Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gimnastyka Po Porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gimnastyka Po Porodzie

    Cześć Dzeiewczyny Jaka Jest Najlepsza Gimnastyka Po Porodzie
  •    
       

    #2
    To zalezy jak wczesnie po porodzie Teoretycznie mozesz sie gimnastykowac jak tylko chcesz byle sie nie forsowac.Ja po cc musialam czekac kilka m-cy ze sportem ale po normalnym porodzie nie ma zadnych przeciwwskazan.Pewnie chodzi glownie o brzuch?Z tym powoli zeby sie narzady wewn.nie przemiescily.Ogolnie zeby schudnac mi duzo daly na poczatku dlugie spacery,pozniej z rowerem poszlo ekspresowo i wrocilam do swojej dawnej wagi.Wazne zeby nie siedziec na kanapie i sie nie obzerac

    Skomentuj


      #3
      Ja regularnie cwicze w domu i widze efekty.Zaczelam cwiczyc 2 miesiace po cc i staram sie racjonalnie jesc.Wazna jest samodyscyplina.

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez blueberry Pokaż wiadomość
        Ja regularnie cwicze w domu i widze efekty.Zaczelam cwiczyc 2 miesiace po cc i staram sie racjonalnie jesc.Wazna jest samodyscyplina.
        A JAKI RODZAJ CWICZEŃ POLECASZ?

        Skomentuj


          #5
          BOŻENA79 ja sobie poszukalam w internecie (na stronie polki.pl) cwiczen na brzuch,uda i posladki i cwicze codziennie.Jak dla mnie sa ok.

          Skomentuj


            #6
            Czesc dziewczyny ja jestem 6 tyg po porodzie i zamierzam cwiczyc brzuszek tylko nie bardzo wiem jak?

            Skomentuj


              #7
              Ja mam zamiar zaiwestować w rolki... Kiedy jak nie teraz???

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mycha1985, a może ćwiczenia wejdera? (Nie wiem czy tak to się pisze dokładnie...) trochę trwają, ale są fajne, bo możesz ćwiczyć nawet w domowym zaciszu...
                Rany, nie wiedziałam, że merlin ma dział sport.. Ale jaja, no to już widzę, jak kasa z karty ucieka

                Skomentuj


                  #9
                  Zamówiłam rolki dla bratanicy, dla siebie nic- no trudno, tak to bywa

                  Skomentuj


                    #10
                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała okazję przetestować pas vibro? Największe problemy mam z utrzymaniem płaskiego brzucha, może warto byłoby zaiwestować w taki sprzęt? Czekam na Wasze opinie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mam nadzieję, że mi odpiszecie Bo ten pas mnie kusi Ciekawa jestem Waszych opinii.
                      Jeju, znowu wypatrzyłam w merlinie fajny sprzęt dla mojej bratanicy. Taki słodki, różowy rowerek. Chyba mam za dobre serce

                      Życzę wszystkim spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt
                      :*

                      Skomentuj


                        #12
                        Jednak rowerek nie został zakupiony, bo stwierdziłam, że komunia coraz bliżej i lepiej jak się zastanowię nad prezentem na tę okaz. ...

                        Skomentuj


                          #13
                          Nie jestem systematyczna więc ćwiczenia w domu odpadają. Zapisałam się na fitness i w 2,5 miesiąca 11 kg mniej. Jedzenia zbyt nie ograniczam bo jeszcze karmię maluszka. Fakt, że na ćwiczenia chodzę 5 razy w tygodniu.


                          Skomentuj


                            #14
                            giga gdzie tu byl temat o tym pasie i dziewczyny stwierdzily, ze to wyrzucenie pieniedzy w bloto juz lepiej zainwestowac wlasny czas w jakies cwiczenia. 6veidera nigdy nie udalo mi sie skonczyc - niestety, ale juz teraz przyzwyczajam sie do cwiczen zeby po ciazy byly moja rutyna.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #15
                              W tym temacie o to pytałam, spójrz wyżej
                              Z tą moją systematycznością też różnie bywa... Ale dzisiaj byłam zdesperowana i pomachałam trochę kończynami na dywanie
                              Co tym dzieciakom się daje z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii? Poradźcie, proszę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X