Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mechaniczna depilacja

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kortex
    replied
    Odp: Mechaniczna depilacja

Nie lepiej skorzystać z kremu do depilacji ? Szybko, bez bólu i przede wszystkim skutecznie

Leave a comment:

•    

• Thise
    replied

Te urządzenia są dobre ale musisz na czas przeprowadzać zwykły serwis urządzeń kosmetycznych, nie chciałabyś żęby np tam przy depilacji stało się coś złego D:

Leave a comment:

• Rademona
    replied

Ja ogólnie nie mogę się przestawić na depilator.... Mam już kupiony drugi model i nadal korzystam z maszynki gilette

Leave a comment:

• balowapani
    replied

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

Leave a comment:

• szyszkowska
    replied

Wydaje mi się, że taka depilacja jest zbędna, bo są przecież laserowe zabiegi.

Leave a comment:

• Becia88
    replied

mechaniczna depilacja? To znaczy jaka? Bo wyobraźnia płata mi figle :P

Leave a comment:

• violinek90
    replied

Na mechaniczną bym się nie wybrała, ale już tego typu laserowe usuwanie owłosienia jest przeze mnie jak najbardziej akceptowalne

Leave a comment:

•    

• agniecha1793
    replied

Bez problemu mozna uzywac w ciazy

Leave a comment:

• Goplana
    replied
    Ja mam Philipsa i sie nie sprawdzil. Wole plastry

Leave a comment:

• musia
    replied
    Ja używam depilatora od "wieków"! Także podczas ciąż (2x)!!!! Moim zdaniem ktoś, kto depiluje się od dłuższego czasu nie jest już tak wrażliwy na ból (skóra się do niego przyzwyczaja)> Oczywiście odradzam rozpoczynania "przygody" z depilatorem podczas ciąży... podobno co wrażliwsze osoby mogą na ból reagować skórczami??
    Jeżeli chodzi o markę ZDECYDOWANIE polecam Philips. Zawsze takie miałam i tylko co jakiś czas zmieniam na nowszy model... Od kilku lat mam taki z przystawką chłodzącą - jest super- zdecydowanie uprzyjemnia cały zabieg. Polecam

Leave a comment:

•    

• pinklady
    replied
    ja mam Brauna takiego różowego za 89 zeta, nie polecam jest do d... , ogoliłam nogi może 3 razy, faktycznie nie zbiera wszystkich włosków. Teraz tylko zdobi półkę w mojej różowej łazience

Leave a comment:

• martita
    replied
    Nie polecam modeli Braun, tych " z niższej półki" - czytaj: tańszych. Dokładna depilacja zabiera dużo czasu, bo nie zbierają wszystkich włosków. Poza tym niektóre zamiast wyrywać - urywają tuż przy skórze. Niedawno zamieniłam swój stary depilator na Philipsa. Jeśli chodzi o depilatory, to właśnie ta firma jest dla mnie teraz nr 1

Leave a comment:

• MamaKasia
    replied
    Myślę, że powinnaś się golić - to nie takie straszne

P.S. Ja nie mam depilatora ale chcę sobie kupić ...
    Prosze napiszcie mi jaki jest najlepszy, jakich używaćie i za co go chwalicie?

Leave a comment:

• amie7
    replied
    Ja również w czasie ciąży odstawiłam depilator

Leave a comment:

• jaka_ja
    replied
    Ja przez cały czas używałam depilatora, a w ciąży poprostu nie mogę
    Nie wiem, czym to jest spowodowane, wiele razy próbowałam i za każdym razem jest to samo...odkładam depilator i sięgam po golarkę...

Leave a comment:

Working...
X