Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spray z filtrem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spray z filtrem.

    Dostałam do przetestownia zestaw Athelios La Roche-Posay Spray 50+ i balsam po opalaniu i przyznam szczerze że w samą porę!
    Jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji (latem strasznym piegusem) i od dawna szukałam odpowiednich kremów do opalania gdyż kocham to robić a wiem że nie bardzo mogę. Niestety większość kremów uczula same z siebie lub dopiero podczas opalania albo mimo wysokiego filtra nie działają jak powinny. Że nie wspomnę o tym że im wyższy faktor tym ciężej rozprowadzić.
    I tu właśnie spotkała mnie bardzo miła niespodzianka bo La Roche ma spray 50+. Spray rozprowadza się super, bardzo szybko się wchłania i jak dotąd ( używałam już kilka razy) nie mam żadnych niepożądanych reakcji bo jak pisze producent seria athelios jest antyalergiczna

    Jeśli macie jakieś pytania albo inne godne polecenia produkty przeciwsłoneczne chętnie wymienię się informacjami

    Wiem że na pewno szukają jeszcze chętnych do testowania więc jak któraś chętna to dajcie cynk

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios
  •    
       

    #2
    Ja chętnie bym spróbowała. Też jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji i skórze skłonnej do poparzeń słonecznych.


    Skomentuj


      #3
      kiedyś miałam krem do twarzy z la roche posay, ale nie taki do opalania i był całkiem spoko - fajnie nawilżał. ty piszesz o sprayu, a są może kremy do twarzy z filtrem? chodzi mi o wysoki filtr, bo w tym roku planuję wakacje w tropikach a raczej też jestem "skórnym wrażliwcem".

      Skomentuj


        #4
        Ja akurat dostalam do testowania spray do opalania i krem po opalaniu Athelios ale mają też inne bo czytałam już sobie na ich stronce jak patrzyłam co mają w ofercie dla dzieci. Kremy 50 też mają ale ja osobiście zakochałam sie w spray'u.

        Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

        Skomentuj


          #5
          no dobra - też sobie sprawdziłam na ich stronce. krem do twarzy też mają z tej serii Anthelios. a jak sie dowiedziałaś o tym testowaniu kosmetyków?

          Skomentuj


            #6
            Ha! Tajemnica! Tak poważnie wykablowała mi koleżanka z innego forum Bylo ogloszenie że poszukują chętnych do testowania kosmetyków z serii athelios i szybciutko się zglosilam. Tak sie cieszę. Moje poszukiwania już skończone teraz tylko czekam na wieksze slońce

            Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

            Skomentuj


              #7
              mamka6, napisałam Ci na privie - przeczytaj sobie maila! i daj namiary na to testowanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                na wizaz'u jest wątek. gdzie konkretnie mi napisałaś? bo nigdzie nie mam od ciebie wiadomości.

                Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                Skomentuj


                  #9
                  Witam

                  Ja też bym chętnie przetestowała te kosmetyki, poproszę o namiary
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja również tak jak moje koleżanki chciałabym przetestować te kosmetyki prosiłabym o namiary jeśli to możliwe . Pozdrawiam
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Chętnie i ja bym przetestowała te kosmetyki.Pozdrawiam.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj


                        #12
                        To one same wybierają kandydatki wiem że Amie7 ma dostać kosmetyki Athelios ale jak napisałam email do tej babeczki od testowania że nadal są chetne to mi odpisała że już piersza edycje sie kończy (zbierały ludzi na różnych forach) a nastepna bedzie w sierpniu.Przykro mi ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyście sobie kupiły coś z tej serii athelios i przetestowały. U mnie się sprawdza teraz tylko musze dokupić dla dziecka.

                        Zaraz wyskakuję na leżaczek sie opalać.

                        Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                        Skomentuj


                          #13
                          O to ja też się spóźniłam a chętnie bym wypróbowała te kosmetyki. Fakt można kupić, ale co jeśli nie będą odpowiednie? Żeby można było chociaż kupić niewielkie próbki.

                          Skomentuj


                            #14
                            Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna

                            Dostałam do przetestownia zestaw Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna. Przesyłka z zestawem przyszła w tempie wręcz błyskawicznym i już w trakcie tego długiegi weekendu miałam możliwość przetestowania mleczka.
                            Szczerze mogę napisać, że mleczko jest rewelacyjne. Ma bardzo lekką konsystencję dzięki czemu delikatnie rozsmarowuje się na skórze. Dla mnie to bardzo ważne, bo synek nie lubi jak go się smaruje i gdy używałam kremów Nivea Baby czy Lirene to krzyczał jakbym mu krzywdę robiła. Teraz nie mam z tym problemu.
                            Mleczko jest bezzapachowe i nie wywołuje reakcji alergicznych. Stanowi idealną ochronę nawet dla dziecka o bardzo jasnej karnacji (taką właśnie ma mój synek).
                            Wody termalnej na razie nie miałam okazji wypróbować. I całe szczęście

                            Wszystkim mamom mogę polecić to mleczko jako idealną ochronę delikatnej skóry dziecka.
                            Last edited by amie7; 13-06-2009, 18:43.


                            Skomentuj


                              #15
                              Witam ja również z chęcią przetestowałabym te kosmetyki,w miarę możliwości proszę o namiaryPozdrawiam




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X