Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: odchudzanie

    Napisane przez sylwia4012 Pokaż wiadomość
    Po porodzie nie jest łatwo schudnąć, ale jak się chce to wszystko jest możliwe. Suplementy diety np takie jak tutaj: xxx] i dieta i na sam koniec ćwiczenia na pewno pomogą zrzucić parę kg. Ale nie jest to takie łatwe mając dziecko.
    Spróbuj może coś z tego wybrać, myślę, że ciekawe filmiki, może Cię zainteresują? xxx
    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:57. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: odchudzanie

      Napisane przez magda906
      Owszem zgadzam się z tym, że najważniejsze są regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta jeśli chce się schudnąć, ale suplementy diety również mogą być pomocne. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby sięgać po suplementy które są bezpieczne dla naszego zdrowia i w 100% legalne. Od siebie mogę polecić Gojiberry500 - xxx . Zwalcza cellulit a także nadmiar tłuszczu. Poprawia wygląd skóry, no i efekty są widoczne dość szybko.
      Ja tam wolę napić się zielonej herbatki, herbatki z pokrzywy lub czerwonej, jakoś nigdy nie sięgałam po żadne inne specyfiki czy tabletki, tylko dieta i ćwiczenia. Efekt miałam powalający i upragniony "kaloryferek na brzuszku"
      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:57. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: odchudzanie

        Odchudzanie to nic innego jak przepragromowanie swojego myślenia na temat jedzenia- już na całe życie, i najlepiej nie odchudzać sie ale wprowadzić racjonalną zbilansowaną dietę. Dlatego jeśli nie wiemy od czego zacząć zgłośmy się do dietetyka, koszt około 100 złotych ale jest skuteczny, konkretny i otrzymamy fachowe wskazówki co gdzie zle robimy i co musimy zmienić.

        Skomentuj


          #64
          Odp: odchudzanie

          Czasem mamy problem z odchudzaniem nie ze względu na złe żywienie, ale na nietolerancje pokarmową naszego organizmu. Możemy być na coś uczuleni i wtedy spożywanie takiego produktu zaburza efekt utraty wagi.

          Skomentuj


            #65
            Odp: odchudzanie

            ja mam odchudzanie przed sobą jeszcze jakies 10kg po ciąży mi zostało ponoć jak się karmi to kilogramy szybko schodzą ja już miesiąc po i efektów nie ma

            Skomentuj


              #66
              Odp: odchudzanie

              Ja mam do zrzucenia tylko 3kg, ale wydaje mi się to prawdziwym wyczynem. Mam w planach zdrową dietę i ćwiczenia po prostu.

              Skomentuj


                #67
                Odp: odchudzanie

                Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                Ja mam do zrzucenia tylko 3kg, ale wydaje mi się to prawdziwym wyczynem. Mam w planach zdrową dietę i ćwiczenia po prostu.
                3 kg to łatwo pójdzie Powodzenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: odchudzanie

                  ja też mam do zrzucenia 3-4 kg czyli brzuszek który mi pzreszkadza po prodzie. ale penwie znając szczęście zejdzie z cycków i tyła

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: odchudzanie

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    ja też mam do zrzucenia 3-4 kg czyli brzuszek który mi pzreszkadza po prodzie. ale penwie znając szczęście zejdzie z cycków i tyła
                    jak się z brzuszka odchudzić to trzeba i ćwiczenia dodać a z tym to właśnie jest problem i z ćwiczeniami i z systematycznością Przynajmniej u mnie tak jest

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: odchudzanie

                      Nie mogłam schudnąć po ciąży aż dostałam w prezencie od męża przyrządy do ćwiczeń ,xxx to mnie zmobilizowało i teraz schudłam.Wyglądam tak jak przed ciążą.
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:56. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: odchudzanie

                        To ja chętnie przyjmę od którejś z Was nadmiar kilogramów po ciąży bo ja już mam 9 na minusie a mój ssak wciąż ze mnie ciągnie...

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: odchudzanie

                          Jak odchudzanie to tylko z młodym jęczmieniem xxx mi bardzo pomógł.
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:56. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: odchudzanie

                            Po ciąży bardzo utyłam w żaden sposób nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów moja siostra pokazała mi suplement diety , który sama używa.
                            xxx
                            Zastosowałam go wraz z odpowiednią dietą czynnie spędzam wolny czas .Widać
                            już utratę wagi oraz poprawę kondycji fizycznej.
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:56. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: odchudzanie

                              Moim zdaniem Ewa Chodakowska i jej dieta i ćwiczenia
                              Charms

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: odchudzanie

                                Napisane przez Misiaczek69
                                Hej! Po przeszlo miesiacu odchudzania, uzywajac jako wspomagacza Therm Line Fast - zrzucilam juz prawie 4kg! I ja i maz jestesmy zachwyceni!!
                                Wiec do dziela, moje Drogie!!
                                oo a co robiłaś jeszcze? Jakaś dietka czy może ćwiczenia? 4 kg to na prawdę rewelacyjny wynik i wątpię że tylko pomógł suplement diety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X