Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potliwy problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: potliwy problem

    A co uważacie na temat leczenia nadpotliwości w takich, jak ta warszawska klinika? osobiście coraz bardziej zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, bo przyznam, że antyperspiratny działają tylko w niewielkim stopniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: potliwy problem

      Ja też mam wstydliwy problem opisany powyżej, ale sukcesywnie z nim walczę ...

      Skomentuj


        #18
        Odp: potliwy problem

        Na ten problem wbrew pozorom cierpi wiele osób. Jeżeli specjalne dezodoranty na nadmierne pocenie nie pomagają, trzeba wybrać się do lekarza i tak jak już wiele forumowiczów zalecało - zrobić odpowiednie badania, które wyjaśniłyby, gdzie leży źródło przesadnej potliwości.

        Skomentuj


          #19
          Odp: potliwy problem

          Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
          Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: potliwy problem

            Też jeszcze do niedawna miałam z tym problem. Próbowałam sobie poradzić z nim na wiele sposobów począwszy od jakiś kosmetyków, po naturalne metody o których czytałam w internecie. Po długiej walce znalazłam informacje, że na nadpotliwość świetnie sprawdza się zabieg botoksu i postanowiłam spróbować. Serdecznie Wam polecam, ja korzystałam z usług tego gabinetu https://gabinetpaulina.chost.pl efekty są niesamowite Bardzo miła obsługa i fachowe podejście

            Skomentuj

                   
            Working...
            X