Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Może pójdź do stylisty. Trudno jest nam doradzić, gdy nie wiemy jak wyglądasz.
    (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Można malować paznokcie w ciąży, należy do porodu je zmyć, bo lekarz obserwuje, czy nie sinieją.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Coraz więcej pań decyduje się na operacje plastyczne. Warto zajrzeć do xxx, gdzie dostępna jest bogata oferta zabiegów na poprawienie urody. A wy jak podchodzicie do tematu operacji plastycznych?
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:20. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Może wybierz się po prostu do kosmetyczki, która zadba o twój wygląd? Masaż, depilacja czy inne zabiegi, po których poczujesz się lepiej. Sama mam taki gabinet w Warszawie [xxx i zawsze mi lepiej, jak od nich wychodzę
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:20. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Jak dbać o siebie?? Trzeba pić bardzo dużo wody...ona powoduje odpowiednie nawilżenie organizmu od zewnątrz. Od wewnątrz nawilżam swoją skórę odpowiednimi balsamami do ciała. Pije zieloną i czerwoną herbatkę, chcę zakupic czystek, bo podobno też robi cuda... i sport, sport sport..ćwiczenia. Ja robie sobie tak zwane: 30-dniowe wyzwania: przysiady, wykroki, brzuszki... I nie jedzenie słodyczy....bo po co truć organizm...

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Napisane przez vicky0019 Pokaż wiadomość
              Coraz więcej pań decyduje się na operacje plastyczne. ...........(..)A wy jak podchodzicie do tematu operacji plastycznych?
              Może niekoniecznie od razu operacje plastyczne, na takową to raczej nie zdecydowałabym się. Natomiast zabiegi medycyny estetycznej takie jak powiększenie i wypełnienie ust xxx to sposób na to, aby zadbać o siebie. Niestety z upływem lat usta tracą nawilżenie, objętość, jędrność,oraz kształt.
              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:18. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak o siebie zadbać?

                żeby os iebie dbać wcale nie trzeba iść na operacje plastyczne. Dla mnie dbanie o siebie sprowadza się do wykupienia pakietu masaży, wyjścia na saunę i jaccuzzi, kosmetyczkę, kilka razy w tygodniu aerobik, dużo spacerów , makijaż codzienny i schludne ubranie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Czasami wystarczą domowe zabiegi. Wydaję mi się, że w ogóle najważniejsza jest codzienna pielęgnacja.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Jeśli o kosmetyki chodzi, to uważam, że najlepszym rozwiązaniem są kosmetyki naturalne. Sporą ofertę tego typu kosmetyków, sprawdzonych i przetestowanych, można znaleźć w xxx . Jeśli również stosujecie naturalne kosmetyki, to możecie przejrzeć sobie dostępną u nich ofertę.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:18. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Ja mam strasznie popękane naczynka i chcę zainwestować w kosmetyki do cery naczynkowej - xxx i kilka zabiegów u kosmetyczki. Do lata chciałabym sie uporać z tymi naczynkami chociaż w minimalnym stopniu bo nie wiem jak wyjdę z domu bez mocnego makijażu:/
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:18. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        A może wprowadź sobie chociaż odrobinę ruchu dziennie, żeby popracować nad sylwetką. wiem,że teraz jest dość zimno i nikomu nie chce się wychodzić poćwiczyć, ale można zainwestować w taka bieżnie treningową: xxx Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł. Nawet pół godziny dziennie wystarczy, żeby zrzucić zbędne kilogramy.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:19. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Napisane przez amerylia Pokaż wiadomość
                          Ja mam strasznie popękane naczynka i chcę zainwestować w kosmetyki do cery naczynkowej - xxx i kilka zabiegów u kosmetyczki. Do lata chciałabym sie uporać z tymi naczynkami chociaż w minimalnym stopniu bo nie wiem jak wyjdę z domu bez mocnego makijażu:/
                          Ja mam problem z naszynkami ale raczej na nogach. Wiem że są różne klemy do skóry naczykowej które bardzo fajnie je wybielają na twarzy
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:19. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Każdemu czasem się nie chce, ale im dłużej sie zwleka tym trudniej później wrócić do formy. Najlepsza motywacją jest myśl o tym, że pokaże się wszystkim na co nas stać!

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Ja miałam podobnie, też się tak zapuściłam bo jak pomyślałam, że muszę poświęcić na pielęgnację czas to wolę porobić coś pożyteczniejszego. Ale od nowego roku postanowiłam to zmienić i znalazłam czas na basen. Jak dla mnie to najlepszy poprawiać samopoczucia, cery i kondycji mam nadzieję, że wytrwam :P

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Ja kupuję kosmetyki do włosów, a ostatnio nawet xxx. Świetnie się sprawdza.
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:19. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X