Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mama w formie sprzed ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mama w formie sprzed ciąży

    Jeżeli nie rozpoznajesz się w lustrze, nie masz co na siebie włożyć (bo wszystko jest nadal za ciasne) i nie przepadzasz za sportem (a nawet jeśli, to nie bardzo wiesz, kiedy mialabyś go uprawiać), ale mimo to chcesz wyglądać ładnie, porozmawiaj z innymi mamami, takimi jak Ty, które marzą, by wrócić do formy sprzed ciąży.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Szczerze mówiąc jeśli chodzi o wygląd mogę z ręką na srecu powiedzieć że to włąśnie macierzyństwo pozwoliło na odzyskanie figury a nawet uzyskać lepszy wygląd niż przed ciążą. W czasie ciąży przytyłam 30 kg to strasznie dużo ale po urodzeniu dziecka zaczełam gubić. Zaczełam też ćwiczyć wieczorami na stepperze i też dużo pomogło. Ale największy wpływ na zgubienie zbędnych kilogramów miała zmiana diety na dietę tak jak dla cukrzyków ze względu na mojego synka gdyż miał kolki a karmiłam piersią. Szczerze mówiąc największy sukces odniosłam dzięki karmieniu piersią. Tak jak się mów że ten sposób karmienia ma ogromny wpływ na schudnięcie tak ja sie z tym zgadzam i podpisują Bo schudłam ponad 30 kg!!!

    Skomentuj


      #3
      mnie dopiero czeka "walka" o powrót do formy, gdyż poród dopiero przedemną,ale wydaje mi się, że na późniejszy efekt,ma duży wpływ "prowadzenie się" już w czasie ciąży. odpowiednia dieta, ćwiczenia itp w czasie błogosławionoego stanu, na pewno ułatwią sprawę.
      mam nadzieję, że jakoś to będzie, już "po", wtedy będę mogła wypowiedzieć się więcej
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        #4
        Zawsze byłam szczupła, w ciąży przytyłam 15 kg (to dużo, aż mnie biodra bolały od dźwigania takiego ciężaru).
        Po urodzeniu dziecka chyba dość szybko schudłam (po ok 2 miesiącach).
        Ale został mi "wałek" na brzuchu:/
        Na razie nawet nie myslę o tym, jak się tego wałka pozbyć, bo nie mam na to ani czasu ani siły.

        Skomentuj


          #5
          ja w ciąży przytyłam 12 kg nie mam nadwagi ale w pewnym okresie ciąży bardzo bolały mnie biodra i lekarz powiedział że to dlatego iż rozszerzają się no i to mi zostało jestem jak gruszka na cienkich nóżkach nie podobam się sobie dotąd byłam zgrabna i wąska w biodrach i talii ale cóż coś za coś mam dziecko a modelką już raczej nie zostanę
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            #6
            a mi pelniejsze ksztalty i "walek" na brzuchu zostal dopiero po trzecim dziecku...mysle ze to wynika z faktu ze juz stara jestem i skora nie taka elastyczna...brzuchy za kazdym razem mialam ogromniaste wiec trudno pewnie wymagac od tej biednej skory i miesni zeby wrocily tak calkowicie do swojego pierwotnego stanu

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
              a mi pelniejsze ksztalty i "walek" na brzuchu zostal dopiero po trzecim dziecku...mysle ze to wynika z faktu ze juz stara jestem i skora nie taka elastyczna...brzuchy za kazdym razem mialam ogromniaste wiec trudno pewnie wymagac od tej biednej skory i miesni zeby wrocily tak calkowicie do swojego pierwotnego stanu
              Zgadzam się z PAWIMI.Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 21 lat i możecie nie wierzyć ale już w szpitalu miałam plaski brzuch.Natomiast drugie urodzilam mając 30 lat i jestem już 2,5 roku po porodzie niemam nadwagi ani waleczkow tluszczu ale brzuszek już nie ten sam.Teraz wiem ze im jestem starsza tym ciężej dbać o figurę i trzeba się baaardzo starać.Wiem że z wiekiem będzie jeszcze gorzej i bardzo się tego boję bo moja mama ma bardzo dużą nadwagę i cukrzycę do tego.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja w czasie ciąży przytyłam 9kg nie miałam dużego brzuszka dopiero pod koniec ciązy było cokolwiek widać po mnie... po porodzie nie było śladu po brzuszku, a po 2 miesiącach ważyłam mniej niz przed porodem. Tylko moja wada przed ciąża nigdy nie przekroczyła 48kg a do tego zawsze zdrowo się odżywiałam i dużo ćwiczyłam to wiele daje

