Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: odchudzanie

    Rzeczywiście zmiana musi nastąpić najpierw w głowie. Dopiero, kiedy dojdziemy do tego, że naprawdę chcemy podjąć walkę z kilogramami, jest ona realnie możliwa.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: odchudzanie

      Sama jeszcze nie doszłam do swojej wagi po porodzie i niestety mam problem. Nie chcę faszerować się lekami i obawiam się że bez ćwiczeń moja waga nie ruszy w dół. Tak więc polecam ćwiczenia Tylko skąd wziąć na nie czas i motywację?

      Skomentuj


        #48
        Odp: odchudzanie

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Sama jeszcze nie doszłam do swojej wagi po porodzie i niestety mam problem. Nie chcę faszerować się lekami i obawiam się że bez ćwiczeń moja waga nie ruszy w dół. Tak więc polecam ćwiczenia Tylko skąd wziąć na nie czas i motywację?
        Najlepiej podążyć ścieżką osób takich jak ty Osobiście też przez długi czas walczyłem z problemem w postaci nadwagi i w końcu pomógł mi osobisty trener który zaplanował mój trening na pare miesięcy do przodu ( schudłem 22 kg w 7 miesięcy, i zmieniłem się z grubaska w przypakowane ciacho , odsyłam do ciekawego artykułu odchudzanie-jak-zaczac-i-osiagnac-sukces/]odchudzanie - jak zacząć i osiągnąć sukces? - Poradnik na toczytam. , można się bardzo wiele dowiedzieć )
        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:59. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: odchudzanie

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Sama jeszcze nie doszłam do swojej wagi po porodzie i niestety mam problem. Nie chcę faszerować się lekami i obawiam się że bez ćwiczeń moja waga nie ruszy w dół. Tak więc polecam ćwiczenia Tylko skąd wziąć na nie czas i motywację?
          ja w leki na odchudzanie jakoś nie wierze - wydaje mi sie iż aby coś uzyskać trzeba z siebie coś dać, ćwiczenia, wysiłek, zdrowa dieta - motywacja - ja jak miałam tu i owo po ciąży to wyciągłam swoje ukochane jeansy sprzed ciąży i wiedziałam, że muszę w nie wejść - dieta lekka, ćwiczenia z dzieckiem, długie spacery bo to też wysiłek, - dziecko albo było w wózeczku albo na chuście potem w nosidle i ruszałam się, ruszałam, polecam też basen jakoś waga powoli ale szła w dół - i Tobie życze wytrwałości

          Skomentuj


            #50
            Odp: odchudzanie

            Dieta, dieta i jeszcze raz dieta, ale nie jakaś cud, czy głodówka, tylko pełnowartościowa, zbilansowana dieta, ułożona najlepiej przez dietetyka. Żeby ujędrnić ciało, warto też ćwiczyć, przynajmniej dwa-trzy razy w tygodniu. No i nie zaszkodzi też suplementacja, ale naturalnymi środkami. Ja polecam czerwoną herbatę, która jest fenomenalnym spalaczem tłuszczu. Poczytajcie sobie zresztą:xxx. Polecana jest ona również osobom z zaparciami, także same plusy z jej picia .
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:57. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: odchudzanie

              Ja też jestem zdania, że najważniejsze jest wyrobienie sobie zdrowych nawyków żywieniowych, ale nie byłam taka mądra 17 kg temu. Gdyby nie cambridge to pewnie tyłabym dalej i zaliczała kolejne jojo..

              Skomentuj


                #52
                Odp: odchudzanie

                To jojo jest najgorsze, u mnie z reguły waga wracała i to większa niż przed odchudzaniem. Dieta cambridge faktycznie jest sprawdzona i skuteczna. Ostatecznie waga mi się waha 1kg w tą czy w tamtą. Ale poza tym nic więcej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: odchudzanie

                  Napisane przez dracenka Pokaż wiadomość
                  Dieta, dieta i jeszcze raz dieta, ale nie jakaś cud, czy głodówka, tylko pełnowartościowa, zbilansowana dieta, ułożona najlepiej przez dietetyka. Żeby ujędrnić ciało, warto też ćwiczyć, przynajmniej dwa-trzy razy w tygodniu. No i nie zaszkodzi też suplementacja, ale naturalnymi środkami. Ja polecam czerwoną herbatę, która jest fenomenalnym spalaczem tłuszczu. Poczytajcie sobie zresztą: xxx. Polecana jest ona również osobom z zaparciami, także same plusy z jej picia .
                  Chyba skuszę się na tą czerwoną herbatkę i poszukam w necie jakiejś lekkiej diety ale takiej żeby się nie katować bo na takie zbyt długo nie wytrzymam.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:58. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: odchudzanie

                    Zielona kawa świetnie sprawdza się przy odchudzaniu. Zobaczcie: xxx Nie trzeba stosować diet, nie trzeba męczyć się na siłowni. Mnie udało się zrzucić prawie 8 kg.
                    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:58. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: odchudzanie

                      Dieta i ćwiczenia, dla mnie nie ma innej opcji.
                      5 posiłków dziennie, często, lekko, i nie jakieś frytki czy inne fast foody i aktywność, bo samo picie zielonej kawy, pokrzywy czy zielonej herbaty nic nie da, jak się nic więcej nie robi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: odchudzanie

                        Same suplementy diety nie pomogą Tu muszą być ćwiczenia aby i sylwetkę wymodelować Ale kiedy tu ćwiczyć ????

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: odchudzanie

                          Słyszałyście o zielonej kawie? Jej działanie wpływa na odchudzanie. Zobaczcie: xxxNiepotrzebne są ani diety ani ćwiczenia.
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:58. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: odchudzanie

                            Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
                            Słyszałyście o zielonej kawie? Jej działanie wpływa na odchudzanie. Zobaczcie: xxx Niepotrzebne są ani diety ani ćwiczenia.
                            Błagam Cię, na pewno jesteś dorosłą kobietą i wierzysz w takie mity?

                            Ok, zgodzę się, że picie herbaty z pokrzyw, zielonej, czerwonej czy zielonej kawy wspomaga odchudzanie, czytać trawienie ale stosowanie tylko tych suplementów czy samej diety nic nam nie da, kiedy ciało schudnie i wygląda nie zbyt atrakcyjnie. I samo picie herbatki czy kawy nic nie da, jak jedziesz na fast foodach, więc nie pisz, że diety nie trzeba stosować, a dodatkowo, żeby wyrzeźbić ciało, zrobić sobie smukłe uda i łydki, wzmocnić ramiona i plecy, wyrobić sobie ABS na brzuchu to myślisz, że jak? Piciem zielonej kawy? Nie kochana, dieta (dużo białka na wzrost mięśni, np. pierś z kurczaka, by nie mylić z szejkami czy innymi) i ćwiczenia siłowe, aerobowe, rozciąganie.
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:58. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: odchudzanie

                              Po porodzie nie jest łatwo schudnąć, ale jak się chce to wszystko jest możliwe. Suplementy diety np takie jak tutaj: xxxx i dieta i na sam koniec ćwiczenia na pewno pomogą zrzucić parę kg. Ale nie jest to takie łatwe mając dziecko.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:59. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: odchudzanie

                                W zieloną kawę to już na pewno nie uwierzę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X