Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cc

    hej jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cieciu cesarskim??i troche mam brzuszka jak sie pozbyc flaka i brzuszka ??? sa na to jakies cwiczenia i jakies balsamy????pomozcie?????
  •    
       

    #2
    Domyslam sie ze rodzilas niedawno...
    ja tez mialam cc (13 m-cy temu ),owszem na poczatku jest troche ciezko wrocic do formy bo pompki i standardowe cwiczenia wzmacniajace miesnie brzucha sa zakazane ale mozesz np.plywac to jest ogolnie dobre dla sylwetkialbo jezdzic na rowerze.
    Co do kremow to ja juz w zadne cuda nie uwierze bo sama przetestowalam ich dosc sporo i bez wysilku zaden krem nic nie da...
    Wazny jest sport no i oczywiscie nie bez znaczenia jest ile przytylas bedac w ciazy...u mnie bylo to przeszlo 20 kilo i wydaje mi sie ze skora na brzuchu juz zawsze bedzie troche rozciagnieta,tez chetnie pozbylabym sie wspomnianego przez ciebie "flaka" ale to chyba nie bedzie takie proste,w moim przypadku wiem ze ponosze teraz konsekwencje ciazowego obzarstwa

    Skomentuj


      #3
      ja mysle ze mi po cc duzo dalo sciskanie sie pasem, non stopem chodzilam w gorsecie w dzien oczywiscie tylko nie pamietam po jakim czasie ale chyba dosc szybko bo ja juz po 2 tygodniach swietnie sie czulam i schudlam tyle co przytylam w ciazy. teraz juz jestem 4 miechy (jutro rowne 4 ) i mam jeszcze na dole tego flaczka, ale nie jest wcale taki duzy, a mimo to nie cwiczylam prawie nic. A jesli chodzi o karmienie piersia (bo ponoc to duzo daje zeby schudnac) to ja przez 1 miesiac tylko karmilam swoja Mala takze tez nie wiem czy to duzo daje.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #4
        Dzieki wam jestem 13Miesiecy po porodzie i jakos troche brzuch mam dam jakos rade dzieki wykorzystam wasze rady pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cc

          Może nosić na co dzień pas na brzuch. Oczywiście również ćwiczymy. Ciekawa jestem, czy to by pomogło. Najlepiej zacząć nosić pas jak najwcześniej po porodzie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cc

            Ja nosiłam spodnie z wysokim stanem takie ściskające brzuch i pomogło.
            Teraz dodatkowo ćwiczę i efekty są. Nie będzi eto na pewno to samo co przed porodem ale najważniejsze żeby mi brzuch nie wisiał i nie odstawał zbyt mocno

            Skomentuj


              #7
              Odp: jak pozbyc sie flaka na brzuchu po cc

              Nic innego niż ćwiczenia nie pomoże. Żadne diety ani nic. Dużo ćwiczyć i balsamy ujędrniające. Nie ma nic od razu, trzeba będzie poczekać oczywiście na efekty.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X