Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

po cesarce...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    po cesarce...

    jak długo czekałyście z rozpoczęciem współżycia po cesarskim cięciu?
  •    
       

    #2
    Ja czekalam ok.6 tygodni,polozna mowila ze trzeba troche poczekac bo przy porodzie udziel brala nie tylko pochwa (przy cc oczywiscie pochwa jest "nieuzywana") ale tez macica i "ustawowe "6 tygodni powinno sie z seksem poczekac.
    Last edited by dotka238; 20-04-2009, 01:08.

    Skomentuj


      #3
      miałam cc i moj gin mowil,że po 6 tyg mozna zacząć wspólżycie.

      Skomentuj


        #4
        Hej Ja Tez Miałam Cc Po 10 Godz Meczarni A Jesli Chodzi O Sex To Mi Lekarz Tez Mowił Ze Po 6 Tyg Ale Ja Oczywiscie Nie Słuchałam I Ok 2,5 Tyg Po Cc Znow Cieszyłam Sie Sexsem , Nie Wiem Czy Było To Madre Z Mojej Strony Ale Ja Sie Czułam Dobrze I Nic Mi Sie Nie Stało Mysle Ze Kazda Kobieta Sama Wie Kiedy Juz Nadszedł Czs Na Sex Po Porodzie ,moze Byc To Jak U Mnie 2,5 Tyg A Moze Byc Tez Po 6 A Nawet 8 Tyg!!!! Powodzenia

        Skomentuj


          #5
          ja po cc czekałam ok 8 tygodni . ale przyjemnośc za to nieziemska

          Skomentuj


            #6
            ja natomiast czulam sie super po cc i juz tydzin po cieszylam sie seksem chociaz bardzo sie balam,ale bylo swietnie, powodzenia !!!!

            Skomentuj


              #7
              Ja odczekałam czekałam 3 miesiące od cc
              "Walcz o to, co kochasz!"

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja czekałam około 5 tygodni, ale długo blizna mnie bolała
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: po cesarce...

                  Mnie po cesarce za to nic nie było, szybko stanełam na nogi, a z seksem czekalismy tylko 2 tyg

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: po cesarce...

                    hej ja jakis miesac musialam odczekac ale to dlatego ze mialam dlugiii pológ i jakos nie mogelam dojsc do siebie szybko wszystko mnie bolalo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: po cesarce...

                      My z moim mężulkiem czekaliśmy na 2-gi pierwszy raz ) 8tyg nie ma co się spieszyć a warto poczekać




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: po cesarce...

                        Ja mam problem, też jestem po cesarce, za tydzień to już mijają te ustawowe 6 tygodni, nawet miałam krótki połóg, dwa tygodnie i wróciłam do formy całlkowicie, pod względem wyglądu i wagi też, ale nie chcę seksu.... po prostu boję się ciaży bo nie chcę więcej dzieci, a i tak mam zakaz, bo miałam awaryjną cesarkę, a po drugie wogóle mnie do tego nie ciągnie, jakbym mogła całe zycie już nie robić tego byłoby najlepiej...mam też traumatyczne przeżycia w dzieciństwie i może dlatego po porodach tak mam... po pierwszym było lepiej trochę...










                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: po cesarce...

                          Cześć, też jestem po cc i z moim facetem współżyłam po 4 tygodniach nic mi nie było .
                          Potem tylko miałam komplikacje ale to zupełnie nie z tego powodu a z fragmentu łożyska jakie mi pozostawiono i po 6 tygodniach dopiero się o tym dowiedziałam.
                          Pozdrawiam.

                          laurunia20
                          moim zdaniem masz depresję po porodzie.
                          może wypadałoby żebyś wybrała się do jakiegoś terapeuty ?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: po cesarce...

                            Ja czekałam aż skończy mi się połóg. Nie powiem, że nie miałam obaw, najbardziej bałam się, że szwy mi puszczą ale nie puściły

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: po cesarce...

                              Zalecenia lekarzy są takie, by poczekać te 6 tygodni. Ale wiele kobiet nie decyduje się tak szybko na rozpoczęcie. Kobieta sama wie, kiedy jest gotowa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X