Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem Ziaja

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• madureczka
    replied
    Odp: Krem Ziaja

Z jednej strony wiele osób chwali Ziaję, a z drugiej wiele też skarży się na fakt, że dostało po niej uczulenia. Mnie z Ziaji służy jedynie krem oliwkowy.

Leave a comment:

•    

• donnaaa
    replied

Ja kremu na rozstępy też od Ziaji nie używałam, za o Bio Oil, ale używam innych kosmetyków od Ziaji i uważam, że są to bardzo dobre kosmetyki

Leave a comment:

• emros
    replied

Ja w ogóle bardzo lubię Ziaję, świetnie sprawdza się cała seria ziajamed. Płyn do higieny intymnej rewelacja i do tego ta pompka! Natomiast krem na rozstępy, no cóż mi nie pomógł, ale żaden inny też nie, więc chyba taki mój urok.

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Napisane przez dalisdof Pokaż wiadomość
    Z Ziaji miałam płyn do hiegieny intymnej - poszedł out po sparzeniu mi skóry. Tonik i mleczko ogórkowe do twarzy - żaden szał. Krem oliwkowy do twarzy - ok, skóra toleruje, fajnie nawilża, ale trochę tłusty. Maseczka z szarej glinki (w małych saszetkach) - coś boskiego, skóra ładnie oczyszczona, pory zwężone, w ogóle skóra twarzy miła w dotyku.
    U mnie Ziaja do hig intymnej jest ok. Tej maseczki z szarej glinki nie używałam ale zachęciłaś mnie i może się skuszę i kupię

Leave a comment:

• dalisdof
    replied

Z Ziaji miałam płyn do hiegieny intymnej - poszedł out po sparzeniu mi skóry. Tonik i mleczko ogórkowe do twarzy - żaden szał. Krem oliwkowy do twarzy - ok, skóra toleruje, fajnie nawilża, ale trochę tłusty. Maseczka z szarej glinki (w małych saszetkach) - coś boskiego, skóra ładnie oczyszczona, pory zwężone, w ogóle skóra twarzy miła w dotyku.

Leave a comment:

• avetia
    replied

Lubię Ziaję, dobre kosmetyki w bardzo przystępnej cenie

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

Z ziaji nie stosowalam ale mysle ze jest dobru poniewaz ziaj ma swietne kosmetyki ktore nie umożliwiają

Leave a comment:

•    

• annaniol
    replied

ja POLECAM! Rozumiem, że chodzi o ten dla kobiet w ciąży? Ja mam predyspozycje do rozstępów. I pojawiają mi się od czasu do czasu tu i ówdzie. Balam sie o to bardzo będąc w ciązy. Od trzeciego miesiąca używałam właśnie tego kremu i w czasie ciązy i po niej nie pojawił mi się ani jeden rozstęp. Uzywalam go regularnie codziennie po prysznicu.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Niestety sprawa jest przegrana, jeśli ma się predyspozycje genetyczne do rozstępów. Kremu na rozstępy z Ziaji jeszcze nie miałam i nie wiem, czy działa.

Leave a comment:

• BOŻENA79
    replied
    Ten Krem Fissana Pomaga Na Rozstepy? Kupuje Sie Go W Aptece?

Leave a comment:

•    

• froch
    replied
    Napisane przez BOŻENA79 Pokaż wiadomość
    Reduktor Rozstepów Rebuild Odbudowa Skóry Tak Brzmi Dokładna Nazwa
    ja to teraz uzywam,koleżanka mi poradzila i kupiłam to i od 2 tyd uzywam.
    podobno dziewczyny to chwalą

Leave a comment:

• ania_2288
    replied
    ja używałam tylko mammamia ziajka i szczerze mowic nie bardzo mi pasował ten kremik - starczal mi na niecałe 2tyg, teraz używam fissanu (cena ok 25zł) jest bardziej wydajny i świetnie natłuszcza skórę

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Ja kupowalam w aptekach ale nie mieszkam w Polsce...Pewnie dostaniesz w dobrych aptekach albo jak mowisz na zamowienie

Leave a comment:

• BOŻENA79
    replied
    A Gdzie Mustela Jest Dostepna Tylko W Aptekach Na Zamówienie?

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Ja smarowalam sie na poczatku kilka razy dziennie,pozniej juz tylko dwa rano i wieczorem.To serum jest w takiej szklanej buteleczce z pompka i starczalo mi na poczatku na ok.2 do 3 tygodni.Pewnie wszystko zalezy od tego jaka masz skore.Jak bedziesz widzala efekty sama zadecydujesz czy chcesz sie jeszcze smarowac czy nie

Leave a comment:

Working...
X