Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

darmowe badania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    darmowe badania

    podobno w weekend, w który będzie dzień kobiet, będzie można się przebadać w kinie Cinema City. Słyszałyście coś może na ten temat? Jeśli to prawda, to zrobię sobie mammografię.
    happiness is easy
  •    
       

    #2
    Ja znalazłam taki link:
    http://www.uzetka.pl/index.php5?name=newsy&id=1112

    Cieszę się, że jest co raz więcej takich akcji społecznych. Jak dla mnie nie obowiązkowe badania trzeba robić jak proponuje rząd, tylko tego typu akcje, które uświadamiają Polki i Polaków o konieczności badań profilaktyczny. Jako, że badania zawsze w takich akcjach są za darmo, można wydać kase na inne przyje,mniejsze rzeczy. No kino

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez kotkowa Pokaż wiadomość
      Ja znalazłam taki link:
      http://www.uzetka.pl/index.php5?name=newsy&id=1112

      Cieszę się, że jest co raz więcej takich akcji społecznych. Jak dla mnie nie obowiązkowe badania trzeba robić jak proponuje rząd, tylko tego typu akcje, które uświadamiają Polki i Polaków o konieczności badań profilaktyczny. Jako, że badania zawsze w takich akcjach są za darmo, można wydać kase na inne przyje,mniejsze rzeczy. No kino
      kotkowa, dzięki za link. Teraz przynajmniej znam szczegóły. Podpisuję się pod tym!
      happiness is easy

      Skomentuj


        #4
        Jeśli chodzi o pieniądze wydawane na badania i same wizyty u lekarzy to fortuna! Taka akcja przynajmniej pomoże części kobiet przebadać się, a badanie piersi i cytologia powinny być robione regularnie, więc zachęcam: bierzcie koleżanki i biegiem do cytomammobusa. Ja wybieram się do Arkadii w Warszawie w sobotę, a Wy?

        Skomentuj


          #5
          Brak czasu

          Dla mnie największym problem jest brak czasu, w tygodniu kiedy przychodnie sa otwarte pracuje od rana do wieczora, teraz mam okazje przebadac sie w weekend kiedy mam wolne a do tego za darmo, moze tez wpadne na pokaz makijazu- zawsze mnie facsynowal wizaż

          Skomentuj


            #6
            też chętnie zobaczę pokaz makijażu
            happiness is easy

            Skomentuj


              #7
              Pokaz makijażu i fryzur może być ciekawy, może i ja zobaczę . Ale jako, że jest to nasze święto powinniśmy też wybrać się do kina, a co sobie będziemy żałować! Jeśli w sobotę długo zejdzie się z badaniami to może jeszcze w niedzielę przyjdę zobaczyć co tam się ciekawego będzie działo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja jestem z W-wy, więc też do Arkadii. Najpierw ino, potem badania

                Skomentuj


                  #9
                  tu tez troche informacji na ten temat:
                  http://prywatnezdrowie.pl/aktualnosc...-dzien-kobiet/

                  Skomentuj


                    #10
                    Byłam wczoraj w arkadii i wzięłąm udział w Zdrowym Dniu Kobiet. Bardzo profesjonalnie przygotowana akcja. Liczę na kolejną.
                    happiness is easy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: darmowe badania

                      Jakiś czas temu w centrum bielany we Wrocławiu kobiety w ciąży mogły zrobić darmowe badanie usg. Fajna sprawa, ale pewnie były kolejki.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X