Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ratunku, moje włosy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ratunku, moje włosy!

    Od pięciu miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Synek nadal jest karmiony piersią. Od około miesiąca zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Wybrałam się do apteki po jakiś specyfik ale tam spotkało mnie wielkie rozczarowanie bo dla mam karmiących niestety nic nie ma.
    Czy miałyście takie same problemy? Możecie doradzić jakieś skuteczne sposoby?


  •    
       

    #2
    To normalne. Prawie każda kobieta po ciąży traci dużo włosów. I nie wiem czy jest na to jakaś inna rada niż przeczekać...

    Skomentuj


      #3
      Popieram CarinMusisz przeczekaćTo jest normalne
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Liczyłam się z tym, że włosy będą bardziej wypadać, ale w tej chwili to wypadają całymi garściami i dlatego tak mnie to niepokoi.


        Skomentuj


          #5
          Carin ma rację.
          Przeczytałam, że włosy zaczynają wypadać jakiś czas po porodzie, gdyż w czasie ciąży bardzo rzadko się zdarza, że wypadają nam włosy, można by powiedzieć że nowe narastały a stare nie wypadały i dlatego wypadają teraz tak bardzo, pewnie garściami u mnie tak właśnie było po pierwszej ciąży. Cierpliwość to najlepszy sposób.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            #6
            Prosze nie dublujcie tematow.Taki juz istnieje pod tym adresem :
            http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1075

            Skomentuj


              #7
              A u mnie już w ciąży wypadają.
              amie7 Fryzjerzy polecają po ciąży obciąć włosy na coś takiego
              .
              Czyli z tyłu krótko a z przodu długo. Mam znajomą fryzjerkę (nie jakąś tam pierwszą lepszą!) i właśnie tą fryzurę poleca przyszłym i świeżo upieczonym mamom. Oczywiście włosy nie przestaną wypadać, ale nie będzie się to rzucało w oczy gdyż włosy będą krótsze przez co ta sama ilość włosów w garści będzie obiętościowo mniejsza.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja w ciąży miałam ładne,lśniące włosy,nie wypadały mi...ale 3 miesiące po porodzie zacząl sie koszmar...Wypadały mi włosy garsciami...kilka razy plakalam,bo miałam na głowie w niektorych miejscach łysinęW koncu poszłam do apteki,a że nie mogłam karmić piersią,panie aptekarkiporadziły mi kupić Belissę...Polecam...bardzo pomogła

                Skomentuj


                  #9
                  oj tak to jest ból. mnie zaczęły wypadać włosy gdzieś od 4-go miesiąca po porodzie i wypadały 9 m-cy... przeczekałam i jakoś nic nie straciły na gęstości...
                  pozdrawiam Kasia

                  Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                  Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                  Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                  poematem niezliczonych słów
                  mą radością, miłości promieniem,
                  dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja polecam domowe sposoby np. maseczkę z żółtka z olejkiem rycynowym raz w tygodniu - nawet nasze babcie stosowały coś takiego, żeby poprawić stan włosów lub rzęs albo popytaj w aptece o jakieś specjalistyczne kosmetyki np. szampony do słabych włosów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witam,
                      mi pani w aptece poleciła szampon z czarnej rzepy,bo zaczęły mi wypadać włosy garściami,takie uroki,a że karmię piersią Zuzię ma 7 miesięcy to nic innego nie mogła polecić.

                      Skomentuj


                        #12
                        to jest normalne po porodzie i po gorzi jak karmis z piersi.
                        Zemna tak sie stalo tez i za duzo padali moje wlosy a po rok bylo lepjej i jak przestalam karmis to wszystko wrocilo do norma.
                        Nie martw sie

                        Skomentuj


                          #13
                          U mnie też włosy leciały garściami po porodzie, z racji że karmiłam piersią przez 19m niemogłam łykać żadnych preparatów.No ale łysa niezostałam włosów nadal mam tyle samo.


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ratunku, moje włosy!

                            Niestety w ciąży mamy ładne włosy, a jak zaczymany karmić piersią, to mogą pojawiać się problemy. Ja bym bardziej zwróciła uwagę na dietę. Więcej witamin i może problem sam się rozwiąże.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ratunku, moje włosy!

                              Zawsze w późniejszym czasie można bardziej zadbać o włosy. Jak nie możesz łykać żadnych suplementów diety to może zacznij stosować szampony odżywiające włosy. Mi niedawno udało się tu http://medkonopia.pl/ znaleźć szampon i maske do włosów z olejem konopnym. Bardzo ciekawie zapowiadają sie te kosmtyki.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X