Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

motywacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    motywacja

    Jak motywujecie się do ruchu, ćwiczeń fizycznych





  •    
       

    #2
    oj kruszyna ja to się niczym nie mogę zmotywować...
    ale odkąd poszłam do pracy (czyli 2 i pół miesiąca) schudłam 3 kg co mnie cieszy, ale nieraz nie mam czasu nawet obiadu zjeść co wyszło mi tylko na dobre
    ale potrafię spacerować z małym nawet 3 godziny więc w pewnym sensie to tez ćwiczenia fizyczne he he
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      U mnie dieta działa tylko wtedy kiedy wyznaczę sobie jakąś datę końcową,
      np. że do tego i tego dnia nie jem słodyczy czy tam nie jem po 18. I wtedy
      nawet po tej dacie to jestem z siebie tak dumna, że wytrwałam, że dalej
      się jej trzymam. Ale jak sobie założę, od dziś nie jem słodyczy, ale nie
      założę do kiedy to nigdy mi nie wychodzi


      Skomentuj


        #4
        ja to len totalny jesli chodzi o sporty.duzo chodze czasem kilka kilometrow dziennie wiec moze dlatego jestem szczupla
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Niestety nie potrafie sie niczym zmotywowac do jakichkolwiek cwiczeń, jedynie spacery i dużo sie ruszam w pracy.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #6
            kurde to tak jak ja:-(





            Skomentuj


              #7
              ja często kupuję sobie coś na czym mi zależy o rozmiar mniejsze i motywacja działa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dla mnie jako motywacja wystarczy zwykła waga łazienkowa. Po ciąży zostało mi jeszcze 16 kg i mam zamiar je zwalczyć. Ćwicząc prawie codziennie już zrzuciłam 12 kg więc myślę, że i z tymi pozostałymi sobie poradzę.


                Skomentuj


                  #9
                  Podziwiam! Ja z figury dość jestem zadowolona tylko mały brzuszek został, a on bez ćwiczeń tak łatwo nie zniknie. Ale tak mi się nie chce ćwiczyć - nigdy nie mogłam sie do tego zmobilizować. Zostaje mi zaakceptować brzusio



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: motywacja

                    Niestety nie jestem dobra w motywowaniu się. Wiem, ze niektórzy na lodówce mają zdjęcia szczupłych, ładnych kobiet. Dla mnie największą motywacją jest wykupienie karnetu do siłowni.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: motywacja

                      Motywować się do działania jest ciężko, sama coś o tym wiem...ale udało mi się wreszcie - regularnie ćwiczę, zachowuję dietę i dobrze czuję się w swoim ciele. Wyznaczyłam sobie cel, podzieliłam się nim z bliskim, zaplanowałam konkretne działania i wyobrażałam efekty - później tylko realizowała kolejne punkty z listy. Ale nie dokonałabym tego sama - skorzystałam z pomocy specjalisty opinie o Mateuszu Grzesiaku są różne, ale zachęciły mnie do wypróbowania jego metod i naprawdę stwierdzam, że było warto

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: motywacja

                        Premia jest chyba najlepszym motywatorem. Chociaż można też wprowadzać jakieś karnety do kina czy teatru.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: motywacja

                          W wielu firmach sprawdza się taki system kafeteryjny jak na tej stronie, który pomaga zarządzać środkami ZFŚS, sklepem dla pracowników z atrakcyjnymi rabatami i szeroką ofertą benefitów. W tym na przykład zwiększoną opieką medyczną i dodatkowym ubezpieczeniem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: motywacja

                            No tak, firmy coraz większą wagę przywiązują do motywowania pracowników i robią to na różne sposoby. Dobrze, że podejście pracodawców się zmienia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: motywacja

                              Zobaczcie może tutaj http://blog-odchudzanie.pl/jak-zmoty...o-odchudzania/ Wiem, że łatwo jest napisać jak się motywować, ale może pomoże komuś

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X