Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krem pod oczy - jaki kupić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    krem pod oczy - jaki kupić?

    ostatnio zauważyłam, że moja skóra pod oczami stała się jakaś mniej napięta i sucha. chyba powinnam już zacząć używać jakiegoś kremu pod oczy, tylko nie wiem jaki będzie najlepszy - ujędrniający, liftingujący czy po prostu nawilżający? a wy czego używacie pod oczy?
  •    
       

    #2
    Wybor kremu zalezy od twojego wieku. JAk masz mniej niz 25 lat to liftingujacy raczej odpada...Za to ujedrniajace i nawilzajace jak najbardziej
    "Kiedy decydujesz się na dziecko,
    zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
    będzie przebywało poza twoim ciałem."

    Skomentuj


      #3
      Ja używam kremu nawilżającego Nivea Visage,jest lekki,dobrze się wchłania,polecam

      Skomentuj


        #4
        ja mam 26 lat więc nawilżanie to podstawa!!! zresztą wszystkiego...

        bez sensu wklepywać liftingujące, bo co będzie za kilka lat jak skórę już zaczniesz przyzwyczajać do niektórych składników, mi dermatolog powiedziała że po prostu nie będą działały bo skóra się jak gdyby uodparnia na nie z czasem, czy cuś takiego

        a na szybko jak baaardzo źle wyglądam to dwie torebki przestudzone herbaty na oczka lub łyżeczki wyciągnięte z zamrażalnika
        POLECAM - żadna ekspres maseczka tak nie działa!!!

        Skomentuj


          #5
          Sikornik z łyżeczkami świetna sprawa, też mam właśnie dwie zawsze
          chłodzące się Herbaty nigdy nie próbowałam.

          clementynka
          jeśli skóra jest sucha to jak najbardziej nawilżający krem.

          Ja używam kremu "kojącego i usuwającego cienie" Pharmaceris. Ale ja mam skórę naczynkową więc mną się nie sugerować
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            ja też używam łyżeczek - a jak mam czas to żelowej maski na oczy - bo jej nie mogę non-stop trzymać w zamrażalniku, ale jest wygodniejsza od łyżeczek
            i herbatę też stosowałam, działa cuda
            co do samych kremów pod oczy wszystko zależy, jaką masz skórę i ile masz lat.
            jak już po 30, zbliżasz się powoli do 40 - to raczej coś przeciwzmarszczkowego (czytałam gdzieś że liftingujące dają tylko efekt na kilka godzin, nie działają na dłużej), jak mniej, to nawilżające, ujędrniające.

            FamilyTree ja też używam pharmacerisa, zarówno kremu do twarzy jak i pod oczy. tylko jaz kolei do skóry wrażliwej
            zawsze miałam problemy z tym, że kosmetyki mnie uczulały i nie wiedziałam co z tym robić - teraz jest OK

            Skomentuj


              #7
              A ja ostatnio kupilam sobie cos na spuchniete i zmeczone oczy, oraz na worki pod nimi i jestem zadowolona.

              Innowacyjny żel z aplikatorem kulkowym przeznaczony dla zmęczonych i opuchniętych oczu. Chłodzi, likwiduje opuchliznę, poprawia krążenie i zwalcza worki pod oczami. Zawiera pobudzającą kofeinę i prowitaminę B5.
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja tam poki co uzywam kremu Ziaji na cienie i worki pod oczami. Elegancko mi rozjasnia i przy okazji nawilza. Jestem zadowolona A po 25 urodzinach pomysle nad czyms innym Bo to bedzie trzeba juz myslec o zapobiaganiu zmarszczkom...
                "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                będzie przebywało poza twoim ciałem."

                Skomentuj


                  #9
                  Ja sobie ostatnio kupiłam rozświetlający krem pod oczy Nivea Visage Natural Beauty i jestem zadowolona

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez 21sloneczko Pokaż wiadomość
                    j

                    FamilyTree ja też używam pharmacerisa, zarówno kremu do twarzy jak i pod oczy. tylko jaz kolei do skóry wrażliwej
                    zawsze miałam problemy z tym, że kosmetyki mnie uczulały i nie wiedziałam co z tym robić - teraz jest OK
                    ja miałam z Pharmacerisa kiedyś żel-krem na cellulit, właściwie to teraz drugie opakowanie już zużywam, bo dobrze działa. nawet mi nie przyszło do głowy, żeby o kremach Pharmaceris pomyśleć, ciekawe czy robią coś pod oczy no i powiem wam, że mi przypomniałyście o tym domowym sposobie z torebkami herbaty na oczy, tylko nie wiedziałam czy to zimne czy gorące torebki mają być zaraz wypróbuję.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez clementynka Pokaż wiadomość
                      ja miałam z Pharmacerisa kiedyś żel-krem na cellulit, właściwie to teraz drugie opakowanie już zużywam, bo dobrze działa. nawet mi nie przyszło do głowy, żeby o kremach Pharmaceris pomyśleć, ciekawe czy robią coś pod oczy no i powiem wam, że mi przypomniałyście o tym domowym sposobie z torebkami herbaty na oczy, tylko nie wiedziałam czy to zimne czy gorące torebki mają być zaraz wypróbuję.
                      no przecież że nie gorące! bo się poparzysz!
                      lekko przestudzone - można po zaparzeniu herbaty przelać je zimną wodą, żeby były chłodne, ale nadal "świeże"
                      hehe też mam ten żel na cellulit - i peeling, boski jest z tego co wiem to normalnie pharmaceris robi kremy pod oczy, różne - i dla młodszej, i dla dojrzalszej cery. na www na bank są wszystkie produkty...

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja polecam żel ze świetlikiem Floslek. Na opakowaniu jest napisane, że żel przeznaczony jest dla osób pracujących przy komputerze. Trudno mi ocenić, czy mój wzrok się mnie męczy, ale na pewno przy nakładaniu żelu czuję przyjemny chłód i może mam ciut mniej podkrążone oczy. Żadnych kremów pod oczy wcześniej nie stosowałam, więc trudno mi porównać z innymi, ale z tego jestem zadowolona i na razie przy nim zostanę.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: krem pod oczy - jaki kupić?

                          Calineczka86 mam zawsze w domu któryś właśnie z tych żeli ze świetlikiem , czasem świetlik z herbatą, czasem z aloesem. Są rewelacyjne, naturalne ziołowe składniki, nawilżają , odprężają - naprawdę przynoszą ulgę dla powiek i skóry pod oczami

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: krem pod oczy - jaki kupić?

                            Ja używam Aqualia Thermal Roll-on pod oczy. Kojący i wzmacniający hydrożel zmniejszający opuchnięcia i cienie pod oczami I naprawdę jestem zadowolona

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: krem pod oczy - jaki kupić?

                              Ja mam taki krem pod oczy w niebieskim płaskim opakowaniu, ale niestety starła się nazwa jak czyściłam ostatnio flakoniki, więc nie powiem marki tego kremu.
                              W każdym razie z takich okulistycznych spraw, to tak - o okulary czy inne podpytuję okulistę (do okulisty raz do roku co najmniej chodzę, więc jest kiedy), a o kremy pod oczy w aptece - naprawdę zamiast reklamowanych cudow warto panie aptekarki podpytać, bo one często maja super wiedzę, tylko się nie chwalą

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X