Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • NinaGrzesinska
    replied
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Nie wolno ze względów zdrowotnych (tak pisało u nas na porodówce)
    A chodzi bardziej o cc a nie poród naturalny i przy każdej operacji
    gdzie podaje się znieczulenie taki jest warunek. Ponoć widzą od razu po płytce paznokcia czy wszystko gra.

    Aha zapomniałam dodać oczywiście nie chodzi mi tutaj o lakier bezbarwny
    czy taki spod którego tak czy siak paznokieć jest widoczny.
    To ja nawet nie wiedziałam, że taki jest powód tego, bo o tym że nie można mieć pomalowanych to wiedziałam

    Leave a comment:

  •    
       

  • cookiemaker
    replied
    ja zawsze mam ułożone włosy, nawet w domu sobie robię fryzury, to mi poprawia humor, czesto układam po prostu je na szczotce, mam bardzo dobrą suszarkę od xxx, szybko da się nią wysuszyc włosy a ponieważ ma jonizację to włosy się nie puszą

    Leave a comment:


  • wioletta11
    replied
    Zdrowa dieta
    Duża ilość sportu
    Ograniczanie stresu bo stres też nie jest zdrowy jeśli chodzi o nasz wyglad

    Jeśli chodzi o treningi, polecam szczególnie trening ems.... Sama chodziłam przed pandemią. Jak wszytko ponownie sie otworzy znowu zacznę chodzić. Bardzo szybko widzialam dobre rezultaty.
    xxx
    Last edited by gagatka; 06-04-2021, 12:36. Powód: link

    Leave a comment:


  • medycynaestetyczna
    replied
    Jak masz żylaki to warto zająć się leczeniem i je usunąć. xxx
    Last edited by gagatka; 29-01-2021, 09:35. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • blondyneczka_83
    replied
    To zależy co się ma na myśli pisząc "zadbać". Dla mnie teraz priorytetem jest dbanie o zdrowie i robię to codziennie stosując Ascolip czyli liposomalną witaminę C.

    Leave a comment:


  • Jadwigusia
    replied
    Ja mega zwracam uwagę na jakość kosmetyków. Ostatnio odkryłam coś wartego polecenia - Indigo peelingi do ciała - dostepne w kilu rodzajach. Najbardziej do gustu przypadł mi Arome99 - Shea Sugar Body Scrub, chociaż spróbowałam już wszystkich!
    Last edited by gagatka; 23-10-2020, 11:24. Powód: link

    Leave a comment:


  • Klaudia313
    replied
    Ja nie żałuje kasy na swój wygląd i poprawianie urody w tamtym tygodniu skorzystałam z świetnego zabiegu na włosy, a mianowicie chodzi mi o terapię keratynową Amazon Keratin To zabieg, który przeprowadza się za pomocą wysokiej jakości keratyny fryzjerskiej, która jest dostępna w 3 wariantach: jabłkowa,czekoladowa i winogronowa. Winogronowa najmocniejsza i najdłużej się utrzymuje, pozwala na długo wyprostować i obudować włosy - rewelacja

    Leave a comment:

  •    
       

  • malami12
    replied
    Warto o siebie dbać. Nie tylko dla zdrowia ale też dla dobrego samopoczucia. Ja ostatnio myślę o zakupie peruki z xxx Znalazłam tam bardzo dużo pięknych peruk wykonanych z naturalnych włosów. Chyba kupię dwie na początek. teraz peruki są bardzo modne, coraz więcej kobiet się na nie decyduje.
    Last edited by gagatka; 14-10-2020, 10:17. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • herbata889
    replied
    Można zawsze udać się na jakieś fajne zabiegi pielęgnacyjne czy nawet odmładzające. Polecam xxx ostatnio wykonywałam tam peeling chemiczny.
    Last edited by gagatka; 02-10-2020, 15:22. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • Klaudia313
    replied
    hejka,
    moja mama jest po 50 i powoli zaczęła odczuwać menopauzę, prosiła abym znalazłam jej jakiegoś dobrego lekarza, który pomoże jej w tym trudnym okresie. Od niedawna mieszkamy w Warszawie więc nie bardzo wiedziałyśmy do kogo się zgłosić. W końcu postawiłyśmy na przychodnię Renort RSC w Warszawie. Od razu wiedziałam, że to był dobry krok, przychodnia jest nowocześnie wyposażona, pacjenci sprawnie obsługiwani, a lekarze wyrozumiali, cierpliwi i pełni empatii. Doskonale się zajęli mamą i wróciła z wizyty zadowolona. Ja również zapisałam się u nich do ginekologa i także jestem mile zaskoczona polecam
    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 11:14. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • amiisa
    replied
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    ZIMNE PRYSZNICE... Ostatnio zaczelam to robic i czuje sie zdecydowanie lepiej po tym.

    Leave a comment:


  • sasanka12
    replied
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    warto na pewno zadbać o stan skóry, to odejmuje lat, ja mam taką taktykę ze 2-3 razy do roku robię sobie kurację, czyli przez miesiąc, dwa biorę oeparol z olejem z wiesiołka, zauważyłam że super to wpływa na skórę, ale i na włosy i paznokie

    Leave a comment:


  • daniel36Wilk12
    replied
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Witam polecam masaż dla dwojga bardzo fajne i przyjemne doznanie dla par alee i dla przyjaciółek
    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 11:15. Powód: link

    Leave a comment:


  • kocikot
    replied
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Może spa? Choćby domowe?
    Kup sobie coś ładnego.
    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 11:15. Powód: link

    Leave a comment:


  • rosiaadka
    replied
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    cieszę się, że się zmobilizowałam i rzuciłam palenie, czuję się o wiele lepiej, kasę oszczędzam, mam więcen energii, koleżanka mi podpowiedziała tabletki recigar, ona sama rzuciła dzięki nim, u mnie też 100% sukcesu

    Leave a comment:

       
Working...
X