Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pięlęgnacja biustu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pięlęgnacja biustu

    Czy ktoś zna serię kosmetyków "Perfecta Mama", chyba Dax Cosmetics - chodzi mi głównie o te do biustu - kremy.
  •    
       

    #2
    Słyszałam od koleżanki, że są fajne. Ja jakoś nie używałam specjalnych do biustu, ale te same co i do brzucha.

    Skomentuj


      #3
      Fajne i dość tanie. Jest tego cała seria, a o tym do biustu to znalazłam takie coś:

      "Preparat do pielęgnacji biustu ma naturalną i bezpieczną formułę. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega rozstępom skóry na biuście podczas zmian jego wielkości, łagodzi bolesności i obrzmienia podczas i między karmieniami."

      Skomentuj


        #4
        Tez jestem ciekawa czy jest cos co naprawi moje zwiotczale po karmieniu piersi, ktore wisza mi do pepka. a moze same wroca do ksztaltow sprzed ciazy??

        Skomentuj


          #5
          moja po ciąży ku mojemu zdziwieniu wyglądają dobrze...
          niestety nie znam kremów na biust więc nie pomogę....

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez fifi Pokaż wiadomość
            Czy ktoś zna serię kosmetyków "Perfecta Mama", chyba Dax Cosmetics - chodzi mi głównie o te do biustu - kremy.
            używałam i wg mnie bardzo dobreno i tanie

            Skomentuj


              #7
              Ja jeszcze karmię i zamierzam przez kolejnych ... 8 miesięcy (do 1 roku córeczki). Jak będzie z piersiami - nie wiem, ale nie spodziewam się niczego rewelacyjnego. Na razie ratuje mnie super stanik, który zamówiłam na intymna.pl. Modeluje biust, który mam nadzieje przyzwyczai się do podniesionej pozycji i tak zostanie
              happiness is easy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez fifi Pokaż wiadomość
                Czy ktoś zna serię kosmetyków "Perfecta Mama", chyba Dax Cosmetics - chodzi mi głównie o te do biustu - kremy.
                kupowałam w ciąży całą tą serię i używałam 9 miesięcy, nie droga a według mnie bardzo dobra! super nawilża.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pięlęgnacja biustu

                  Perfecta ma świetne kremy do pielęgnacji biustu jak i do pielęgnacji całego ciała dla kobiet po porodzie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pięlęgnacja biustu

                    Ja wklepuje w piersi sporo balsamów czy to ujędrniających np. Garnier ten żółty czy zwykłych z Cienia nawet i masaże, masuje i masuje i masuje, piersi są ukrwione i w ogóle. Oooooooo i bicze zimne na przemian z ciepłą wodą też dobrze "ukrwiają" piersi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pięlęgnacja biustu

                      Osobiście do pielęgnacji biustu używam kuracji do biustu 5w1 serii mama-care firmy Efectima Pharmacare bardzo sobie ten preparat cenie i nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego preparatu Przede wszystkim jest skuteczny- skóra na piersiach jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Co więcej ma piękny delikatny zapach który uwielbiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pięlęgnacja biustu

                        Ja używam Garniera ujędrniającego, ale do całego ciała, (ten żółty), a czasem jak mam dobry dzień, "prysznicowanie" naprzemienne z zimną i gorącą wodą, by lepiej ukrwić biust oraz masaże, codzienne masaże.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pięlęgnacja biustu

                          A ja robię ćwiczenia ujędrniające, których nauczyła mnie kiedyś masażystka. Wyszykuje też dwa razy do roku specjalistycznych masaży przez wyszukiwarkę LadyTime.pl Tez możecie tam zajrzeć i poszukać zabiegów wykonywanych gdzieś blisko Waszego domu. Jak będziecie zamawiać przez http://ladytime.pl to sprawdźcie, czy na poszukiwane przez Was zabiegi nie ma akurat upustów cenowych. Można trafić upusty nawet do 70%. ja zapisałam się na newsletter, więc dostaje mailem informacje o zniżkach.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X