Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potliwy problem

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kasia4565
    replied
    Odp: potliwy problem

Też jeszcze do niedawna miałam z tym problem. Próbowałam sobie poradzić z nim na wiele sposobów począwszy od jakiś kosmetyków, po naturalne metody o których czytałam w internecie. Po długiej walce znalazłam informacje, że na nadpotliwość świetnie sprawdza się zabieg botoksu i postanowiłam spróbować. Serdecznie Wam polecam, ja korzystałam z usług tego gabinetu https://gabinetpaulina.chost.pl efekty są niesamowite Bardzo miła obsługa i fachowe podejście

Leave a comment:

•    

• piotrkon
    replied

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Leave a comment:

• rozowa_pantera11
    replied

Na ten problem wbrew pozorom cierpi wiele osób. Jeżeli specjalne dezodoranty na nadmierne pocenie nie pomagają, trzeba wybrać się do lekarza i tak jak już wiele forumowiczów zalecało - zrobić odpowiednie badania, które wyjaśniłyby, gdzie leży źródło przesadnej potliwości.

Leave a comment:

• Jadzia83
    replied

Ja też mam wstydliwy problem opisany powyżej, ale sukcesywnie z nim walczę ...

Leave a comment:

• makalica87
    replied

A co uważacie na temat leczenia nadpotliwości w takich, jak ta warszawska klinika? osobiście coraz bardziej zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, bo przyznam, że antyperspiratny działają tylko w niewielkim stopniu.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Dezodoranty nie hamują wydzielania potu, ale ograniczają rozwój rozkładających go bakterii - likwidują tym samym przyczynę nieprzyjemnego zapachu. Antyperspiranty natomiast zmniejszają wydzielanie potu.

Leave a comment:

• ja-mamusia
    replied

Antidral, przynajmniej u mnie lepiej sie sprawdza na wieczor, po kapieli, zanim poloze sie do lozka smaruje pachy, tzn smarowalam, bo po pierwszym porodzie pieknie przeszlo

Leave a comment:

•    

• kasiekzuza7
    replied

dla mnie dobry jest antidral. juz od kilku lat mnie nie zawodzi.

Leave a comment:

• indigo
    replied
    Napisane przez Basieńka Pokaż wiadomość
    No to ja mam chyba gorzej, bo nie tylko pocę się pod pachami, ale też na plecach ( zwłaszcza gdy posmaruję się antidralem albo etiaxilem pod pachami:/) poza tym nawet zdarza mi się pocić brzuch czy dłonie. Tak jakby ten nadmiar spod pach był wydalany przez inne części ciała.
    Od kilku dni próbuję działać od wewnątrz, aptekarka dała mi jakieś ziołowe kapsułki. No i zobaczymy może coś pomogą na ogólne pocenie się.
    kapsułki mogą pomóc, ale na twoim miejscu zrobiłabym badanie hormonów - to może być faktycznie tarczyca. a co do antidralu, to może źle go stosujesz? trzeba smarować się rano, na osuszoną i nie podrażnioną skórę.

Leave a comment:

• Basieńka
    replied
    No to ja mam chyba gorzej, bo nie tylko pocę się pod pachami, ale też na plecach ( zwłaszcza gdy posmaruję się antidralem albo etiaxilem pod pachami:/) poza tym nawet zdarza mi się pocić brzuch czy dłonie. Tak jakby ten nadmiar spod pach był wydalany przez inne części ciała.
    Od kilku dni próbuję działać od wewnątrz, aptekarka dała mi jakieś ziołowe kapsułki. No i zobaczymy może coś pomogą na ogólne pocenie się.

Leave a comment:

•    

• akogo
    replied
    Ja używam ETIAXILU i on naprawdę pomaga - drogie ale dobre
    Polecam!!!

Leave a comment:

• izabela22
    replied
    KaMi pierwszy post napisałaś kilka dni temu, więc chyba za szybko na efekty-tak mi się wydaje,
    żeby zaczął działać etiaxil to początkowo potrzeba kilku dobrych dni, a potem wystarczy posmarować się raz na tydzień, i tyle - poczytaj dokładnie ulotkę
    co do wkładek to nie wiem...
    ale wiem, że jest też etiaxil do dłoni i stóp - równie skuteczny - spróbuj, ale nie spodziewaj się efektów od pierwszego stosowania,

no chyba, że masz wyjątkowo potliwy problem...np. oblewasz się potem (na czole, ciele, nie tylko pod pachami...)to rzeczywiście badania są jak najbardziej wskazane....

ja trzymam kciuki,

ps. znalazłam forum na ten ten temat,
    http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1981083&start=810

Leave a comment:

• KaMi
    replied
    etiaxil przestał działać

próbowałam etiaxil i wkładki. Problem kończył się na chwilkę i wracał. Dodatkowo postaci mokrych dłoni czy nawet spoconych stóp... Badania zamierzam zrobić bo znów będę chciała zajść w ciążę, ale teraz - przy tej pogodzie, to co chwilę muszę brać prysznic. Mam tego dość!

Leave a comment:

• izabela22
    replied
    może i te wkładki niezłe,
    a np. do koszulek bez rękawa trochę nie bardzo....
    ale ja i tak wolę etiaxil....

Leave a comment:

• Goplana
    replied
    http://www.allegro.pl/item572063237_...rfekcyjne.html

Leave a comment:

Working...
X