Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opryszczka, co robić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Opryszczka, co robić?

    Kurcze, mam odwieczny problem z opryszczką! Pojawia się wtedy, gdy najmniej jest oczekiwana. Macie jakieś pomysły co z nią robić? Mogę łykać wszystko, bo nie karmię dzidzi piersią.
  •    
       

    #2
    Dobry do smarowania jest Zovirax, a do łykania Heviran - tylko na receptę.

    Skomentuj


      #3
      A mi o uszy obił sie jakiś SANOL - jakoś tak. W aptece powinni wiedzieć, ma formę sztyftu.

      Skomentuj


        #4
        Chyba zacznę łykać ten Heviran, bo mazidła to kiepsko działają, a ja jeszcze chciałabym się zabezpieczyć na zaś. To znaczy jakoś wzmocnić organizm, by zwalczał sam opryszczkę od razu.

        Skomentuj


          #5
          Mi nie pomagają żadne smarowidła, jeszcze bardziej się opryszczka po nich "babrze", wg mnie rewelacyjnie sprawdzają się plasterki Compeed.Po naklejeniu plasterka-estetycznie to wygląda, nie ma obaw, że przypadkowo nawet dotknie się zakażonego opryszczką miejsca, bo plasterek skutecznie chroni...poza tym 3-4 dni i po opryszczce...przynajmniej u mnie tak było.
          Po raz pierwszy je stosowałam i jestem bardzo zadowolona z ich działania.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Opryszczka, co robić?

            Ja na opryszczkę wypróbowałam plasterki Herpatch, które same się rozpuszczają. Wcześniej uzywałam Compeed ale teraz skusiłam się na nowe. Bardzo fajny produkt. Polecam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Opryszczka, co robić?

              kurcze ja muszę też chyba poprosić rodzinną o przepisanie jakiegoś leku na opryszczkę bo ciągle mi wychodzi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Opryszczka, co robić?

                Ja polecam kuracje Heviranem, bralam go przez pol roku dwa razt dziennie. Przepisal mi je dermatolog. Jestem rok po kuracji i opryszczka znikla, a pojawiala sie czesto i to nie tylko na ustach, bo rowniez na brodzie i nosie, czasem na oku
                Mi zadne masci nie pomagaly. Raz w miesiacu ta jedza musiala wyskoczyc, zazwyczaj przed miesiaczka.
                Ciesze sie, ze udalo mi sie jej pozbyc

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Opryszczka, co robić?

                  Ja mam problem od X lat z opryszczką. Stosuje w fazie swedzenie Sonol rewelacja- wyszczypie i nie pozwla by powstal babel. Gdy juz "spoznie" sie to stara dobra metoda perfumy- w moim przypadku- podkradam babci "byc moze" i tez zapiekam i strupek powstaje, mozna spirytusem salicylowym. Stosowalm przez 4tyg kuracje hascovirem w tabl i lipa nic nie daje. Gdy mam juz babel stosuje termentiol. Pomaga!
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Opryszczka, co robić?

                    Karolaina ja mysle, ze 4 tyg. to za krotko zeby "uspac" na dobre wirusa. Zdecyduj sie na polroczna kuracje, napewno nie bedziesz zalowac efektow

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Opryszczka, co robić?

                      Ja właśnie mam i ratuję się heviranem i garściami witamin- rutinoscorbin, vitC .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Opryszczka, co robić?

                        Ja zmagam się z opryszczką odkąd pamiętam - w przedszkolu zawsze musiałam ją mieć na każdym grupowym zdjęciu, bo jakby mogło być inaczej?
                        Próbowałam Heviran, stosuję Zovirax, ale nic nie jest w stanie szybko zagoić ją, jak już się pojawi. Może zabrzmi to dość drastycznie, ale mój sposób to całkowite wysuszanie: najpierw porządnie spirytusem, a potem maścią cynkową.
                        chyba to najlepiej skutkuje

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Opryszczka, co robić?

                          oj znam Wasz ból, właśnie mam zimno. Nie miałam tego problemu dopóki nie poznałam męża. Jak zimno mnie dopada to rozwala pół wargi, boli mnie cała żuchwa, i węzły chłonne, tak że bez tabletek przeciwbólowych się nie obejdzie. Pierwszy raz dostałam teraz od lekarza antybiotyk Augumentin i maść do smarowania Detromecynę Stosuję od poniedziałku (warga była niemiłosiernie spuchnięta, strup już był, ale się co nieco sączyło) i dziś już praktycznie nic nie mam. Niestety wszystkie te specyfiki na receptę. W każdym razie polecam.
                          Jak tylko czuję, że coś mnie na wardze swędzi to smaruje długo i mocno tym co mam Antywir, wrotizolin i zazwyczaj bąbel nie wychodzi, ale czasem się już nie uda. Wtedy nie pomaga nic. Jeden raz plasterek Compit mi pomógł, ale np teraz tak mi wargę rozwalił, że z kubka nie umiałam się napić. Teraz mam zapas maści to jak coś będzie na kolejne.
                          Łączę się w bólu i życzę szybkiego wyleczenia i jak najrzadszych bąbli






                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Opryszczka, co robić?

                            Compeed, plastry, na opryszczkę, na noc lub zwykłe. Używałam Vratizolin i zovirax ale nic nie pomagało tylko to dało rade i szybko się wszystko goi po tym.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Opryszczka, co robić?

                              Witam
                              Moja ciotka radziła by przy pierwszym opryszczkowym świądzie ust przyłożyć kostkę lodu, by zmrozić miejsce, gdzie mogłaby się rozwinąć - u mnie działa!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X