rak czyli rak'n'roll"

  Niesienie pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia to motto naszej fundacji, która w zeszłym tygodniu oficjalnie rozpoczęła swoje działania. Fundacja Rak’n’roll. Wygraj życie powstała z myślą o kobietach z problemami nowotworowymi, a szczególnie o kobietach u których nowotwór zbiegł się w czasie z ciążą i macierzyństwem. Chcemy mówić o tych problemach głośno, chcemy zmieniać schemat myślenia, edukować i próbować poprawiać jakość życia kobiet chorych na raka.

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. „Magda. Miłość i rak”, (http://www.youtube.com/watch?v=m-kYvEg2FD8) który zostanie wyemitowany 14 października br. w TVP1, o godz. 23.00.
  To od tej historii wszystko się zaczęło … film autorstwa Aliny Mrowińskiej opisuje historię Magdy Prokopowicz, założycielki fundacji.


  Magda cztery lata temu, w wieku 27 lat, zachorowała na rozsiany nowotwór piersi. W tym samym czasie spotyka swojego życiowego partnera. Jednak najbardziej wyjątkową rzeczą, która dodatkowo zmotywowała bohaterkę do walki z chorobą, była wiadomość o tym, że jest w ciąży. Cierpienie podczas trudnych zmagań z rakiem zwłaszcza podczas radykalnej operacji i chemioterapii, przeplata się ze szczęściem, jakie kobieta przeżywa będąc w ciąży. Największym cudem okazał się zdrowy synek Leonek, który dał Magdzie siłę i chęć życia by pokonać chorobę.


  Fundacja Rak’n’roll Wygraj Życie
  Nasz blog: http://magdalenaprokopowicz.blog.onet.pl/
  Nasz profil na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php?ref...0490392?ref=nf
  Nasze konto na blipie: http://rakandroll.blip.pl/

  #2
  Odp: Film "Magda miłość rak czyli rak'n'roll"

  Bardzo ciekawa akcja, muszę się jej przyjrzec bliżej., Czasami zapominamy, że inny maja trudniejsze życie i warto by zatrzymać się na chwilkę i może pomóc. Chociaż dobrym słowem, jeśli nas nie stać.

  Skomentuj

         
  Working...
  X