Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krem Ziaja

    Mam Pytanie Czy Któraś Z Was Używała Kremu Na Rozstępy Firmy Ziaja?
  •    
       

    #2
    MASZ NA myśli mamma ziaja??czy coś tego typu?

    Skomentuj


      #3
      Ja nie uzywalam Ziaja ale moge polecic serum Mustela na rozstepy po ciazy.U mnie rozstepy pojawily sie w ostatnim tygodniu ciazy i bylo ich na prawde duzo.Przez kilka m-cy po porodzie stosowalam to serum i efekt jest super.Prawie nic nie widac a mialam zmasakrowany brzuch...minus to cena 1 opakowanie kosztuje ok.100 zl.

      Skomentuj


        #4
        Reduktor Rozstepów Rebuild Odbudowa Skóry Tak Brzmi Dokładna Nazwa

        Skomentuj


          #5
          Mam Pytanie Ile Opakowan Musteli Trzeba Kupić?

          Skomentuj


            #6
            Zacznij od jednego

            Skomentuj


              #7
              Ja smarowalam sie na poczatku kilka razy dziennie,pozniej juz tylko dwa rano i wieczorem.To serum jest w takiej szklanej buteleczce z pompka i starczalo mi na poczatku na ok.2 do 3 tygodni.Pewnie wszystko zalezy od tego jaka masz skore.Jak bedziesz widzala efekty sama zadecydujesz czy chcesz sie jeszcze smarowac czy nie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A Gdzie Mustela Jest Dostepna Tylko W Aptekach Na Zamówienie?

                Skomentuj


                  #9
                  Ja kupowalam w aptekach ale nie mieszkam w Polsce...Pewnie dostaniesz w dobrych aptekach albo jak mowisz na zamowienie

                  Skomentuj


                    #10
                    ja używałam tylko mammamia ziajka i szczerze mowic nie bardzo mi pasował ten kremik - starczal mi na niecałe 2tyg, teraz używam fissanu (cena ok 25zł) jest bardziej wydajny i świetnie natłuszcza skórę
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez BOŻENA79 Pokaż wiadomość
                      Reduktor Rozstepów Rebuild Odbudowa Skóry Tak Brzmi Dokładna Nazwa
                      ja to teraz uzywam,koleżanka mi poradzila i kupiłam to i od 2 tyd uzywam.
                      podobno dziewczyny to chwalą

                      Skomentuj


                        #12
                        Ten Krem Fissana Pomaga Na Rozstepy? Kupuje Sie Go W Aptece?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Krem Ziaja

                          Niestety sprawa jest przegrana, jeśli ma się predyspozycje genetyczne do rozstępów. Kremu na rozstępy z Ziaji jeszcze nie miałam i nie wiem, czy działa.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Krem Ziaja

                            ja POLECAM! Rozumiem, że chodzi o ten dla kobiet w ciąży? Ja mam predyspozycje do rozstępów. I pojawiają mi się od czasu do czasu tu i ówdzie. Balam sie o to bardzo będąc w ciązy. Od trzeciego miesiąca używałam właśnie tego kremu i w czasie ciązy i po niej nie pojawił mi się ani jeden rozstęp. Uzywalam go regularnie codziennie po prysznicu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Krem Ziaja

                              Z ziaji nie stosowalam ale mysle ze jest dobru poniewaz ziaj ma swietne kosmetyki ktore nie umożliwiają

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X