Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś na uspokojenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Na mnie działa herbatka z meliski i chwila odpoczynku najlepiej w wannie pełnej piany


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja tak samo jak amie7- herbatka z melisy zawsze mi pomaga.

      Skomentuj


        #18
        Moje dzieci również bywają bardzo absorbujące, czasem mam dość i wtedy muszę się wyciszyć. Próbowałam różnych sposobów, począwszy od spacerów, muzyki relaksującej po herbatki ziołowe. Ostatnio jednak skusiłam się po namowie koleżanki na kupno ziołowych leków Nervomix. Jak narazie bardzo mi pomogło jego użycie, choć wzięlam zaledwie 2 tabletki.

        Skomentuj


          #19
          co ziołowego na uspokojenie

          No tak, i dalej nie wiem które najlepsze : ) Persen jak nazwa wskazuje są bardziej chyba na sen. Neospazmina pewnie niesmaczna. Dobra, pójde do apteki i zapytam o te Kalms i Nervomix.

          Skomentuj


            #20
            bardzo polecam Kalms nie ogłupia a super uspokaja

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              #21
              Oczywiście każdy może inaczej reagować na tego rodzaje leki. Jednym pomoże innym nie.
              Płotko napisz na co się zdecydowałaś i czy pomogło? Mam nadzieję, że tak

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez Płotka Pokaż wiadomość
                No tak, i dalej nie wiem które najlepsze : ) Persen jak nazwa wskazuje są bardziej chyba na sen.
                Akurat nazwa źle wskazuje, ani nie "ogłupia" ani nie zamula, po prostu wycisza nerwy i stres... aha i ja dla mnie działa zaskakująco szybko, co też istotne w nagłych sytuacjach

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja w chwilach większych nerwów, napięcia też czasem łykam Persen, fakt, działa szybko, ale ja jestem po nich trochę senna. Ostatnio kupiłam Camelis, też dość szybko działa, a śpiąca po nim nie jestem. Kiedyś próbowałam pić melisę, ale nie znoszę jej smaku.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Coś na uspokojenie

                    Wow, to mnie aż tak życie rodzinne nie wykańcza Ja bym spróbowała od jakiejś herbatki na uspokojenie, a później ewentualnie jakieś tabletki. W aptekach jest tego mnóstwo bo ludzie w dzisuiejszych czasach nerwowi.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Coś na uspokojenie

                      Moim zdaniem najlepiej zarejestrować się do Kliniki Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ są na nich namiary. Są tam świetni psychiatrzy, którzy wskażą najlepszą formę leczenia.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X