Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • izabelka22
    replied
    Carin przyznam szczerze, że ja też czasem tak miałam, że odnosiłam wrażenie siebie zaniedbanej, brzydkiej, nieatrakcyjnej, itd.itp, pewnie to przez te dodatkowe kilogramy a zupełnie niepotrzebnie..., ponieważ kobieta w ciąży zawsze będzie wyglądała pięknie i kwitnąco, wystarczy schludny ubiór, dobrany do tych kilogramów.

    Przez całą ciążę chodziłam do pracy więc miałam też motywację by zadbać o swój wygląd: codziennie umyte, uczesane, ułożone włosy, makijaż, paznokcie (wtedy jeszcze "frencz")teraz mam nieco słabsze paznokcie więc odpada ta wersja..., uśmiech i radość

    Carin rób to co sprawia Ci przyjemność i w czym czujesz się najlepiej! Uśmiechaj się bo nosisz pod sercem największe szczęście!

    a poza tym to po czym wnioskujesz, że się zapuściłaś?
    dół? to pewnie ta pogoda nastraja Cię pesymistycznie, chyba większość ludzi...

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Wydaje mi się, że dbasz tak jak gdy nie byłaś w ciąży z tymże balsamu do ciała używasz takiego dla kobiet w ciąży.
    Ale, że co .... ?? Nie chce Ci się czy jak ??

    Aha jesli chodzi o paznokcie to jak będziesz już rozpoczynała 8-9 miesiąc
    to nie maluj paznokci, bo na porodówce nie możesz mieć pomalowanych, a w razie czego możesz nie zdążyć bądź zapomnieć zmyć.

    Leave a comment:


  • Carin
    started a topic Jak o siebie zadbać?

    Jak o siebie zadbać?

    Od czasu kiedy zaszłam w ciążę mam wrażenie, że się zapuściłam, całkowicie nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu... I to mój błąd. Bo jest coraz gorzej . Mimo, że poprawiła mi się cera nie umiem tego wyeksponować. Być może jest już taki wątek, ale mam takiego dołka, że chciałaby zostać potraktowana indywidualnie...

    Więc jak zadbać o siebie od podstaw. Włosy, skóra, paznokcie, dobre samopoczucie... No wiecie...
       
Working...
X