Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Krem Ziaja

    Lubię Ziaję, dobre kosmetyki w bardzo przystępnej cenie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Krem Ziaja

      Z Ziaji miałam płyn do hiegieny intymnej - poszedł out po sparzeniu mi skóry. Tonik i mleczko ogórkowe do twarzy - żaden szał. Krem oliwkowy do twarzy - ok, skóra toleruje, fajnie nawilża, ale trochę tłusty. Maseczka z szarej glinki (w małych saszetkach) - coś boskiego, skóra ładnie oczyszczona, pory zwężone, w ogóle skóra twarzy miła w dotyku.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Krem Ziaja

        Napisane przez dalisdof Pokaż wiadomość
        Z Ziaji miałam płyn do hiegieny intymnej - poszedł out po sparzeniu mi skóry. Tonik i mleczko ogórkowe do twarzy - żaden szał. Krem oliwkowy do twarzy - ok, skóra toleruje, fajnie nawilża, ale trochę tłusty. Maseczka z szarej glinki (w małych saszetkach) - coś boskiego, skóra ładnie oczyszczona, pory zwężone, w ogóle skóra twarzy miła w dotyku.
        U mnie Ziaja do hig intymnej jest ok. Tej maseczki z szarej glinki nie używałam ale zachęciłaś mnie i może się skuszę i kupię

        Skomentuj


          #19
          Odp: Krem Ziaja

          Ja w ogóle bardzo lubię Ziaję, świetnie sprawdza się cała seria ziajamed. Płyn do higieny intymnej rewelacja i do tego ta pompka! Natomiast krem na rozstępy, no cóż mi nie pomógł, ale żaden inny też nie, więc chyba taki mój urok.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Krem Ziaja

            Ja kremu na rozstępy też od Ziaji nie używałam, za o Bio Oil, ale używam innych kosmetyków od Ziaji i uważam, że są to bardzo dobre kosmetyki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Krem Ziaja

              Z jednej strony wiele osób chwali Ziaję, a z drugiej wiele też skarży się na fakt, że dostało po niej uczulenia. Mnie z Ziaji służy jedynie krem oliwkowy.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X