Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Ja nie wierzę w te wszystkie suplementy, jak chce się schudnąć to trzeba zacząć zdrowo jeść i dużo ćwiczyć. Moja koleżanka tak się zaparła i schudła już 9 kg, można? Można, tylko trzeba bardzo chcieć i mieć dużo silnej woli.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Myślę, że piękno jest w nas, tylko musimy do tego dojrzeć. Gdyby nie było tyle kompleksów i dziwnych "idealów kobiet", to nie było by takich akcji jak ta od Dove: xxx
      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:50. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Hmm... A ja się właśnie zastanawiam czy takie zabiegi odchudzające jak np. w xxx są warte uwagi... Co o tym sądzicie? Czy któraś z Was z takiego czegoś kiedykolwiek korzystał? Z góry wielkie dzięki za porady
        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:50. Powód: link
        Dziecko długo noszone na rękach nigdy nie nauczy się chodzić.

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          Nie wydaję mi się, żeby takie zabiegi faktycznie pomagały. Ruch i zdrowa dieta są najważniejsze.

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            Podobno dieta to 70% sukcesu a ruch to jedynie 30%. Z drugiej strony podobno jedno bez drugiego nie powinno istnieć. Ja jestem na diecie bezwęglowodanowej, w ciągu 3 miesięcy waga spadła o 8kg, do celu pozostało 12. Polecam wszystkim zajrzeć na stronę Lenacor: xxx Można tam ułożyć sobie całą dietę wraz z tabelami żywienia, samemu naprawdę nie ma się co brać bo ja też jestem już po 3 dietach "z internetu". Strona ta jest też świetna dla osób z różnymi schorzeniami przez które nie mogą się np. odchudzać. Na tej stronie znajdują się specjalne diety również np. dla osób z problemami z tarczyca.
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:50. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Z tymi proporcjami diety do ćwiczeń to bym uważała. Moim zdaniem nawet najlepsza dieta bez zmuszenia organizmu do spalania niewiele pomoże. Ja cenię sobie porządny wysiłek fizyczny, nawet na wakacjach. W tym roku jadę do Nosalowego Dworu do Zakopanego i zamierzam trochę połazić po górach. A że w Nosalowym mają świetną strefę SPA to można szybko się zregenerować i zrobić większe trasy w kilka dni.

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Też jestem zdania, że we wszystkim trzeba zachować umiar. Jednakże bez diety ćwiczenia często nic nie dają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Zgadzam się. Wiadomo, że ciężka dieta niekoniecznie jest najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepiej zadbać o to, by cały proces chudnięcia przebiegał jak najbardziej skutecznie i mądrze. Bardzo może w tym pomóc psychodietetyk, którego praca polega na wzmacnianiu nas psychicznie. Poczytajcie więcej na ten temat w xxx bo to bardzo ciekawa sprawa.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:51. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    17 kilo to dużo aby zrzucić ale się da!

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Ja uważam, że różne działania zmierzające do odchudzania warto łączyć ze sobą, bo sama dieta, czy sam ruch to mało. Ja np. wspieram się bardzo ciekawym preparatem, nowością znanego Elancylu - Slim Design xxx Ujawnienie roli tkanki łącznej jest fundamentalnym odkryciem naukowym, które całkowicie zmienia podejście do "skórki pomarańczowej" i wyznacza nowy kierunek w aktywnym minimalizowaniu cellulitu. ELANCYL Slim Design to nowy produkt, w którym kierując się najnowszą wiedzą na temat powstawania cellulitu, zastosowano unikalne połączenie nazwane [kompleks kofeiny] 3D, by po raz pierwszy zadziałać bezpośrednio w miejscu nieprawidłowego sztywnienia tkanki łącznej.
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:49. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Może słyszałyście o genodiecie? Ja czytałam na ten temat na xxx . Myślę, że w ten sposób można skutecznie wspomóc odchudzanie, więc warto tym tematem się zainteresować.
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:49. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Ja nigdy o tym nie słyszałam. To jest w pełni bezpieczne?

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Moim zdaniem lepiej sobie ułatwić życie. Iść do dietetyka, żeby dobrał dietę zamiast samej wymyślać. Więcej chodzić (wiadomo że nikt nie ma czasu na siłownię) i pójść na jakiś zabieg. Ja polecam wszystkim Zetliq, który jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji. Usuwa tłuszcz tylko z konkretnego miesjca i to na zawsze. Nie trzeba się więc bać, że zmniejszamu uda z znikają piersi :P No i efekt jest stopniowy, więc nikt nie będzie głupio komentował.Ten zabieg robią w Viva-Derm - ja i siostra tam robilyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Zdecydowanie do dietetyka, nie odchudzajcie się na własną rękę, bo jojo murowane. Ja poszłam do dietetyczki i w ciągu 5 miesięcy waga spadła o 10kg. Do tego trochę ruchu i spalacze tłuszczu i wszystko ładnie działa. Jeżeli regularnie uprawiacie sport to polecam to: xxx. Te spalacze tłuszczu są o wiele lepsze, bo to są aminokwasy a nie żadna chemia więc na pewno będzie zdrowiej.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:49. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Może czasami troche warto poczytać o tych magincznych tabletkach odchudzających ? Ostatnio bardzo dużo i konkretnie piszą ludzie o tabletkach w tym temaciexxx z tego co zauważyłam jest to temat bardzo długi i ciekawy. A co najważniejsze mówi nam dokładnie jak jest z tymi tabletkami na odchudzanie.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:50. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X