Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • braap
    replied
    Odp: Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    W moim przypadku jest to płyn micelarny. Poza potrzebami skóry czy typem cery, istotne przy wyborze kosmetyku oczyszczającego są nasze preferencje i przyzwyczajenia. Hitem sprzedażowym ostatnich lat są płyny micelarne, które łączą w sobie funkcje mleczka, płynu do demakijażu oczu i toniku, oferując oczyszczanie jednocześnie skuteczne i delikatne. Dzięki tym właściwościom mogą być polecane do różnych typów cery. Na stronie https://lirene.pl/po-pierwsze-demakijaz/ znajdziecie informacje odnośnie prawidłowego demakijażu.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    U mnie buty muszą wyglądać, ale muszą być tez bardzo wygodne. Jak nie są to od razu się z nimi żegnam. Do ust to tylko błyszczyki, koniecznie błyszczące i delikatnie różowe. Perfumy różne , nie mam jednej marki.

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    ja nie moge sie obejsc bez telefonu, nawet z nim spie )

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    Ja nie moglabym sie obejsc bez prostownicy!

    Leave a comment:


  • Marti1986
    replied
    Na pierwszym miejscu: Kawa,kawusia,kawka,kaweńka 3-4 razy dziennie
    Na drugim miejscu:Kredka do oczu i tusz do rzęs
    Następnie dużo snu-jeśli sie nie wyśpię lepiej do mnie nie podchodzic bo mogę ugryźc

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Zapomniałabym , ja zawsze raz w tygodniu jej snickersa

    Leave a comment:


  • jahmajka
    replied
    ja nie moge sie obejsc bez porannej kawy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Carin
    replied
    A ja mam bzika na punkcie włosów i twarzy! Więc obowiązkowo mgiełki. Do tego, błyszczyk, tusz do rzęs, komórka, i coś słodkiego

    Leave a comment:


  • ania_2288
    replied
    ja nie potrafię się obyć na codzień
    1. bez komórek mam dwie (szarych ciut więcej) i zawsze przy sobie no i cykac smsy w wolnej chwili do znajomych bo juz nie mam chwili na wyskoczenie gdzies z nimi
    2. bez przytulania - uwielbiam się przytulać w każdej wolnej chwili
    3. jeśli chodzi o kosmetyki to obowiązkowo pomalowane i ładnie spiłowane paznokietki; w torbie zawsze krem do rąk i błyszczyk; na codzień lekki podkład, róż do policzków, tusz i kredka do oczu i mogę ruszać w miasto; nie dbam zbytnio o fryzurę raczej włosy związuję w kucyk lub koczek ale buźka musi być ładna
    4. bez pasty do zębów - myję nałogowo nawet 6 razy dziennie
    5. cukierki mleczne lub krówki UWIELBIAM
    6. nie mogę żyć też bez internetu. forum, nasza klasa i portale plotkarskie na pierwszym miejscu
    to narazie tyle reszta może poczekać

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    ja dokładnie tak samo sobie poczynam froch z tymi zaj... płatkami, są REWELACYJNE

    co do pytania z wątku to obecnie nie mogę sie obyć bez chusty którą dostałam od koleżanki w prezencie dla dzidziusia - na początku sobie słabo z nią radziłam - teraz stała sie niezbędna UWIELBIAMY ją z Jonatanem

    jeśli chodzi o moją skromną osobę to jestem na etapie że moje potrzeby zeszły daaaleko na plan dalszy - na razie inwestuję w majty poporodowe i gorset zakupiłam bo trzeba zacząć między kupą a karmieniem o siebie dbać

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    mi się jeszcze przypomniało...nie mogę żyć bez płatków śniadaniowych Nestle Fitness Jogurtowych wyjadam na początku tylko te jogurtowe (pycha)a potem resztę

    Leave a comment:


  • Nusiakova
    replied
    Bez czego ja nie mogę żyć? Na pewno bez pomadki ochronnej Nivea Hydro
    Care. Błyszczyki od razu zlizuję, więc to nie ma sensu ich nakładać w moim
    przypadku
    Jeśli chodzi o ciuchy to podstawą mojego stroju są jeansy w różnym wydaniu:
    normalne długie, na 7/8, do kolan ale zawsze z prostymi nogawkami.
    Podoba mi się w nich to, że mogę je założyć do piaskownicy ale
    dobierając odpowiednią bluzkę mogę mieć taki lekko elegancki strój
    Tyle teraz mi się kojarzy, ale może jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę.

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    jeśli chodzi o kosmetyki:

    obowiązkowo kreska i tusz do rzęs.zawsze używam toniku i płynu do demakijażu oraz balsamu do ciała

    co do sprzętów:

    komórka może dla mnie tez nie istnieć,bo czasem nie wiem gdzie ją mam
    zawsze mam wibrę,więc i tak nie odbieram

    na laptopie codziennie siedzę i na naszym F

    Leave a comment:


  • emilka620
    replied
    Ja zawsze muszę mieć przy sobie telefon, bez niego jak bez ręki Z kosmetyków obowiązkowo perfum i pomadka,z natury mam ciemną karynację więc z niczego brązującego nie korzystam Poza tym nie mogę się obejść bez słodyczy zjadam ich całe mnóstwo i nie potrafię się powstrzymać, to jest już mój nałóg.. pozdrawiam

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    a ja obowiązkwo muszę zawsze mnieć ze soba telefon komórkowy, nawet do WC z nim wychodzę bo może akurat mąz zadzwoni
    a tak to chyba nie ma takiej rzeczy bez której nie mogę się obyć. malować się nie maluję (bardzo rzadko ) perfum nie noszę w torebce bo żadko uzywam torebki (mam w końcu torbę od wózka)

    Leave a comment:

       
Working...
X