Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potliwy problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    potliwy problem

    odkąd urodziłam dziecko - straszliwie się pocę... problem nasila się w stresowych sytuacjach. Kiedy na przykład jestem z małą u lekarza i mamy mieć szczepienie - to ja mam mokrą bluzkę. Jejuś, strasznie się tego wstydzę i nie mam pojęcia jak sobie poradzić. Antyperspiranty na mnie nie działają a internistka rozłożyła ręce i powiedziała, że to z osłabienia. Tylko że ja nie chcę wiedzieć dlaczego, tylko jak sobie z tym poradzić??? Może któraś z Was ma podobny problem?
    happiness is easy
  •    
       

    #2
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2216

    Skomentuj


      #3
      KaMi a lekarka powiedziala Ci to tak "na oko" czy robilaś badania? Ja też miałam takie objawy jak Ty i okazało się że mam tzw. popołogową nadczynność tarczycy i stąd to pocenie.


      Skomentuj


        #4
        To samo

        Mam ten sam problem i nie pomagają żadne antyperspiranty, badałam hormony etc i nie wyszly zadne nieprawidlowosci, wiec nadal nie wiem co z tym zrobic!

        Skomentuj


          #5
          badania swoją drogą
          a w międzyczasie polecam ETIAXIL (patrz. link Goplany wyżej)
          i nie zobaczysz więcej mokrej bluzki pod pachami....
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            http://www.allegro.pl/item572063237_...rfekcyjne.html

            Skomentuj


              #7
              może i te wkładki niezłe,
              a np. do koszulek bez rękawa trochę nie bardzo....
              ale ja i tak wolę etiaxil....
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                etiaxil przestał działać

                próbowałam etiaxil i wkładki. Problem kończył się na chwilkę i wracał. Dodatkowo postaci mokrych dłoni czy nawet spoconych stóp... Badania zamierzam zrobić bo znów będę chciała zajść w ciążę, ale teraz - przy tej pogodzie, to co chwilę muszę brać prysznic. Mam tego dość!
                happiness is easy

                Skomentuj


                  #9
                  KaMi pierwszy post napisałaś kilka dni temu, więc chyba za szybko na efekty-tak mi się wydaje,
                  żeby zaczął działać etiaxil to początkowo potrzeba kilku dobrych dni, a potem wystarczy posmarować się raz na tydzień, i tyle - poczytaj dokładnie ulotkę
                  co do wkładek to nie wiem...
                  ale wiem, że jest też etiaxil do dłoni i stóp - równie skuteczny - spróbuj, ale nie spodziewaj się efektów od pierwszego stosowania,

                  no chyba, że masz wyjątkowo potliwy problem...np. oblewasz się potem (na czole, ciele, nie tylko pod pachami...)to rzeczywiście badania są jak najbardziej wskazane....

                  ja trzymam kciuki,

                  ps. znalazłam forum na ten ten temat,
                  http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1981083&start=810
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    #10
                    Ja używam ETIAXILU i on naprawdę pomaga - drogie ale dobre
                    Polecam!!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      No to ja mam chyba gorzej, bo nie tylko pocę się pod pachami, ale też na plecach ( zwłaszcza gdy posmaruję się antidralem albo etiaxilem pod pachami:/) poza tym nawet zdarza mi się pocić brzuch czy dłonie. Tak jakby ten nadmiar spod pach był wydalany przez inne części ciała.
                      Od kilku dni próbuję działać od wewnątrz, aptekarka dała mi jakieś ziołowe kapsułki. No i zobaczymy może coś pomogą na ogólne pocenie się.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Basieńka Pokaż wiadomość
                        No to ja mam chyba gorzej, bo nie tylko pocę się pod pachami, ale też na plecach ( zwłaszcza gdy posmaruję się antidralem albo etiaxilem pod pachami:/) poza tym nawet zdarza mi się pocić brzuch czy dłonie. Tak jakby ten nadmiar spod pach był wydalany przez inne części ciała.
                        Od kilku dni próbuję działać od wewnątrz, aptekarka dała mi jakieś ziołowe kapsułki. No i zobaczymy może coś pomogą na ogólne pocenie się.
                        kapsułki mogą pomóc, ale na twoim miejscu zrobiłabym badanie hormonów - to może być faktycznie tarczyca. a co do antidralu, to może źle go stosujesz? trzeba smarować się rano, na osuszoną i nie podrażnioną skórę.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: potliwy problem

                          dla mnie dobry jest antidral. juz od kilku lat mnie nie zawodzi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: potliwy problem

                            Antidral, przynajmniej u mnie lepiej sie sprawdza na wieczor, po kapieli, zanim poloze sie do lozka smaruje pachy, tzn smarowalam, bo po pierwszym porodzie pieknie przeszlo


                            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                            ---------------------------------------------------

                            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: potliwy problem

                              Dezodoranty nie hamują wydzielania potu, ale ograniczają rozwój rozkładających go bakterii - likwidują tym samym przyczynę nieprzyjemnego zapachu. Antyperspiranty natomiast zmniejszają wydzielanie potu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X