Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wakacje

    Wybieramy się na wakacje z naszą dziesięciomiesięczna Majeczką. Chcielibyśmy jechać w góry ale i wyjazd nad jezioro bierzemy pod uwagę. Mi bardzo zależy na dobrych warunkach, a szczególnie na szerokim łóżku bo śpimy we trójkę i nie chcę się przez urlop meczyć codziennie w nocy. Może ktoś z Was był w jakimś fajnym miejscu, gdzie możnaby odpocząć z maleństwem? Piszczie proszę
  •    
       

    #2
    Dobry temat!!!
    My teraz chcemy jechac do Wisly, albo do Zakopanego i rowniez chcialabym zasiegnas opini. Nasza coreczka ma 2 latka. Znalazlam kilka fanych osrodkow, gdzie jest bawialnia dla dzieci jak i plac zabaw. I blisko na basen do Golebiewskiego Hotelu
    Dokladnie to interesuja nas apartameny jak to nazywaja Bo kuchnia pod reka przy dziecku jest bardzo przydatna, wiadomo drozsze to ale wygodne. A jak spedzic fajnie wakacje to i wygodnie!!!

    Martusia08 jak interesuja Cie wczasy nad Wisla to znalazlam kilka fajnych osrodkow i moge Ci stronki podac

    Skomentuj


      #3
      Super! Dla mnie tez wazne są dobre warunki - kuchnia, placyk zabaw i czystość bo Maja raczkuje i nie chcę sie bać póścic ją na podłogę

      Skomentuj


        #4
        Polecam wakacje na Helu,bardzo rodzinnie,fajne pensjonaty,niedrogo i mozna dobrze zjesc w miejscowych restauracyjkach.
        Co prawda to nie gory a morze ale na prawde godne polecenia miejsce na wypoczynek z dziecmi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wakacje

          My z dziesięciomiesięcznmym brzdącem byliśmy w Grecji na wyspie Kos. Hotel był świetny i warunki super. Nie było za gorąco, bo to był początek sezonu. Było łóżeczko turystyczne na życzenie w hotelu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wakacje

            Nasza córka nie ma jeszcze 10 miesięcy, ale jak miała 3 miesiące byliśmy z nią w Krakowie - u rodziny i w Zakopanem - Willa Sigma - POLECAM! Później pojechaliśmy jeszcze dwa razy na Mazury do ośrodka Wichrowe Wzgórza. Mieliśmy tam swój domek z kuchnią i łazienką. No i pływaliśmy łódką Było fantastycznie. Całą drogę praktycznie córka nam przesypiała. Budziła się tylko raz czy dwa na jedzenie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wakacje

              Z takim maluszkiem to chyba rzeczywiście lepiej jechać zwiedzić jakieś miasto, bo w mieście macie wszystko pod ręką - szpitale, apteki, sklepy, etc. W górach nigdy nic nie wiadomo. Przy okazji podpowiadam, gdzie można znaleźć promocje na autobusy https://dworzeconline.pl/#promo Ostatnio sporo w ten sposób zaoszczędziłam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wakacje

                Mnie już się marzą wakacje

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wakacje

                  Testolandia - miałam jechać na Kos, ale w końcu zdecydowaliśmy się na Korfu. Ale jak tak polecasz tę wyspę to z pewnością jeszcze tam pojadę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wakacje

                    Szukam fajnego miejsca nad morzem na wakacje. Myślę już teraz bo wiadomo w kwietniu już wszytko co najlepsze będzie zarezerwowane. Rok temu byłem w albatrosie http://www.albatros.gda.pl bo ponoć miejsce turystyczne jednak jakoś mi się nie podobało szukam czegoś nowego na nowy rok..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wakacje

                      My mamy już zaklepany dwutygodniowy pobyt w Gdańsku pod koniec lipca. Teraz szukamy czegoś na ferie i weekendowe wypady. Lubimy zwiedzać i staramy się to robić jak najcześciej. Jestem zdania, że polska to piękny kraj i warto ja zwiedzać. Szczególnie kusi mnie zamek Dubiecko na Podkarpaciu - http://zamek.dubiecko.com/ Namawiam męża na krótki wypad do tego miejsca. Dzieciaki na pewno byłyby zadowolone.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wakacje

                        Wyjeżdżając gdzieś z małym dzieckiem przede wszystkim sprawdzam, czy dany hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi i ma udogodnienia dla mam z dziećmi. Od pewnego czasu wiele hoteli posiada takie certyfikaty i znaczki i rzeczywiście, już przekonałam się, że warto zwracać na to uwagę. Na tym portalu często zamieszczają fajne placówki, które pozwalają na naprawdę komfortowy wypoczynek, warto sprawdzić- luksusowe hotele warszawa.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wakacje

                          Witam, identyczne tematy zostały już poruszone na forum. Zapraszam do tego wątku, gdzie zachęcam do wznowienia dalszej dyskusji: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...hlight=wakacje. Ten wątek zamykam by nie powtarzać tych samych treści. Pozdrawiam

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X