Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tipsy: żel czy akryl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
    ja tez sama sobie robie tipsy żelowe i wydaje mi sie ze sa bardziej naturalne od akryli. Chociaż akrylowe tez miałam kilka razy i do tych stylistka musi się pożądnie przyłożyć i opracowac je tak żeby nie były grube bo to strasznie wygląda
    hahah no jak przyklejona guma turbo!
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja mam ladne paznokcie ale kiedys kosmetyczka zalozyla mi zelowe.Pozniej plytka dlugo dochodzila do zdrowia,wiecej tego nie zrobie.Jest fajna odzywka do pazurkow(z wyprobowanych przeze mnie to jedyna ktora na prawde dziala),do nabycia w Douglasie kosztuje niemalo ale warto kupic jezeli ktos ma miekka albo rozdwajajaca sie plytke paznokcia.Nazywa sie Micro cell 2000 i stosuje sie ja :1 dzien 1 warstwa, 2 dzien druga a na trzeci dzien wszystko zmywamy i zaczynamy od poczatku a to wszystko przez jakies 3 tygodnie.Pozniej mozna uzywac odzywke jak bezbarwny lakier.Paznokcie rosna gladkie i twarde jak z obrazka bez nakladania zeli czy doklejania czegokolwiek Na prawde polecam

      Skomentuj


        #18
        Tipsy

        Hmmm,ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.Ja dość długo nosiłam tipsy akrylowe.Są dość trwałe.Poźniej zdecydowałm sie na żelowe i by lam równie zadowolona-Są naprawdę trwałe i wyglądają ,,mniej sztucznie"niż akrylowe(tak mi się wydaje).Ale teraz wogóle zrezygnowałam z tipsów na rzecz umacniania płytki paznokcia samym akrylem.Jeśli masz długie paznokcie to zachęcam do tej metody.Nie dość,ze wzmacniasz swoja płyke,to nie niszczysz jej klejem do tipsów)

        Skomentuj


          #19
          a sam akyl nie niszczy plytki?
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #20
            Witam paznokcie u każdej kobiety powinny być zadbane ponieważ to nasza wizytówka ja zajmuję się paznokietkami akrylowymi na tipsie lub naturalnym paznokciu robię je u siebie w mieszkaniu Gdańsk chętne panie proszę o kontakt 503-049-865 odpisuję na smsy lub gg 1865295

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
              a sam akyl nie niszczy plytki?
              Tak jak żel czy akryl niszczą troszkę płytkę

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                o wlasnie dziewczyny a jak sieto wogole robi?
                bo ostatnio byulam sobie zrobic akryle i jak patrzylam to raczej latwizna tylko czy ktos moze mi powiedziec co ja potrzebuje do tego kupic?
                a czy akryle tez sie suszy lamp czy? bo mi nie suszyla.
                Akryli się nie suszy lampą a potrzebne rzeczy to liquid,szablony lub tipsy albo twoja naturalna płytka jeżeli masz długie ,pilniki tak jak banan i prosty o gradacji 80\80,100\100,180\180,80\100,100\180 dużo jest tego akryl clear,white i pink no i nie raz jest potrzebny kamuflarz,pędzelek do akrylu,klej do tipsów z pędzelkiem,cleaner tzw odtłuszczacz ,gilotyna do tipsów ,patyczki do odpychania skórek,oliwka do skórek,primer,waciki bezpyłowe,dezynfekcja do rąk i narzędzi no i różne ozdoby,akryle kolorowe i nabłyszczacz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja miałam raz żel, odpadał od paznokci, choć był dobrze zrobiony. Bardzo szybko rosną mi włosy i paznokcie, więc nie jest to także zbyt opłacalny zabieg w moim przypadku, bo szybko trzebaby było go uzupełniać... Ogólnie wychodzę z zał, że nie ma jak własne paznokietki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                    ja preferuje zel, chociaz akryl fatwiej sie zdejmuje.

                    moim zdaniem najlepiej wyglada zel polozony od razu na paznokciu, a nie na tipsie, jesli kobiecie sie łamia to idealne rozwiazanie. mozna tez przeciez przedluzyc paznokcie zelem na szablonie.
                    mniej roboty ze zdejmowanie, takie moje zdanie.
                    chcialabym sie nauczyc jeszcze przedluzac akrylem.

                    osobiscie wole przynajmniej sobie nakladac sam zel, bez uzycia tipsa.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                      Przedłużanie paznokci nie niszczy paznokci
                      A czy żel czy akryl, to już decyduje Wasza płytka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                        Moim zdaniem to żele. Miałam kilka razy i zawsze byłam zadowolona, nic się z nimi nie działo. A za akrylem jakoś nie przepadam....

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                          Od dawna te same kosmetyki do paznokci i efekt jest w porządku. Najważniejsze, że wygląda to stabilnie, płytka jest w doskonałej kondycji, nie sprawia problemów, no i efekt się trzyma. Jadę na hybrydach new nails. Jak na razie nie mam żadnych problemów, wszystko wygląda w porządku.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                            Zdecydowanie wolę żele, choć akryl łatwiej można zdjąć. Teraz mam swoje naturalne długie więc tipsy nie są mi potrzebne.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                              Żona zawsze robi sobie paznokcie w Anlaya Day Spa w Józefowie, nie przepadam za szponami u kobiet ale tam zrobione paznokcie wyglądają bardzo ładnie i naturalnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Tipsy: żel czy akryl?

                                Mi też się podobają. W czwartek idę do kosmetyczki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X