Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krwawienie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    krwawienie po porodzie

    jak dlugo brudzilyscie sie jeszcze po porodzie? nie wiem czy to ma znaczenie ale ja jestem po cc. kurde ja juz 4 tygodnie i czasem nic wogole nie leci i mysle ze to juz koniec a kolejny dzien znowu na nowo to samo
  •    
       

    #2
    WITAJ
    ja krwawiłam 3 tyg. i też było tak, że czasem plamiłam... organizm musi sam dojść do siebie a jeśłi masz wątpliwości to zgłoś się do ginekologa na wizytkę kontrolną i napewno doradzi pozdrawiam i Gratuluję Dzidziusia
    ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

    Skomentuj


      #3
      Ja bite 6 tygodni. I też było różnie, raz skąpo za chwilę leciało jak z kranu.
      Byłam u ginekologa no i organizm ma właśnie czas do 6 tygodni aby wrócić
      do formy
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Ja krwawiłam 4 tygodnie i również raz było to krwawienie bardziej obfite a innym razem tylko plamienie. Organizm musi się sam wyregulować. Mój ginekolog uprzedzał mnie, że może to potrwać do 6 tygodni. Głowa do góry i troszkę cierpliwości.
        Pozdrawiam i gratuluję maluszka


        Skomentuj


          #5
          po cc krawienie jest krótsze,niż po natuuralnym,z tego względu,że dokladniej cię wyczyszczą.mój połog trwał prawie 4 tyg.

          Skomentuj


            #6
            ja mialam 2 porody naturalne i wtedy plamilam po 2,5 tygodnia a ostatnio mialam cc i prawie 9 tygodni plamilam po 6 tygodniu juz myslalam ze to koniec a to nastepnego dnia znow to samo juz myslalam ze to sie nigdy nie skonczy ale dalam rade,

            Skomentuj


              #7
              hej ja plamiłam 4 tygodnie równiutkie a potem tydzień przerwy i już dostałam miesiączki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja krwawiłam krótko bo dwa tygodnie i nie zbyt mocno i było ok. , a po następnych trzech dostałam miesiączki, szybko poszło.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj


                  #9
                  ja caly miesiac lezalam po porodzie bo krocze zle sie goilo, ale krwawic dlugo nie krwawilam moze 3 tyg.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: krwawienie po porodzie

                    Ja po cc miałam krwawienia dość skąpe. Jednego dnia w ogóle, a na drugi dzień jednak było delikatne plamienie.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X