Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Ja też tak miałam! ale w koncu wzięłam się za siebie i widze pierwsze efekty. A co robie to tak 2 razy w tygodniu chodze na siłownie i robie godzine ćwiczen ogólnorozwojowych i pół godziny cardio a poza tym więcej wody pije i oczywiście zamieniłam paskudne słodycze na owocki i warzywka.
    Powoli i z umiarem, nigdzie się nie spiesze ale już 4 kilo zleciały. Zostało 6
    http://www.takdlazdrowia.net.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Wydaję mi się, że do odchudzania należy podejść ze spokojem i cierpliwością, ponieważ nie ma nic gorszego niż załamanie się po tygodniu.

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Ja nie jestem za tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Uważam, ze wystarczy zdrowa dieta i ćwiczenia. Mi w ten sposób udało się zrzucić ok 10 kg w trzy miesiące. Teraz tylko dodatkowe 4 kg pojawia się przed @. Ogólnie mam straszne xxxbóle miesiączkowex i próbuję się wtedy ratować wszystkim co mam pod ręką. Zjadam sporo słodyczy wtedy - w sumie wciągam je jak odkurzacz ale jak ból mija to wracam na dobre tory
        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:55. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          Zgadzam się zdecydowanie, że suplementy najczęściej to czyste oszustwo, jeszcze w dodatklu zawierają sztuczne barwniki itp. Mi się aktualnie marzy dieta złożona z soków i koktajli do tego mnie natchnęła nowozakupiona sokowirówka xxx Bardzo dobre wychodzą z niej rzeczy, jestyem zachwycona, dużo lepsze niż soki kupne.
          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:55. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            Najlepszym sposobem jest regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana, zdrowa dieta. W odchudzaniu pomogą takie sprzęty do ćwiczeń jak orbitreki i stepery. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany zakupem takiego sprzętu, warto zajrzeć na http://profitness.pl.

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Napisane przez kasia890 Pokaż wiadomość
              Najlepszym sposobem jest regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana, zdrowa dieta.
              Z tym się zgodzę bez diety i ruchu nawet najlepsze tabletki nie pomogą. Choć i tak uważam że one nie pomagają. Druga sprawa to chęci i zapał do ćwiczeń

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Na odchudzanie bardzo polecam tradycyjne zdrowe diety. Swietnie komponują się z suplementami diety np therm line fast , tabletki mają w składzie samą naturę wiec nie trzeba się martwić o jakieś efekty uboczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Napisane przez gaga11 Pokaż wiadomość
                  Na odchudzanie bardzo polecam tradycyjne zdrowe diety. Swietnie komponują się z suplementami diety np therm line fast , tabletki mają w składzie samą naturę wiec nie trzeba się martwić o jakieś efekty uboczne.
                  Dlaczego przy kazdych tabletkach wymagana jest dieta i sport. Otoz dlatego, ze te tabletki nie dzialają, działają na naszą psychikę, a chudniemy dzieki diecie i cwiczeniom.

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    Moje odchudzanie polega na: piciu zielonej herbaty i czystka, nie jem wcale słodyczy ( moje postanowienie noworoczne), robię 30-dniowe wezwanie związane z wykrokami i przysiadami. Ograniczam jedzenie do minimum, staram się pić 2 litry wody. 2 lata temu odchudzałam się, przez 6 miesięcy straciłam 30 kg moje największe osiągnięcie po tym zaraz spotkałam miłość swojego życia ( teraz ta miłość jest moim narzeczonym )

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Chciałabym zrzucić kilka kilogramów przed wiosną i latem, żeby bez problemu móc pokazać się w samym stroju kąpielowym na plaży. Zastanawiałam się nad bieganiem, bo trochę się ociepliło i nie ma już ogromnych mrozów. Mogłybyście mi doradzić w kwestii ubrań do biegania? Fajną ofertę znalazłam tutaj xxx , ale nie wiem, które powinnam wybrać. Jakie ubrania polecacie?
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 19:53. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Napisane przez Jadzia83 Pokaż wiadomość
                        Dlaczego przy kazdych tabletkach wymagana jest dieta i sport. Otoz dlatego, ze te tabletki nie dzialają, działają na naszą psychikę, a chudniemy dzieki diecie i cwiczeniom.
                        Gdyby nie Fakt , że przeczytałam ulotkę tzn skład therm line fast też bym tak myślała... Ale mój trener powiedział , że zielona herbata i pokrzywa bardzo dobrze wpływają na nasz organizm. Z tego co wiem zwykła pokrzywa działa dobrze na włosy :P

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          A co wiecie na temat xxxPiwo, wino czy drinki (bądź też sama wódka) to bardzo kaloryczne trunki, które dodatkowo sprawiają, że mamy ochotę coś podjadać. Dlatego może warto pomyśleć o tym, żeby z nich całkowicie zrezygnować.
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:53. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Zrzucić kilogramy po ciąży wcale nie jest tak łatwo. Ja dopiero po odstawieniu dziecka od piersi przeszłam na bardziej radykalną dietę i wiadomo ruch. Trochę ćwiczyłam w domu, raz na jakiś czas udało mi się wyskoczyć na jakąś siłownię czy fitness. A teraz chodzę na zajęcia dla przyszłych mam, bo znowu w ciąży... Trochę rad dla tych odchudzających się można znaleźć tutaj xxx
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Czasami sama dieta czy ćwiczenia nie pomagają w tym by schudnąć. Moim zdaniem warto zainwestować też w zabiegi wspomagające odchudzanie. Ja sporo czytałam o kriolipolizie. Znalazłam już nawet taki salon kosmetyczny xxx w którym wykonują własnie takie zabiegi. Do tego potrzeba profesjonalistów i widać, ze tam utrzymane wszystko jest na wysokim poziomie. Efekty po takich zabiegach są zadziwiające. Ale nasze odchudzanie nie idzie na marne i motywuje nas to jeszcze bardziej do działania.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:54. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Ze swojej strony mogę powiedzieć, że mi przy odchudzaniu pomógł indywidualny plan treningowy ułożony przez dyplmowanego magistra fizjoterapii.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X