Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • momonia
    replied
    Odp: Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

    A co uważacie na temat zabiegów medycyny estetycznej? Bo dowiedziałam się, że w tej warszawskiej klinice wykonują zabieg scizer, który ma za zadanie nieinwazyjnie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej.

    Leave a comment:

  •    
       

  • balowapani
    replied
    Odp: Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

    Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.

    Leave a comment:


  • emilcia65
    replied
    Odp: Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

    Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    no właśnie, wszystkie te restrykcyjne diety cud typu 8 kg. w 2 tyg. są dla nas, młodych mam niewskazane, a ograniczenie cukru bardzo mi sie przyda bo przyznam szczerze w ciąży sobie pozwalałam na słodycze za baaardzo

    glukoza w sumie w normie, ale chciałabym się sama ze soba lepiej czuć, a będę miała do zrzucenia i tak ok. 15 kg.

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Ta dieta to nic innego jak racjonalne odzywianie wiec musi skutkowac
    Ja jak tylko ogranicze slodycze widze efekty ,chetnie poczytam wiecej na ten temat

    Leave a comment:


  • akinomb
    replied
    moja znajoma jest na tej diecie, bo lekarz (internista) jej zalecił dla unormowania wynikow z morfologii - mówi że ta dieta jej służy

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    Dieta South Beach jest to sposób odżywiania na całe życie, a nie rygorystyczna dieta. Głównym założeniem jest ograniczenie jedzenia wysoko przetworzonych węglowodanów (np. białego pieczywa, makaronu) oraz tłuszczów nasyconych. Wskazane są natomiast białka, węglowodany złożone i tłuszcze nienasycone (oliwa z oliwek).

    Jedną z głównych zalet tej diety jest bezpieczeństwo stosowania i dobroczynny wpływ na zdrowie - zwłaszcza serce. Sposób odżywiania jaki proponuje dr Agatston nie nudzi, a jedzenie sprawia prawdziwą przyjemność. Odchudzanie nie będzie już męczarnią!

    Dieta podzielona jest na trzy etapy:
    pierwszy etap trwa dwa tygodnie i jest najtrudniejszy, w tym czasie organizm odzwyczaja się od złych nawyków (zapomina o słodyczach) i uczy nowych, zdrowych smaków. W tym czasie można schudnąć nawet 6 kg!;
    drugi etap trwa już dłużej, ale od Was zależy jak długo. Waga wciąż spada, ale wolniej;
    trzeci etap jest najprzyjemniejszy. Jesteście szczuplejsi, zdrowsi i wiecie jak się odżywiać zdrowo.

    Przykładowy jadłospis:

    Etap I
    Produkty zabronione: pieczywo, ryż, ziemniaki, makarony, tłuste sery, masło, tłuste mleko, jogurty, słodycze, alkohol, owoce i soki owocowe.

    Śniadanie: sok pomidorowy, omlet z pieczarkami, herbatka ziołowa lub kawa z odtłuszczonym mlekiem.
    Przekąska: kawałek białego chudego sera.
    Obiad: sałatka z szynki, chudego sera doprawiona oliwą z oliwek i octem winnym.
    Kolacja: pierś kurczaka z grilla, gotowane brokuły, seler, sałata.
    Etap II
    Produkty zabronione: ziemniaki, chleb, buraki, marchewka, kukurydza, słodycze.

    Śniadanie: jogurt z truskawkami i otrębami, herbatka ziołowa lub kawa z odtłuszczonym mlekiem
    Przekąska: jajko na twardo.
    Obiad: pieczony pstrąg, mieszanka gotowanych warzyw, pół główki sałaty z oliwą i octem winnym.
    Deser: mała miseczka truskawek.
    Kolacja: filet z indyka, kasza kuskus, sałata z pomidorów.

    Etap III
    Jeśli uzyskaliście wymarzoną wagę możecie jeść, co chcecie - ale pamiętajcie, żeby nie przesadzać ze „złymi” węglowodanami.
    Jeśli waga pójdzie w górę należy wrócić na tydzień do pierwszego etapu (musi trwać dwa tygodnie) a potem znowu do trzeciego.

    Leave a comment:

  •    
       

  • sikornik
    started a topic Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

    Dieta SOUTH BEACH - zdrowa???

    Czy któraś z Was stosoawłą/stosuje dietę Plaż Południa?
    słyszałam że jest bardzo skuteczna jeśli chodzi o utrate nawet kilkudziesięciu kg. ale potrzeba wiele wytrwałości, gdzyż nie jest drastyczną dietą-cud

    Wiem również że w okresie laktacji trzeba koniecznie zrezygnować z pierwszej jej fazy - trwa 2 tyg. i dość osłabia organizm

    A jakie są wasze opinie?
       
Working...
X