Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lullaby
    replied
    Z kosmetyków tylko balsam do ust i dezodorant, rzadko maluję się na codzień. A jeśli chodzi o gadzety, to ZAWSZE mam przy sobie aparat foto, zwłaszcza odkąd jest z nami Viktorka, ale wcześniej też był w torbie. Zawsze dzwigam jakąś książkę, bo a nuż trafi się chwila na poczytanie. Mam też taką malusią słodką owieczkę mojej córeczki, którą teraz noszę jako talizman i którą miło jest wziąść do ręki, kiedy jestem gdzieś z dala od małej. I oczywiście zawsze mam przy sobie zdjęcia Viki, bo a nuż trafi się jakaś dawno nie widziana osoba, której jeszcze nimi nie nękałam

    Leave a comment:

  •    
       

  • izabelka22
    replied
    tusz do rzęs,

    lakier do paznokci nawet bezbarwny...

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    puszka pepsi obowiązkowo - w lodówce, w torebce , w pracy w szafce - uwielbiam!!!!!!
    poza tym puder brązujący i pedzel, gumka do włosów, wszędzie tez nosze aparat fotograficzny.
    na razie tyle.

    Leave a comment:


  • amie7
    replied
    FamilyTreefaktycznie robótki super uspokajają. Ja uwielbiam haft krzyżykowy, nawet dla mojego Jaśka wyszyłam Anioła Stróża pochylonego nad śpiącym chłopczykiem.
    Niestety teraz brak mi czasu na to zajęcie.

    Jeszcze nie mogę się obejść bez okularów przeciwsłonecznych. Gdy tylko słonko zaświeci mi w oczka łzy same lecą.

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    No właśnie ja caly czas zastanawiam się nad czymś co kosmetykiem nie jest, ale nie mogę nic wymyślić... telefonu mogłoby dla mnie nie być, zawsze o nim zapominam.

    Lubię książki więc nudno by było bez książki, ostatnio zakochałam się w robótkach ręcznych i jak nie porobię czegoś na szydełku to wariuję
    poza tym cudnie mnie uspokaja

    Leave a comment:


  • amie7
    replied
    Perfumy, perfumy i oczywiście tusz do rzęs.

    A odbiegając od kosmetyków to telefon komórkowy (no chyba, że rodzinka jest w komplecie to telefonu może nie być)

    Leave a comment:


  • dancio2006
    replied
    Hej,na pewno perfumy:, lubię ładnie pachnieć ,balsam do ciała,oczywiście nie obejdzie się bez tuszu do rzęs i brązującego pudru,:

    Leave a comment:

  •    
       

  • FamilyTree
    replied
    jeśli chodzi o kosmetyki to zawsze mam kredkę, tusz do rzęs. Teraz ma Avon Super Full Midnight - polecam. (wczesniej miałam super shock, ale średni był) ale.... to co muszę mieć zawsze to puder brązujący najlepiej w kuleczkach.
    Iiii.... mam bzika na punkcie stóp, mam całą jedną pólkę specyfików do stóp (złuszczający krem, nawilżający, zmiękczając, maseczkę do stóp, łagodzący, chłodzący, odświeżający... i jeszcze inne, a niektóre po 2-3 sztuki -nie wiem po co)

    hmm to chyba wszystko jak mi się coś przypomni to dopiszę

    Leave a comment:


  • izabell1203
    started a topic Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    Rzecz bez jakiej nie możecie się obejść

    Hej , hej

    Trzeba zacząć nowe tematy co by się nie nudziło a więc:
    Czy macie swoje ulubione kosmetyki ,buty ,ciuchy cokolwiek bez czego nie możecie się obejść albo coś co musi być na porządku dziennym?Zapraszam do pisania

    Ja muszę mieć błyszczyk do ust obowiązkowo perłowy róż, na lato czapkę z daszkiem (choć nie zawsze ją zakładam) ,i zawsze mam umalowane oczy tuszem kredki nie używam.To tak na początek , jak sobie przypomnę napisze.
    Teraz Wasza kolej
       
Working...
X