Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    też przydałoby mi się zgubić kilka kilogramow

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      A mi odwrotnie. Na pewno warto zapisać się na jakieś zajęcia fitness.

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Czy ktoś stosował triapidix300 i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tych tabletek? Znalazłam w necie xxx na temat tego suplementu, ale nie wiem czy są one wiarygodne.
        Last edited by disne; 09-07-2020, 19:52. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          Od dłuższego czasu myślę o tym, by przerzucić się na zdrowe jedzenie. Szukałam zdrowego, polskiego jedzenia w marketach, ale nie był to dobry pomysł. W końcu na [xxx znalazłam kilka fajnych produktów. Tylko czy kupowanie jedzenia w sieci jest bezpieczne?
          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:52. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            Ja tam z sieci bym nie kupowała- duże ryzyko co ci tam przyjdzie...

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Moim zdaniem kupowanie jedzenia w sieci jest coraz bardziej popularne i raczej nie ma się czego obawiać. Ja bała bym się tylko o nabiał i mięso bo nie masz pewności jak te produkty są przechowywane.

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Kornelia, ja nigdy nie słyszałam o tej diecie może pospytaj się położnej lub lekarza czy aby na pewno taka dieta dostarcza wszystkiego co potrzebne dla maluszka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Dieta + ćwiczenia, nie ma lepszego połączenia.
                  Zajmuje to trochę czasu, ale efekty końcowe warte są każdych potów i łez wylanych podczas ćwiczeń
                  Wiem to po sobie, zamiast się zapisywać na zabiegi czy jakieś inne kluby fitnessu, sama się codziennie motywuję do ruchu, w zależności, kiedy mam czas to ćwiczę rano czy wieczorem.
                  Jest to dobry sposób dla niecierpliwych i mających kłopoty z energią/chęciami, tak jak ja. Pomaga mi jasno wyznaczony cel, do którego dążę, czyli zabójczy wygląd w bikini

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    Sądzę, że genodiet jest dobrym rozwiązaniem na dobrą i skuteczną dietę. Zajrzyjcie do https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta, gdzie w tym temacie znajdziecie korzyści płynące z wykonywania takich badań. Sprawdźcie, może was także zainteresuje oferta takich badań genetycznych.

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Mi osobiście pomaga dieta w postaci ograniczenia cukru i smarzonego, w związku z tym że karmię piersia to jet miłatwiej ponieważ jem nie tylko dla siebe ale i dla naszego maluszka. staram się nie podjadać, o stalych porach 5 posiłków dziennie, duuuużo jabek a wode piję litrami. w dodatku juz zaczęłam cwiczenia mimo iz jestem 3 msce po CC. mam takie fajne Hula hop z wypustkami, w dodatku z męzem mamy trening ustalony na cały miesiąc z brzuszków i przysiadów. jak na razie dobrze nam idzie polecam rzeczy lekkostrawne oraz warzywa i owoce z wit c no i dobre nastawienie bo nie ma nic od razu. efekty przyjdą z czasem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Ja obecnie z teściową odchudzamy się od lutego. Nie jest to jakaś drastyczna dieta i nie wspomagamy jej żadnymi tabletkami. Po prostu jemy tylko ciemne pieczywo, na obiad przeważnie warzywa i gotowane mięso. Zero smażonego i słodkości. Jak na razie efekty przychodzą powoli ale są najważniejsze żeby zostały

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Przecież odchudzanie wcale nie musi być trudne. Wiem, że wiele osób skupia się na tabletkach odchudzających, ale to nie zawsze jest najlepsze rozwiązanie. Dobry przykład jest opisany chociażbyxxxx. Sama planuję zrzucić jeszcze 2-3 kilogramy, więc łapię od Was motywację
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 19:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Ja swoją pasję do ćwiczeń postanowiłam zabrać na najwyższy poziom- myślę nad zrobieniem kursu na trenera personalnego. Co sądzicie o ofercie xxxx ? Jeśli nie to, to znacie coś dobrego we Wrocławiu?
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 19:51. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Ja korzystałam z pomocy xx dietetyka z Wieliczki do tego dołączyłam aktywność fizyczną i efekty są spektakularne. Najważniejsze że nie była to nagła utrata wagi, a stopniowa, dzięki czemu nie mam problemów z wiszącą skórą czy rozstępami...
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 19:51. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Jeżeli chodzi o suplementy to ja polecam te bardziej naturalne, jak np. aminokwasy. Poczytajcie sobie tutaj: xxx Uczestniczą one w procesie spalania tłuszczu i budowy mięśni, polecane są zwłaszcza dla osób ćwiczących. Ja póki co na diecie bezwęglowodanowej od 3 miesięcy zgubiłam 8kg Do celu jeszcze 12
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 19:50. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X