Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie włosów w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    MamaRozrabiaki ja tez se wlasnie nie wyobrazam, zebym przez 9 miesiecy nie farbowala wlosow, moze nie sa u mnie one siwe.. ale jestem naturalna jasna blondynka a maluje wlosy teraz na czarno.. to mozna sobie wyobrazic jakie mam odrosty juz po 4-5 tygodniach

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Mamusie kochane ja w ciąży farbowałam włosy i wszystko było w porzadku!!!!!!!!! mamy XXI wiek i farby do włosów szkodliwe substancje maja zredukowane do minimum, wiec nie ma czego sie obawiać i śmiało się upiększać pozdrawiam was wszystkie.

      Skomentuj


        #33
        Farbowanie włosów

        Jak to jest z farbowaniem włosów w okresie laktacji? Można czy nie można?
        Polećcie jakieś najlepsze środki
        Krzyś - 26 lutego 2009 roku

        Skomentuj


          #34
          a dlaczego nie można?

          ja farbowałam, farbami garnier, loreal itp.
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #35
            ja na początku ciąży słyszałam tysiąc opinii na temat, że nie można farbować do 22 czy 24 tyg. c. farbami bez amoniaku, problem w tym, że na moje włosy żadne inne farby, szamponetki czy henna nie działa
            mój lekarz powiedział mi, że po pierwszym trymestrze mogę wrócić do farbowania najlepiej raz na 2 miesiące, tak uczyniłam i w sumie żałuję, bo to była jedyna okazja żeby wyjść w moim przypadku z czerni na rzecz bardziej naturalnego koloru włosów

            Skomentuj


              #36
              Ksabi pyta o okres laktacji zdaje się...
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                #37
                aaa racja, to bez problemu z tego co mi wiadomo, można używać farb z amoniakiem, ale ja raczej nie będę, bo nastawiam się na spore osłabienie moich włosów po ciąży, po prostu podejrzewam jak mogą zareagować i będą wypadać, więc nie mam zamiaru im tego procesu umożliwiać
                jeśli nie masz takich problemów lub w niewielkim stopniu to mój lekarz nie miał przeciwskazań w okresie karmienia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  ja farbowalam i nic nie bylo. w ciazy i po ciazy. teraz wypada mi duzo wlosow wiec narazie musze sie wstrzymac :/
                  Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                  http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                  http://perlasta.blogerki.pl/

                  Skomentuj


                    #39
                    Rowniez farbowalam i w ciazy i po, niz sie nie dziala. jednak bardzo zaluje tego dzisiaj, bo jak powszechnie wiadomo, wlosy ulegaja wypadaniu, po urodzeniu dziecka, no a farbowanie rowniez oslabia cebulki wlosow(U mnie np. bardzo), no wiec teraz wlosy leca i czekam cierpliwie, az ten okres minie.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      #40
                      a stosujecie jakieś kuracje np. domowe maseczki na wypadające włosy, bo wiem że mnie to tez za miesiąc czeka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja robię mniej więcej raz na tydzień maseczkę z oliwy i żółtka a na co dzień stosuję odżywkę Dove Hair Fall Control Therapy i jest całkiem nieźle

                        Skomentuj


                          #42
                          a to zastosuje na pewno, a farbować będę, bo już znalazłam natew spoko farbę: Casting Loreala mimo że jest zmywalna ale bez amoniaku

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez ksabi Pokaż wiadomość
                            Jak to jest z farbowaniem włosów w okresie laktacji? Można czy nie można?
                            Polećcie jakieś najlepsze środki
                            Powiem szczerze, że nie znalazłam nigdzie jednoznacznej odpowiedzi na to patynie (szukałam w necie).
                            Ja dla bezpieczeństwa dziecka nie farbowałabym włosów w tym okresie.
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #44
                              Też nie wiem powiem szczerze, może jakimiś lekkimi szamponami koloryzującymi można, ale pewnie lekarz najlepszym tu będzie podpowiednikiem

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja nigdy nie slyszalam ze w trakcie laktacji nie mozna farbowac wlosow wiec farbowalam.Dzisiejsze farby juz nie sa tak toksyczne jak kiedys,co do farbowania w ciazy pytalam mojego gina i powiedzial ze mozna tylko kolor moze szybciej lapac(zwlaszcza jak sie rozjasnia) .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X