Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A czy po porodzie pojawiaja sie jakies guzki czy cos w macicy ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • testolandia
    replied
    Odp: A czy po porodzie pojawiaja sie jakies guzki czy cos w macicy ?

    Najlepiej udać się do ginekologa, żeby wykonał odpowiednie badania, a może nawet biobsje. Nie ma co od razu panikować, ale rękę na pulsie trzeba trzymać. Pozdrawiam i powodzenia

    Leave a comment:

  •    
       

  • madziaczek0
    replied
    A ten zylak

    To takie zgrubienia ten zylak taki bo ja mam grudki takie jakby ?i czy to samo znika ?

    Leave a comment:


  • aniauk
    replied
    USG beze ci pomoze stwierdziz co to jest dokladnje.. tak mi sie wedaje

    Leave a comment:


  • kasiulina
    replied
    Ja miałam identyczne odczucia... Ale diagnoza lekarska mnie uspokoiła... Szkoda tylko, że lekarz nie zaproponował mi powtórnego badania bowiem teraz będąc w ciaży okazało się, że mam mięśniaka, czyli taki zrost macicy...
    Radzę się skonsultować z lekarzem. Dobrym lekarzem!

    Leave a comment:


  • Nusiakova
    replied
    Ja również myślałam, że coś jest u mnie nie tak, ale okazało się, że to "blizna"
    po szyciu. Takie jakby zgrubienie. To diagnoza lekarza.
    Ale także może też to być żylak. Najlepiej udać się do lekarza. Może jakiegoś
    innego jak ten nie może się zdecydować

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Z tego co piszesz to pewnie jak mowi anna to zylak,jesli gin nie straszy polipami itp.to nie masz sie czym martwic.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    A mnie sie wydaje ze jest to prawdopodobnie żylak po porodzie to norma.

    Leave a comment:

  •    
       

  • madziaczek0
    replied
    W pochwie mam je

    bylam u gina z tym ale nic takiego nie stwierdzil raz muwiano ze to nadzerka raz co innego niewiem juz sama u ujsciu pochwy mam guzek niewielki juz jestem 13Miesiecy po porodzie i jakos ten guzek nie powieksza sie ani nic ani nie boli czasami jak siedze to zaboli troszke i to wszystko nie wiem czy to grozne ?

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    madziaczek wydaje mi sie ze nawet jesli jakies guzki bys miala w macicy to sama nie bylabys w stanie stwierdzic ich obecnosci...
    nie wiem jak dawno jestes po porodzie ale jesli czujesz ze cos jest nie tak,masz twardy obolaly brzuch itp.to ja na twoim miejscu poszlabym do ginekologa bo forumowiczki moga ci jedynie o swoich doswiadczeniach napisac ale nie jestesmy lekarzami a juz na pewno nie da sie postawic diagnozy na podstawie jednego krotkiego posta...
    Dlaczego podejrzewasz guzy?

    Leave a comment:


  • A czy po porodzie pojawiaja sie jakies guzki czy cos w macicy ?

    czy po porodzie jakies guzki pojawiaja sie w macicy czy cos ?jak tam to co to moze byc ?pomozcie
       
Working...
X