Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta proteinowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    No każdy ma inny organizm. To nie tylko dieta odchudzająca ale także oczyszcza organizm z toksyn i wszelkich złogów jelitowych. Powiem Ci, że większa część tych zrzuconych kilogramów to toksyny i złogi zalegające w organiźmie. Tłuszczu może z 2-5 kg. Mi tam ta dieta odpowiada ale biore pod uwagę,że każdy ma inne potrzeby
    To powodzonka życze i daj znać jak efekty
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jestem nowa na tym forum i właśnie ten wątek mnie zachęcił do rejestracji Sama nie stosowałam żadnej diety ale mój mąż od 2 m-cy jest właśnie na diecie proteinowej... na prawdę polecam! Schudł ponad 10 kg a najważniejsze jest to, ze nie chcodzi głodny, nie ma flaczka na brzuchu i efektu jojo chyba tez nie bedzie.... Od jakichś 2 tyg pozwala sobie na coraz większe odstępstwa od diety a mimo to nadal waga systematycznie spada Na prawdę polecam ta dietę, bo jest to pierwsza dieta , która przynosi efekty (moja teściowa odchudza się pół zycia i na żadnej diecie nie schudła tyle co na tej - tek ok 10 kg ale nie wiem dokładnie ile, bo sie nie przyznaje )

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez giga_ma Pokaż wiadomość
        Żyję bardzo intensywnie, mam wiele obowiązków, także chyba taka dieta nie byłaby najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku, ale może ktoś inny się skusi... No i co najważniejsze, nie mam potrzeby zrzucenia aż tylu kilogramów...

        Obiecuję, że będę informować co i jak. Jutro pierwszy dzień z zieloną kapsułką;D
        No to trzymam za Ciebie mocno kciuki. Ja biorę cały czas Bio cla i jestem bardzo zadowolona oponka z brzuszka powoli znika tzw. boczki prawie poszły w zapomnienie i nareszcie patrzac na swoje odbicie w lustrze czuję zadowolenie a to chyba najważniejsze żeby się zaakceptować. Dodam jeszcze że dziś właśnie udało mi się wcisnąć w spodnie sprzed ciąży a dla mnie to nie lada osiągnięcie

        Skomentuj


          #34
          Dzięki Fajnie, że chwalisz sobie bio cla, zawsze takie dodatkowe opinie są przydatne. Łykam raptem chwilę, dobrze się czuję i jestem cierpliwa

          Cierpliwa jeśli chodzi o efekty oczywiście... Tak się zastanawiam właśnie czy jest taka opcja, że można przedobrzyć z zieloną herbatą, ale raczej nie (w przeciwieństwie do czerwonej:/), bo ja mam jakoś potrzebę siorbnięcia sobie co jakiś czas tego naparu..
          Last edited by giga_ma; 05-03-2009, 17:55.

          Skomentuj


            #35
            Ja zielona herbatke pije litrami bo bardzo lubie i nie wydaje mi sie żebym kiedykolwiek przedawkowała a co do czerwonej to nawet nie wiedziałam że trzeba ja ograniczac, jakie moga byc skutki uboczne? bo może nie powinnam jej tak dużo pić ( ok 3 szklanek dziennie)

            Skomentuj


              #36
              Cześć dziewczyny.
              Chciałam spytać odnośnie tej diety proteinowej,gdzie kupić ten proszek proteinowy do koktajlu?
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                #37
                Napisane przez marzenia_n Pokaż wiadomość
                Cześć dziewczyny.
                Chciałam spytać odnośnie tej diety proteinowej,gdzie kupić ten proszek proteinowy do koktajlu?
                Możesz go kupić w sklepie ze zdrową żywnością alebo w sklepie z odżywkami dla kulturystów. Nie musi być identyczny ale muszą to być czyste proteiny serwatkowe. Zazwyczaj występują pod nazwą Whey Protein. Zresztą jak powiesz sprzedawcy, że chcesz czyste proteiny serwatkowe to on bedzie wiedział co Ci dać.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Yoenne mam pytanie,
                  czy przy tej diecie trzeba ćwiczyć?
                  bo ja z tych leniwych jestem
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
                    Ja zielona herbatke pije litrami bo bardzo lubie i nie wydaje mi sie żebym kiedykolwiek przedawkowała a co do czerwonej to nawet nie wiedziałam że trzeba ja ograniczac, jakie moga byc skutki uboczne? bo może nie powinnam jej tak dużo pić ( ok 3 szklanek dziennie)
                    Tak wyszło, że ostatnio nie miałam zadużo czasu i nie zaglądałam do Was, ale postanowiłam nadrobić zaległości
                    No właśnie nie wiem jak to jest dokładnie z tą zieloną herbatą, ale gdzieś przeczytałam, pamiętam, że było to źródło wiarygodne, że nie można pić więcej niż szklankę. Przyznam szczerze, że nie przejęłam się tym tak bardzo i co jakiś czas sypijam jej więcej, ale zauważyłam, że zbyt duże ilości czerwonej herbaty sprawiają, że boli mnie brzuch:/
                    Dobrze, że zieloną mogę pić bezkarnie Ogólnie całkiem dobrze radzę sobie z dietą, ćwiczę, biorę mój suplement. Oby tak dalej...

                    Skomentuj


                      #40
                      Yoenne Twoja dieta działa już trochę schudłam
                      ŁUKASZ 08.09.2006

                      NATALIA JULIA 30.11.2007



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Co to jest? Nie zrobicie sobie tym krzywdy? To jest nauralne? Zaciekawiłam się, bo mówicie, że działa. Ja jakoś zawsze stawiam na naturalność, nie stosowałam nic oprocz bio cla i kiedyś, kiedyś chromu. Myślę, że ćwiczenia i duża motywacja to klucz do sukcesu.

                        Skomentuj


                          #42
                          A ja juz prawie 4 kg schudlam na proteinkach,zajelo mni to miesiac.Walcze dalej,jeszcze z 10,moze 12 kg mi zostalo.

                          Skomentuj


                            #43
                            ja jednak obstaje przy mojej SOUTH BEACH, jest rewelacyjna - pierwsze 2 tyg. - minus 6 kg., potem juz bardzo wolno, ale przynajmniej bez efektu jojo

                            no i zapomnijcie, że bedziecie głodne chodzić

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez mXodaXpolka6 Pokaż wiadomość
                              Myślę, że ćwiczenia i duża motywacja to klucz do sukcesu.
                              Ja się też podpisuję pod tym zdaniem. Sama nigdy do szczupłych nie należałąm i wypróbowałam mnustwo różnych diet. Jednak najlepsza dieta to ruch i jeszcze raz ruch.


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: dieta proteinowa

                                Napisane przez amie7 Pokaż wiadomość
                                Ja się też podpisuję pod tym zdaniem. Sama nigdy do szczupłych nie należałąm i wypróbowałam mnustwo różnych diet. Jednak najlepsza dieta to ruch i jeszcze raz ruch.
                                ja stosowałam kilka przepisów diety dukana, bo akurat mi podpasowały. Ale macie racje, zdecydowanie lepiej traciłam na wadze przy treningach 3-4 razy w tygodniu + spacer.
                                Dietmap.pl - dieta białkowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X