Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kosmetyki:-)

    Witam!
    Mam dziewczyny pytanko jakich kosmetyków używacie do:
    _pielęgnacji zwiotczałej skury biustu,
    -do depilacji okolic imtymnych
    - i maseczek do twarzy
    Czekaja mnie większe zakupki bo nic już niemam i chciałabym co ś nowego wypróbować.





  •    
       

    #2
    Ja do cycuszkow mialam balsam Mustela ,bez wiekszych efektow
    Gole sie maszynka mojego faceta (te dla facetow sa przeznaczone do twardego zrostu i wloski tak szybko nie odrastaja) a co do maseczek to jaka masz cere?Ja mam mieszana i uzywam roznych.Z drozszych Clinique ma fajna a z tanszych Garnier z serii czysta skora

    Skomentuj


      #3
      też mam mieszaną cerę ale ostatnio bardziej sucha się robi niż tłusta
      mnie po maszynce wszystko swędzi, wiec musze jakis balsam do depilacji kupić





      Skomentuj


        #4
        To moze krem Veet do wrazliwej skory?
        Ja go uzywalam pierwsze tygodnie po porodzie bo mialam cc i golenie maszynka w miejscu gdzie dzis jest blizna bylo dla mnie bardzo nieprzyjemne.Ja po tym kremie nie mialam zadnego uczulenia nawet tam na dole

        Skomentuj


          #5
          szukasz pracy a moze chcesz sie odchudzic bez efektu jojo

          a ja zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
          musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
          zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908
          pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
          kochany synek Hubert 26.09.2008r

          Skomentuj


            #6
            dotka23 bardzo podoba mi sie Twoje motto w podpisie...

            Skomentuj


              #7
              Dorota Dziekuje Wyczytalam to w takiej malej ksiazeczce ze zlotymi myslami o tytule "Chlopczyk" jest tez"Dziewczynka" Autorstwa chyba zbiorowego.Latem jak bylismy w Polsce kupilam ja w Empiku,polecam jest pelna tego typu milutkich porzekadel

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Kosmetyki do cery mieszanej

                Dziewczyny macie jakies propozycje kosmetykow do cery tlustej i mieszanej ze sklonnoscia do tradziku?Moga byc drozsze albo tansze cena nie jest az tak wazna(no chyba ze to kilka setek to troche za drogo na moja kieszen).
                Znacie jakis fajny krem,tonik,zel do mycia twarzy albo podklad?
                Ja uzywalam Vichy normaderm ale jakos ostatnio mi nie podchodzi,za bardzo wysusza,pozniej mialam tonik Clinique 3 i krem matujacy Avene.Chetnie sprobuje czegos nowego,znacie cos na prawde godnego polecenia?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kosmetyki:-)

                  ja ostatnio odkryłam (za sprawą mojej koleżanki) rewelacyjny tonik BIODERMA,jak dla mnie jest superowy,można go kupić w aptekach.
                  Moja mama używa tonik vichy i skórę mam po strasznie napięta - więc odpada

                  a wogóle polecam podkład vivhy- naprawde kryje i długo się utrzymuje

                  wrzuciłam fotki tych kosmetyków o których pisze
                  Attached Files
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: szukasz pracy a moze chcesz sie odchudzic bez efektu jojo

                    Napisane przez aurelka11 Pokaż wiadomość
                    a ja zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
                    musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
                    zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908
                    pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
                    AŻ MAM OCHOTĘ WYJĄĆ SŁOWNIK I POPRAWIĆ LICZNE BŁĘDYO ZGROZO


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: szukasz pracy a moze chcesz sie odchudzic bez efektu jojo

                      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                      AŻ MAM OCHOTĘ WYJĄĆ SŁOWNIK I POPRAWIĆ LICZNE BŁĘDYO ZGROZO
                      ja udaję,ze tego nie widzę
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kosmetyki:-)

                        Do depilacji używam głównie kremów veet, są delikatne dla skóry, a dobrze usuwają wszelkie nie potrzebne włoski!! Kiedyś kilka razy użyłam depilatora- żle to wspominam!
                        Do biustu -śmiało polecam Slim Line, krem ujędrniający, kupuję go w aptece.
                        Jeśli chodzi o maseczki do twarzy to nie mam swojej ulubionej , najczęściej kupuje je w aptekach w małych saszetkach i wieczorami robię sobie chwilę przyjemności dla twarzy i chwilę rozluźnienia dla ciała

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kosmetyki:-)

                          jeżeli chodzi o maseczki do twarzy, to chyba najlepsze są te stare sprawdzone, (np. ogórkowe, na bazie mleka, miodu, płatków owsianych )

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kosmetyki:-)

                            Polecam maseczki do twarzy firmy Lirene sa dostepne w saszetkach i kosztuja ok 2zł

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kosmetyki:-)

                              Ja zdecydowanie mogę polecić maski Elizabeth Kessler bazując na swoich doświadczeniach z tym oto produktem. Po wielu wątpliwościach i namysłach postanowiłam spróbować. Zamówiłam komplet 6 sztuk. Skorzystałam już z pięciu i efekty widzę nie tylko ja. Moja cera zdecydowanie nabrała kolorytu, ładnie prezentuje się bez makijażu. Ogólnie czuję, że skóra stała się gładsza i miękka. Za taką cenę, którą proponują za 6 maseczek to jest nic w porównaniu do cen, które proponują nam salony.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X