Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Jak dla mnie najgorzej z tą systematycznością. Ciągle brakuje czasu na rzetelne ćwiczenia czy dietę z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio spodobało mi się to rozwiązanie i chyba z niego skorzystam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      A nie lepiej po prostu wybrać się do dietetyka, który zadba o ułożenie Waszej diety? Wiem, że nawet w poradni xxx przyjmują dobrzy dietetycy, więc śmiało można się tam wybrać. Nadwaga nie musi towarzyszyć Wam przez całe życie.
      Last edited by disne; 09-07-2020, 19:50. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie i jest to metoda całkowicie naturalna i w dodatku bardzo zdrowa! Oczywiście nic nie zadziała jak nie przestaniemy się obżerać. Poza tym trzeba ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 40-60 minut, najlepiej aeroby.

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          Napisane przez asiajoa Pokaż wiadomość
          Moim zdaniem lepiej sobie ułatwić życie. Iść do dietetyka, żeby dobrał dietę zamiast samej wymyślać. Więcej chodzić (wiadomo że nikt nie ma czasu na siłownię) i pójść na jakiś zabieg.
          zgadzam się z asiajola

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            Z tym to też się zgodzę. Najlepiej jest zapytać dietetyka, jak się samemu nie wie, a te wszystkie diety proponowane w internecie nie muszą działać na każdego, a odchudzać trzeba się z głową i zdrowo.

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Ja stosowałam bardzo dużo tak zwanych diet cud ale żadna nie przyniosła u mnie wymiernych możliwości... Co z tego,że stosowałam dietę i chudłam skoro po zaprzestaniu zyskiwałam na wadze....

              Najważniejsza jest nie dieta ale zbilasowane odżywianie, które będziemy trzymali przez cały czas a nie tylko przez krótki okres diety. Poczytajcie sobie o zapotrzebowaniu na kalorie
              xxx

              Każdy ma inne i trzeba to wyliczyć.
              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:47. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                W kwestii odchudzania, polecam tą kawę: xxx.
                Wiadomo, że sama kawa nas nie odchudzi, ma jedynie wspomagać cały proces, no i że trzeba jednak również trzymać się diety oraz wprowadzić trochę ruchu. Natomiast na swoim przykladzie mogę powiedzieć, że kawa Pure Slim Coffee faktycznie przyspiesza metabolizm. Pure Slim Coffee to zielona kawa, która swoją nazwę zawdzięcza temu, że nie została poddana obróbce termicznej, czyli po prostu nie jest palona. Niewypalone ziarna cechują się właściwościami antyoksydacyjnymi. Zawarty w nich kwas chlorogenowy sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej oraz obniża wchłanianie do organizmu glukozy poprzez zmniejszenie ilości tłuszczów i węglowodanów.
                Oprócz tego, że kawa ta odchudza, zawarta w niej kozieradka dodatkowo wpływa pozytywnie na błonę śluzową przewodu pokarmowego oraz obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi.
                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:47. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Ja w ciąży przytyłam aż 25 kg. 15 kg spadło mi samo w ciągu dwóch miesięcy od porodu. A 10 zostało do dziś ( pół roku po porodzie). Żadne diety ani ćwiczenia nie są w stanie tego ruszyć. Zaczynam tracić nadzieję. Zastanawiam się poważnie nad wyjazdem na wczasy odchudzające dla młodych mam: xxx . Liczę na to, że poznam tam dziewczyny takie jak ja i znajdę motywację. Zawsze byłam szczupła i nie potrafię sobie poradzić w nowej rzeczywistości.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 19:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    Żeby zgubić kilogramy to koniecznie trzeba połączyć zarówno dietę jak i ćwiczenia. Dieta to 70% sukcesu, dlatego powinna być przemyślana i dostosowana do naszych potrzeb i preferencji żywieniowych. Świetnym pomysłem jest catering dietetyczny: xxx, w którym posiłki są układane po konsultacjach z dietetykiem. Taka forma diety jest idealna dla każdego, kto nie ma czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych posiłków na cały dzień. Dieta jest smaczna, a 5 dań mimo, że niewielkie wystarcza w zupełności, żeby nie czuć głodu. Ja dzięki takiej diecie schudłam po ciąży do swojej starej wagi. Oczywiście odchudzałam się nie tylko dietą, ale też ćwiczeniami. Chodzę do tej pory 3 razy w tygodniu na zumbę i nie dość, że świetnie się przy tym bawię to jeszcze mam super sylwetkę.
                    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:48. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Najlepiej to skonsultować się z dietetykiem
                      Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
                      Winston Groom – Forrest Gump

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Ja odchudzanie zaczęłam od zmiany diety, ćwiczeń a także od picia czerwonej herbaty, która szczerze mówiąc wcześniej mi nie smakowała. Próbowałam jej wielokrotnie o swojej koleżanki, która pije ją regularnie od kilku lat, ale zawsze była dla mnie zbyt gorzka. Któregoś razu moja mama kupiła taką herbatę xxx i mnie nią poczęstowała. Herbata bardzo mi posmakowała, bo była odpowiednio zaparzona i od tego czasu piję własnie taką herbatę, a jak pewnie wiecie czerwona herbata działa odchudzająco i jest dodawana do wielu produktów na odchudzanie. Udaje mi się chudnąć ok 2kg miesięcznie i ten wynik całkowicie mnie zadowala, bo dzięki temu moja skóra jest napięta.
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:48. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          W odchudzaniu liczy się umiar, silna wola i systematyczność. Ja nawet na wakacjach trzymam formę. W tym roku zakwaterowałam się w Nosalowym Dworze w Zakopanem, bo w okolicy jest mnóstwo dobrych miejsc do pieszych wędrówek, a nawet biegów przełajowych.

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Moim zdaniem jednym z największych dramatów na ciele kobiety po odchudzaniu są rozstępy. Bardzo ciężko się ich pozbyć. Często niezbędna jest inwazja lasera. Takie zabiegi są bolesne ale dają świetne efekty, no i można też znieczulić się miejscowo maścią Emla. Możemy je wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie.

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Również mogę polecić - jak jedna z przedmówczyni - lipolizę, czyli liposukcję bez chirurgicznej ingerencji. Jest niebywale skuteczna i rewelacyjnie modeluje sylwetkę. Tutaj znajdziecie trochę informacji o lipolizie:
                              xxx
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:49. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Swojego czasu trochę siedziałam w temacie odchudzania, bo musiałam zrzucić parę zbędnych kilogramów. Najważniejsza jest odpowiednia dieta i dużo ruchu. Wraz ze zwiększoną ilością ruchu, pojawił się u mnie jednak kolejny problem: ogromny ból kolan. Zaczęłam stosować ten lek: xxx i naprawdę mi pomógł. A wy co sądzicie o tego typu preparatach? U was działają?
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:45. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X