Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zgaga

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• czekladka24
    replied
    Odp: zgaga

Moja znajoma aby pozbyc sie zgagi zjadła łyżeczkę musztardy i pomoglo, za kazdym razem stosowala gdy byl problem ze zgaga

Leave a comment:

•    

• annaniol
    replied

Ja ze zgagą ogólnie problemu nie mam i nigdy nie miałam. Zdarzała mi się w czasie ciązy jak zjadłam coś cięższego. Wtedy pomagały mi migdały. Tylko nie takie drobno posiekane czy plasterki tylko całe migdały.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Doraźnie często stosowane jest wypicie szklanki mleka, ale nie polecamy tego sposobu. Wprawdzie łagodzi to objawy, ale też stymuluje produkcję kwasu solnego, co sprawia, że w efekcie powracają ze zdwojoną siłą. Ulgę przynieść może też zjedzenie garści orzechów migdałowych lub łyżeczka cynamonu.

Leave a comment:

• amela111
    replied
    Tu jest kilka sposobow na zgage:

http://www.ochoroba.pl/artykuly/1286...-jej-usuniecia

Leave a comment:

• alicjabb1
    replied
    Mi na zgagę pomagały suszone śliwki i morele.

Szymon-18.03.2003r.
    Zuzia-05.11.2008r.

Leave a comment:

• amie7
    replied
    Dla mnie na zgagę pomagały tylko migadały.

Leave a comment:

• aniauk
    replied
    najlepsze rada dla zgaga to ocet z czerwone jabka (apple cider vinegar) i jezeli jest ekologiczne to lepjej.

I to jest tak: 1 lezeczka z herbata ocet + 1/4 lezeczka soda do pieczenja (baking soda) + pol szklanka woda albo szklanka.

mieszac dobrze soda z ocet (bombelki beda ) i dodajes woda.

Jezeli smak nie za bardzo wyczemas to mozes dodas troche miod.

(przepraszam za bladow, jestem pol polka i zyje w angli tak ze dorze nie pisze po polsku )

Leave a comment:

•    

• Carin
    replied
    sikornik Bo mleko z natury na zgage pomaga ;D

Leave a comment:

• ania_2288
    replied
    po pierwsze http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=zgaga

a po drugie polecam takie mleczko do picia ALUMAG cudowne!

Leave a comment:

• sikornik
    replied
    ponoć jestem ewenementem ale mi pomaga jak wypiję karton zimnego mleka

Leave a comment:

•    

• czaczuś
    replied
    dzięki za info

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Najlepiej unikac tlustego jedzenia i slodyczy,jesli juz masz zgage zjedz surowa marchewke(sposob mojej kuzynki ktory mi zawsze pomagal)

Leave a comment:

• beatka24
    replied
    uff jak przypomne sobie momenty kiedy męczyła mnie zgaga to do tej pory przechodza mnie dreszcze. Tak wogule to mialam nieprzyjemność przekonac się o tym jak jest okropna dopiero w drugiej ciąży, wcześniej nawet nie wiedziałam co to oznaczalekarz polecił mi żebym brała manti w tabletkach bo żadne inne nie pomagały nie wspomne już o domowych sposobach...no ale jakos przeżyłam, więc i wam dziewczyny życze powodzenia w radzeniu sobie z tym okropieństwem

Leave a comment:

• Carin
    replied
    Ja jestem w 13tyg. i już mnie zgaga męczy.

Leave a comment:

• czaczuś
    replied
    dzięki za odpowiedź, dobrze, że ta dolegliwość trapi mnie pod koniec ciąży a nie jak niektóre dziewczyny przez prawie całą. Jestem na finiszu więc muszę to jakoś przeboleć

Leave a comment:

Working...
X