Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spray z filtrem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • testolandia
    replied
    Odp: Spray z filtrem.

    Ja nie maiąłm jeszcze tych kosmetyków, ale jestem ciekawa ich działania, bo ogólnie strasznie łasa jestem na nowinki. Nic na to nie poradzę uwielbiam testować, a później opowiadać o moich przezyciach.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mamka6
    replied
    Athelios La Roche Posay

    Do przetestowania jest mleczko do opalania + woda termalna dla dzieci bądź spray do opalania + mleczko po opalaniu dla dorosłych. Sprawdzę jakie jeszcze zostały.

    Leave a comment:


  • clementynka
    replied
    a co to za zestawy?? kosmetyki dla dzieci, czy dla mam?

    Leave a comment:


  • mamka6
    replied
    Athelios La Roche Posay

    Uaktualniam sprawę! Znow jest kilka zestawów La Roche Posay do rozdania więc piszcie. Kto pierwszy ten lepszy

    Leave a comment:


  • mamka6
    replied
    Rozumiem wasz ból ale coś kupić trzeba jeśli samemu nie można przetestować to trzeba polegać na innych. Wiem, wiem że kazda skóra jest inna, warto popytać moze jakieś znajome korzystają i od nich troche spróbować. Mi ten spray bardzo przypadl do gustu i używałam go nawet na małym teraz już jest po wypłacie więc kupie mu to mleczko dla dzieci. Zastanawiałam się też nad sztyftem na miejsca wrażliwe mam dużo znamiom, pieprzyków itp a teraz tak dużo sie mowi o czerniaku. Koszt stosunkowo nieduży niecałe 30 zl a mówią że wydajny jest.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Napisane przez mamka6 Pokaż wiadomość
    To one same wybierają kandydatki wiem że Amie7 ma dostać kosmetyki Athelios ale jak napisałam email do tej babeczki od testowania że nadal są chetne to mi odpisała że już piersza edycje sie kończy (zbierały ludzi na różnych forach) a nastepna bedzie w sierpniu.Przykro mi ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyście sobie kupiły coś z tej serii athelios i przetestowały. U mnie się sprawdza teraz tylko musze dokupić dla dziecka.

    Zaraz wyskakuję na leżaczek sie opalać.

    ha ha pewnie że można , tylko niezła imprezka kupić krem za 65 a okaże się że nie pasuje pod jakimś względem i trzeba kupić inny w podobnej cenie...

    Leave a comment:


  • BGKM
    replied
    Witam ja również z chęcią przetestowałabym te kosmetyki,w miarę możliwości proszę o namiaryPozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • amie7
    replied
    Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna

    Dostałam do przetestownia zestaw Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna. Przesyłka z zestawem przyszła w tempie wręcz błyskawicznym i już w trakcie tego długiegi weekendu miałam możliwość przetestowania mleczka.
    Szczerze mogę napisać, że mleczko jest rewelacyjne. Ma bardzo lekką konsystencję dzięki czemu delikatnie rozsmarowuje się na skórze. Dla mnie to bardzo ważne, bo synek nie lubi jak go się smaruje i gdy używałam kremów Nivea Baby czy Lirene to krzyczał jakbym mu krzywdę robiła. Teraz nie mam z tym problemu.
    Mleczko jest bezzapachowe i nie wywołuje reakcji alergicznych. Stanowi idealną ochronę nawet dla dziecka o bardzo jasnej karnacji (taką właśnie ma mój synek).
    Wody termalnej na razie nie miałam okazji wypróbować. I całe szczęście

    Wszystkim mamom mogę polecić to mleczko jako idealną ochronę delikatnej skóry dziecka.
    Last edited by amie7; 13-06-2009, 18:43.

    Leave a comment:


  • malina49419
    replied
    O to ja też się spóźniłam a chętnie bym wypróbowała te kosmetyki. Fakt można kupić, ale co jeśli nie będą odpowiednie? Żeby można było chociaż kupić niewielkie próbki.

    Leave a comment:


  • mamka6
    replied
    To one same wybierają kandydatki wiem że Amie7 ma dostać kosmetyki Athelios ale jak napisałam email do tej babeczki od testowania że nadal są chetne to mi odpisała że już piersza edycje sie kończy (zbierały ludzi na różnych forach) a nastepna bedzie w sierpniu.Przykro mi ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyście sobie kupiły coś z tej serii athelios i przetestowały. U mnie się sprawdza teraz tylko musze dokupić dla dziecka.

    Zaraz wyskakuję na leżaczek sie opalać.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzeni
    replied
    Chętnie i ja bym przetestowała te kosmetyki.Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • ewisienka
    replied
    Ja również tak jak moje koleżanki chciałabym przetestować te kosmetyki prosiłabym o namiary jeśli to możliwe . Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • monia717
    replied
    Witam

    Ja też bym chętnie przetestowała te kosmetyki, poproszę o namiary

    Leave a comment:


  • mamka6
    replied
    na wizaz'u jest wątek. gdzie konkretnie mi napisałaś? bo nigdzie nie mam od ciebie wiadomości.

    Leave a comment:


  • erykah
    replied
    mamka6, napisałam Ci na privie - przeczytaj sobie maila! i daj namiary na to testowanie

    Leave a comment:

       
Working...
X