Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent od LA roche posay

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent od LA roche posay

    Chciałabym wysłać WAm zaproszenie do klubu la roche, które umożliwi otrzymanie zestawu kosmetyków (żel do mycia twarzy i krem pod oczy). Prosze o pozostawienie maila.

    Przy okazji prosze o głosiki
    http://****************/zhhv
  •    
       

    #2
    Witam,
    czy chodzi o testowanie tych kosmetyków??

    (j.joanna1@wp.pl)

    Skomentuj


      #3
      jomadi84@gazeta.pl

      bardzo chętnie skorzystam

      Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

      Skomentuj


        #4
        Dziewczyny nie podawajcie swojego maila publicznie, bo ktoś go może wykorzystać. Uważam, że bezpieczniej jest wysyłać takie informacje na PW.


        Skomentuj


          #5
          Nie chodzi o testowanie, a do przystąpienie do Klubu. Coś a'la Świat Książki , ale kosmetyki są całkowicie naturalne. I nie jest obowiązkowe kupowanie kosmetyków co miesiąc.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            Ja moge polecic kosmetyki tej firmy bo przetestowalam ich na sobie juz sporo
            Sa bardzo delikatne,nie podrazniaja inie uczulaja,bezzapachowe.Dobrze nawilzaja,jedynie seria przeciwtradzikowa troche slaba jest bo bardzo delikatna i mi swego czasu w walce z pryszczami nie pomogla.Poza tym uzywalam kremy nawilzajace,toniki itd...maja fajny krem do podraznionej skory,nazwy juz nie pamietam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent od LA roche posay

              Ja jakoś nie przepadam za kosmetykami tej marki, nie wiem może dlatego, że kiedyś krem mnie uczulił i od tamtej pory unikam tej marki.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X