Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spóźniajacy sie okres :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    spóźniajacy sie okres :(

    nie wiem czy jest już taki wątek, w każdym bądx razie nie znalazłam takiego. chodzi o to, że jestem 5 miesięcy po porodzie pierwszy okres dostałam po 6 tygodniach i później miałam co miesiąc, ale teraz spóźnia mi się o tydzień, robiłam test i wyszedł negatywny, ale zaczynam się martwić. czy powinnam powtórzyć test?? chociaż wydaje mi sie, że raczej nie powinnam być ponownie w ciąży, bo jeżeli sie kochalismy to krótko i nie było mi specjalnie przyjemnie, więc sama nie wiem co to może być i czy ten okres w końcu się pojawi.
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia
  •    
       

    #2
    Justysia- to czy kochaliście się krótko czy długo i czy było przyjemnie nie ma znaczenie. Nie che cie martwić ale plemniki są w wydzielinie wydobywającej się przed ejakulatem.
    Dla pocieszenia po ciąży często okres jest niereguralny. Zrobienie testu nie zaszkodzi.

    AMELKA 08.02.2007

    Skomentuj


      #3
      ja na razie jeszcze karmie 2 razy piersia, nie uwazamy i sie nie zabezpieczamy bo chcemy druga dzidzie , ale ja tez nie mam regularnej misiaczki teraz juz 2 miesiace idzie jak nie mam @ a robilam testy i nie jestem w ciazy, ale teraz robie test tak co tydzien zeby nie przeoczyc dzidzi

      mozesz byc przemeczona i wtedy organizm ma owulacje ale nie ma krwawien. treraz przesilenie ... pomysl o witaminkach dla siebie

      Skomentuj


        #4
        Pieczulka- zazdroszczemój mąż uparł sie na 1 dziecko;( a ja bym chyba ciała żeby Amelka miłą rodzeństwo.

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          #5
          justysia ja tez karmię piersia i mam nieregularne okresy.
          powtórz test za tydzień jak do tej pory okresu nie dostaniesz.
          nie ma co się zamartwiać jak jestes w ciązy to od martwienia się nie zniknie.
          twoja dzidzia będzie miała co najwyżej rodzeństwo a ty urwanie głowy .
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            zdecydowanie powtórzyć test, jeśli bęðą znowu wątpliwości to do gina koniecznie

            Skomentuj


              #7
              myślałam właśnie o powtórzeniu testu za kilka dni, no chyba że okres się pojawi, a do lekarza chciałam iść w przyszły piątek. Mam nadzieje, że to tylko nieregularny okres i nic więcej, póki co wystarczy mi jeden szkrab, z którym mam już urwanie głowy a dwóch głów nie mam tyle, że jak do tej pory po porodzie jak miałam mieć okres np. 15 to miałam kilka dni przed a teraz powinnam mieć 19, a mamy już 27 ... No ale testy chyba nie kłamią - chyba. Jestem dobrej myśli, póki co dziękuje za Wasze odpowiedzi trochę mnie wsparły na duchu. a dodam jeszcze, że nie karmię piersią, praktycznie w ogóle tego nie robiłam, od samego początku jesteśmy na mleku modyfikowanym, więc przez karmienie piersią to na pewno nie może być
              Last edited by justysia191987; 27-03-2009, 12:53.
              Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
              http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                to spokojnie zrób sobie test kolejny, żeby było tak 6 dni przerwy między robieniem jednego i drugiego, a do lekarza tam kiedy sobie planujesz

                ale ja myslę że to nie kolajna ciążą, tylko ciut jeszcze rozregulowany organizm

                Skomentuj


                  #9
                  ufff całe szczęście właśnie pojawił się okres - kamień z serca jednak to tylko nieregularność.
                  Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                  http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez justysia191987 Pokaż wiadomość
                    nie wiem czy jest już taki wątek, w każdym bądx razie nie znalazłam takiego. chodzi o to, że jestem 5 miesięcy po porodzie pierwszy okres dostałam po 6 tygodniach i później miałam co miesiąc, ale teraz spóźnia mi się o tydzień, robiłam test i wyszedł negatywny, ale zaczynam się martwić. czy powinnam powtórzyć test?? chociaż wydaje mi sie, że raczej nie powinnam być ponownie w ciąży, bo jeżeli sie kochalismy to krótko i nie było mi specjalnie przyjemnie, więc sama nie wiem co to może być i czy ten okres w końcu się pojawi.
                    Witaj, po porodzie okres jest nieregularny nawet do kolejnych pełnych 12 cykli, wiec jeśli nie chcesz się martwić przy każdym okresie o to czy czasami nie jesteś w ciąży to stosujcie jakieś zabezpieczenia albo naturalne metody planowania rodziny (po porodzie jest z nimi ciężko ale można)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: spóźniajacy sie okres

                      po porodzie dosc czesto okres jest nieregularny. Pomimo ze pojawil sie i pozniej bylo ok, tez tak mialam. A skoro nei chcesz drugiego dziecka zbyt szybko to poprostu sie zabezpieczajcie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: spóźniajacy sie okres

                        ja też miałam po porodzie najpierw regularne miesiączki a później mi się spóźniała 2 tygodnie. Podobno to normalne. Organizm potrzebuje więcej czasu żeby wszystko sobie unormować.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: spóźniajacy sie okres

                          Po porodzie miałam chyba z 4 cykle nieregularnie, później wszystko się unormowało i okres zawsze był na czas. Gdy po 2,3 roku od porodu mi się spóźnił wiedziałam że to ciąża

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: spóźniajacy sie okres

                            U mnie też różnie bywa z tym okresem. Przede porodem miałam okres jak w zegarku co 28 dni. Teraz ma różnie, co 30, a nawet co 36 dni. Organizm potrzebuje trochę czasu na regenerację


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: spóźniajacy sie okres

                              też mi się już kilka razy zdarzało

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X