                Skomentuj


                  #9
                  Drogie dziewczyny, w ciąży przytyłam 16 kilo i bardzo szybko zrzuciłam je dzięki karmieniu piersią ale też dzięki nowym obowiązkom, jakie spadają na głowę każdej świeżo upieczonej mamy. No i powiem wam coś jeszcze: gdy wasza pociecha uśnie i macie chwilę odpoczynku- wykorzystajcie ją dla siebie. Nic się nie stanie jeśli na obiad raz na dwa tygodnie będą pierogi z mrożonki. Ważne abyście zrobiły coś dla siebie- może to być depilacja, ulubiony kolor na paznokciach, filiżanka dobrej kawy i ulubiona książka. Cokolwiek to jest-róbcie to , co sprawia że jesteście szczęśliwe :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Witam. Jestem prawie rok po porodzie. Przed ciążą byłam strasznie chuda ważyłam 48kg. W ciaży przytyłam 20kg. Nie martwiło mnie to miałam nadzieję, ze coś mi z tej wagi zostanie. Po 6 miesiącach od porodu ważyłam piekne 55kg, wyglądałam jak dla mnie atrakcyjnie. A teraz w ciągu miesiąca schudłam do wagi 49,5kg. Niestety jest to wynik choroby Nie mogę się więc pochwalić pracą nad sobą.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Drogie mamy!
                      każda z nas po ciąży różnie wraca do swojej figury lub zyskuje nową. dla mam, które mają problemy z cellulitem i jędrną skórą polecam naszsalon kosmetyczny w Warszawie Afrodyta. dzięki specjalnemu programowi dla mam, mogą Panie pozbyć się lokalnych odtłuszczeń (lipomassage-endermologie) za pomocą elektronicznej rolki, która masuje intensywnie tkankę tłuszową. z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Warszawiepolecam zwłaszcza: lipolize, regeneris i likwidację rozstępów.

                      pozdrawiam i serdecznie zapraszam do naszych dwóch salonów kosmetycznych w Warszawie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja w ciąży przytyłam 23 kilo, a teraz po prawie 14 miesiącach od porodu ważę o 1,5 kilograma mniej niż przed ciążą. Karmię jeszcze piersią i uważam, że to córcia wyssała ze mnie te kilogramy
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          #13
                          ja w ciąży przytyłam 23kg, karmiłam synka tylko 6 miesięcy piersią, a teraz po 13 miesiacach waże o 2 kg. mniej niż przed ciąża-53kg przy wzroście 164cm. to chyba zasługa mojego kochanego synusia który jak miał 9miesięcy zaczoł ładnie chodzić za rączkę a dwa miesiące później sam chodzić-cały czas byłam w ruchu- a teraz zaczoł sypiać do tego jeszcze raz dziennie, więc jestem cały czas w biegu:-) takie maleństwa są lepsze niż prywatni trenerzy ale brzuszek mi został mały.





                          Skomentuj


                            #14
                            a ja to marzę o zakupach z wizażystą... niby zrzuciłam większość to co przybyło w ciąży ale figura się zmieniła... ciągle mi się wydaje, że wyglądam jak pączek maślany... i nawet jak idę do sklepu po jakiś nowy ciuszek to zawsze wracam z rzeczami dla Niuni bo wydaje mi się, że we wszystkim źle wyglądam...
                            co by brzuszek ujędrnić odkryłam zajęcia tańca brzucha na dodatek maja tam kącik dla dzieci i mamy mogą ćwiczyć pilnując dzieci juz się zapisałam ! za jakis czas zobaczymy efekty

                            Skomentuj


                              #15
                              witam panie

                              w ciazy przytylam 10 kg ,ale po porodzie niemalze zgubilam wszystko, to zasluga dlugich spacerow z wozkiem.polecam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X